Miód

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Miód

Post autor: gosja1 »

Oczywiście, ja miałam na myśli naturalny miód - myślałam, że to oczywiste w tym temacie :) Zresztą napisałam o spadziowych i nektarowych, więc myślę, że nikomu do głowy nie przyjdzie sztuczny.
A poza tym przepraszam za odkopanie starego tematu - nie zwróciłam na to uwagi, szukając w spisie treści czegoś n/t miodu. A że ten temat jest jakiś ubogi, postanowiłam się bez zastanowienia wypowiedzieć, nie patrząc na daty.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Miód

Post autor: IHime »

gosja1 pisze:Oczywiście, ja miałam na myśli naturalny miód - myślałam, że to oczywiste w tym temacie :) Zresztą napisałam o spadziowych i nektarowych, więc myślę, że nikomu do głowy nie przyjdzie sztuczny.
A poza tym przepraszam za odkopanie starego tematu - nie zwróciłam na to uwagi, szukając w spisie treści czegoś n/t miodu. A że ten temat jest jakiś ubogi, postanowiłam się bez zastanowienia wypowiedzieć, nie patrząc na daty.
Wiem, że miałaś na myśli naturalny. :) Niestety, naturalność miodu jest coraz mniej oczywista, szczególnie w przypadku produktów, które kupujemy w sklepie jako "miód", nawet spadziowy, lipowy czy inny. Dopiero wczytując się w etykietę widać, że np. składa się w połowie z miodu sztucznego. Dobroczynne właściwości zachowuje tylko miód naturalny, który do tego nie był upłynniany termicznie.
DirectionSky
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 26, 2011 10:03 pm

Re: Miód

Post autor: DirectionSky »

Celina, a twój tata sprzedaje też ten miód z pasieki? :>
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Miód

Post autor: Tofcia »

Jeden szczurcio lubi a drugi się krzywi ;D
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”