Siostra Lory - Lena odeszła.

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Mauchaster
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 26, 2020 1:07 pm

Siostra Lory - Lena odeszła.

Post autor: Mauchaster »

Kilku dni temu Lena odeszła. Miała nowotworu guza. (Po gruczołu). Żałuję się, że nie wiedziałem o obowiązkowe kastracji u szczurzycy w celu unikaniu tej choroby. Następnie razem będę wiedział o tym i zrobię! Przejdę do sedna, chodzi o Lora. Miała swojej siostry- Leny. Dużo czas spędziły ze sobą. Też strasznie mi przykro, że odeszła i to, że Lora nie będzie bawić się z nią. Dlatego zapytam was, Lora ma już 1 lat i 6 miesięcy, jednak widać jej żalu po zmarłej siostry. Słyszałem, że szczury żyją 2-3 laty. No i u nas trochę słabo finansowe, więc czy należy wziąć drugiej szczurzycy, żeby spędziła z Lorą do końca życiu i Lora nie była samotna? Jak wspomniałem, że mamy słabe finansowe oraz Lora już jest stara, dlatego nie wiem co robić w tej sprawie. Też myślałem o oddaniu, ale niektórzy mówią, że powinna zostaje z nami do końca. Mam nadzieję, że pomagacie mnie w tej sprawie! Będę wdzięczny!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siostra Lory - Lena odeszła.

Post autor: unipaks »

Jeśli tylko możecie, adoptujcie dla niej drugą samiczkę i niech zostanie z Wami, ale nie samotna:)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”