Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Prace na forum

Post autor: Marcin »

Jak pewnie część z Was zauważyła, prace na forum stanęły w miejscu. Bynajmniej nie z powodu lenistwa (jak na złość czasu też narazie nie brakuje) - przestój związany jest z tym, że czekamy na opublikowanie wersji 1.9.6 phpbb by Przemo, które ma być o wiele bardziej zoptymalizowane, a ma ukazać się "na dniach".

Prosimy o jeszcze troche cierpliwości
:)
Ostatnio zmieniony ndz lis 06, 2005 4:48 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Ayumi »

a można się jakoś dostać do strony z bannerami szczurów, czy teraz tak niebardzo?
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

http://szczury.org/bannery/ :)

chwilowo bez kodu html, ale z tym sobie chyba podardzisz
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Frubi
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 2:57 am

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Frubi »

a nie obrazisz sie jak przez pare godz bedzie baner na o2???( oczywiscie baner http://www.szczury.org ) :twisted:

Dodano po 34 minutach:

do 5 00 bedzie ale nie w godzinach szczytu bo jakieś zmianki muszą wprowadzic :x
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: sopocianka »

Czyli stan, w którym znajduje się forum TERAZ wkrótce się zmieni??

Ktoś pytał o bannery, ja chciałabym zapytać, czy można gdzieś dostać się do "albumu"?
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Mycha »

Z albumem dzieje się coś dziwnego, bo ja mam album i bez problemu do niego wchodzę, a kilka osób z gadu... nie ma?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

może wiesz gdzie kilknąć, a oni nie? :)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Mycha »

Kto wie, kto wie :roll:
A czy ten panel na stałe będzie już tak za mną jeździł? :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

będzie jeździł na stałe :)

Jak Wam się takie rozwiązanie podoba?
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Mycha »

No yyyy... Mi się średnio podoba :roll:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

Nieszkodzi :)

Będziecie mieli dużo czasu żeby się przyzwyczaić :)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

panel

Post autor: Maugosia »

Panel lata męcząc kąt oka.
Szkoda, że z niego chociaż nie da sie wrócic na stronę główną i trzeba tak czy siak przewijac do samej góry.

I brakuje tych linii, oddzielających post od postu, bo nie widać od razu czy to czyjs profil czy czyjś cytat.

Hihih i mam 202 posty ; ] ale zapewne to w krótce zniknie : P
Ostatnio zmieniony ndz paź 23, 2005 8:10 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: limba »

Mi też się niezbyt to podoba... a czemu ma zostać jeżdżący?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: sopocianka »

Chciałam zgłosić, że:

1. Mnie również męczy jeżdżący panel (może głosowanie, czy ogół użytkowników akceptuje taki ruchowy element?)
2. Nie loguje mnie automatycznie, a co i rusz zaznaczam ten kwadracik (to już miałam od dawna, ale kiedyś wystarczyło wejść do galerri i już mnie logowało, teraz, żeby się dostać do galerri trzeba być zalogowanym)
3. Nie wyświetla się przy użytkowniku liczba szczurów, ani ich imiona. Ponadto nie ma tych opcji w profilu. (zauważyłam, że pojawił się jakiś "emblemat", nie wiem, o co idzie, bo z tego co wiem emblemat składa się z 3 części-inskrypcji, subskrypcji i obrazka... i jakoś nijak mi się ma do forum w interze)
4. Nigdzie nie widzę opcji "odpowiedz" (albo jestem ślepa... ), żeby pisać ten post, musiałam kliknąć "cytuj"

Więcej uwag na razie nie mam. Szczerze mówiąc boję się cokolwiek napisać, żeby nie było to ocenione jako "podskakiwanie", lubię nasze forum i nie chcę zostać zbanowana, ani nawet oblepiona na czerwono ostrzeżeniami :wink: (może niepotrzebnie się lękam, ale rozmawiałam na gg z jedną "wyrzuconą" -pewnie słusznie-użytkowniczką i to mi uświadomiło, jak tzreba uważać... :wink: )
Jednak, ośmielę się wyznać że: mam nadzieję, że prace na forum nadal trwają i to, co widzimy nie jest ostatecznym rezultatem...

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

A, przepraszam: teraz zobaczyłam, że opcja "odpowiedz" jeździ za mną :lol:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: panel

Post autor: Marcin »

Panel w tej lub podobnej formie pewnie i tak zostanie, mozna natomiast ustawic go w takis posob, zeby wykonywal jeden 'skok' a nie poruszal sie plynnie, moze wtedy przestanie rozpraszac.

Co do samych zmian na forum, powiem tak:
Od kiedy tylko cos z tym forum robie/zmieniam/dodaje/ujmuje ZAWSZE na poczatku jest tak, ze sie to nie podoba, a potem jak dana rzecz znika okazuje sie ze jednak byla potrzebna/przydatna/podobala sie.

Panel jest Waszą główna nawigacja, sprobujcie sie do niego przyzwyczaic, a moze okaze sie ze jednak nie jest az tak zly? :)

Dodano po 2 minutach:

[quote="Maugos`"]Panel lata męcząc kąt oka.
Szkoda, że z niego chociaż nie da sie wrócic na stronę główną i trzeba tak czy siak przewijac do samej góry.[/quote]

Da sie, z widoku jisty tematow na strone glowna, a z samego tematu do tej wlasnie listy i do strony glownej

[quote="Maugos`"]I brakuje tych linii, oddzielających post od postu, bo nie widać od razu czy to czyjs profil czy czyjś cytat.[/quote]

Z czasem bedzie, kolejnosc:
Strona glowna
Lista tematow
widok tematu

na wszystko przyjdzie czas
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”