Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe male?stwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

Tak szczesliwa juz dawno nie byłam! :D Dziś zamieszkała u mnie nowa szczurcia! Piekna samiczka :) A mam ją dzięki Astrze1000 z tego forum :P Jak uda mi sie jakos fotki przetegować na komputer to sie pochwale maleństwem :)

od godziny 15 jest ze mna non stop :P siedzi w kieszeni albo na rekach :) Dalam jej trosze jabluszka i przed chwila zolty ser :) Musze jakos akwarium przetegowac do mnie do pokoju (i kiedys klatke zakupic :roll: ). Narazie rodzice nic o niej nie wiedza..az sie boje myslec co powiedza :P 4 psy, szczur :P jeszcze tylko kota brakuje :lol:
Ostatnio zmieniony ndz sty 15, 2006 7:25 pm przez Gucio, łącznie zmieniany 1 raz.
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Karolina »

Gratuluję nowego sczurka i czekam na zdjęcia :D Tylko powiedz jak najszybciej rodzica bo potem moze byc nieciekawie jak przebiegnie im przez pokoj szczur :wink:
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: ESTI »

No nareszcie jakis szczurasek, gratuluje - tylko szkoda, ze jest samiutka. ;)
Obrazek
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

Powiem wam,ze bardzo mi Tequilli brakowało ;-) Zreszta Teq tez zostala zakupiona bez wiedzy rodzicow :lol:

Moze uda mi sie znalezc na forum istotke podobna do mojej to ja pokaze ;-) Zastanawiam sie tylko cze nie bedzie malych bo w sklepie byly z samcami samiczki razem :-? Tequś miał 12 sztuk...

Myslicie, ze Gumka to dobre imie? :lol: lekko zboczone ale... :lol:

edit: dodano

http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=1751 Gumeczka mniej wiecej tak wyglada! :D :)

[ Dodano: Pon Paź 03, 2005 8:32 pm ]
Mama dowiedziala sie o malutkiej-od arzu zabrała do wygłaskania i wyprzytulania :lol:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: ESTI »

Czy to na pewno szczurcia???
Bo ma tak dziwnie duzy kuperek... :roll:
Obrazek
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

Ale to nie jest fotka mojego malenstwa ;-) To jest fotka zapozyczona z Albumu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: ESTI »

Buahaha...kurde nie doczytalam, sorki. ;)
To ja poprosze w realu. :D
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: soho »

gratuluje w takim razie nowego domownika :)
. . dobrze ze tak a nie iaczej zareagowala mama . . bo moglo byc "goraco" ;)
Gumka calkiem fajne imie :lol:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

W realu beda jak zgram na komputer :lol:


W sumie to to imie bylo jej chyba przeznaczone-raz ze podczas dosyc zabawnej rozmowy 4 chlopow i 2 dziewczyn o Durexach Guma wychyliła sie z kieszeni i jakos tak dziwnie sie rozgladala-temat skonczony i Gumka siedzi cala w kieszeni :lol: Dwa, ze podczas odrabiania lekcji Gumencja zabrała sie do gryzienia zwyklej gumki do scierania :) No i jakos tak przelgnęło Gumka :lol:

Wlasnie mam do niej podreptała, obudziła ja tylko po to zeby Gumke wyściskac i powiedziec dobranoc :lol: :lol: :lol: :lol:
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Nakasha »

Ojej ale fajnie :) Gratuluję!! Zawsze to taka radość, jak jest nowy szczurek w domu :) :) I to huskolka!!! Uwielbiam husky :) (moja Kropelka to huskol :) )

Tylko może naprawdę dobierz jej towarzyszkę?....

Moje też pożerają gumki... do ścierania ;) A jak szybko uciekają, jak mi jakąś ukradną, żebym im tylko "przysmaku" nie zabrała :lol:
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

Wiesz, myslalam o towarzyszce ale by mnie chyba mamusia pognała z tym stadem zwierząt :lol: 4 psy, 1 szczur i wczoraj jeszcze kota na strychu znalazłam! :lol: Dzis Gumka lezala sobie ze mna na łóżku :) Znaczy brykała ale jakis glosniejszy szmer w mieszkaniu i zaraz biegła pod kołdre obok mnie :) Niepokoi mnie tylko takie lekkie kichniecie raz na jakis czas :(
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: pani_rotten »

jak jej nie przejdzie to tradycyjnie polecam pare kropel echinacei :) mozliwe ze to przeziebienie ale raczej tylko reakcja na nowe otoczenie...mam nadzieje ze nie uzywasz trocin ;)
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

Wlasnie trociny ale nie z drzew iglastych. Polecane jakies w podwarszawskim sklepie-dla szczurkow ponoc super. Bo ja mam akwarium, niedlugo bede miala klateczke.
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: pani_rotten »

jak trociny i do tego w akwarium to moze to tez byc alergia..nie szkodzi ze to nie z drzew iglastych
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

Nowe maleństwo! Gumkowa Galeria. ZAPRASZAM!

Post autor: Gucio »

Zauwazylam ze mala ma jakis wyciek z lewej dziurki noska :( taki lekko czerwony :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”