Moje kochane słonka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

aaaaaaale jestem szczęśliwa :hello1: :hello1: :headbang: Bardzo bardzo bardzo wam dziękuje..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moich s?onek jest ju? 7 - zwariowa?am

Post autor: Zirrael »

Nie Limbuś, to ja dziękuję... :D
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje kochane słonka

Post autor: ESTI »

Swietne stadko, az serduszko sciska normalnie...i strasznie sie ciesz, ze mala zostaje u Ciebie, tak liczylam, ze maz nie bedzie takim paskuda i zgodzi sie. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

O nie nie to ja dziekuje... :D i maleńka tez na bank...
ale to szok że ciurko ze sklepu i garnie sie do ludzi bardziej niz do ciurków...słodziak przekoffany...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Nio taa 2 tygodniowe wygnanie Pasqudy z dużej klatki pomogło... I znowu trzy staruchy :wink: mieszkają razem... Było jak zwykle parę awantur na samym początku, ale Pasqud chyba woli się podporządkować, niż mieszkać oddzielnie... Noc minęła im bardzo spokojnie, a rano zastałam Pasquda przytulonego do Zuzy i własnym oczom uwierzyć nie mogłam...
Kali chyba się już trochę nudzi sama w klatce i nie może się doczekać spotkania z innymi. Dzisiaj rano wyskoczyła mi ze swojej klatki i pobiegła do klatki maluchów... Ale najpierw ogon się musi do końca wygoić, więc jeszcze parę dni w samotności ją czeka...
Maleńki słodziak nie chce jeść jogurtu :evil: woli ziarenka... i jak ja mam jej wytłumaczyć, że musi trochę tego jogurtu zjeść... Poza tym ciągle jeszcze kicha, najmocniej jak się smarujemy maścią na grzyba... O 15.00 idziemy na 3 kuja... A zaraz lecę na zakupy... Po maść majerankową, domki dla Kali i słodziaka, rozejrzeć się może ewentualnie za jakąś klatką.... No i może jakaś koncepcja na imię na mnie spłynie...
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

Może zapach tej maści ją troche drażni i dlatego bardziej pokichuje...albo się maleńtwo troszku denerwuje...
Wiesz jak nie chce jesc to weż na kolanka i zrób wykład z dobroci jakie jedzenie jogurtu niesie :wink: myślę że jak wyzdrowieje i zamieszka z dziouchami to zacznie jeść (element konkurencji :lol: )..... Ona taka slodka to moze dac jej na imie Candy :wink: albo Lollipop :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Nie chce słodziak jogurtu, to dostanie lakcid z gerberkiem mięsnym... Maść majerankowa kupiona, porządny domek też... No i znalazłam na allegro fajną klatkę fretkową taką 102/58/80 za niecałe 140 pln... Tylko tak się zastanawiam, czy odstępy między prętami nie będą za duże... a według kalkulatora taka klatka to jest na 8 ciurów...
Ostatnio zmieniony wt lis 08, 2005 12:10 pm przez Zirrael, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Moje kochane słonka

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Śliczne szczurki, moja mama dostałaby szału gdybym miała więcej niż jednego :P (haha zwiewała jak przyniosłam szczura brata ciotecznego :P )
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

[quote="Psia_kostka_1211"]moja mama dostałaby szału gdybym miała więcej niż jednego[/quote]
Na szczęście ja i moje ciury wyprowadzamy się od mamy już niebawem (za jakieś 2-3 tygodnie)
Maluch dzielnie zniósł 3 kuja i więcej na razie nie będzie :D W nagrodę dostała krupniczku z cielęcinką Bobovity z dodatkiem lakcidu, witaminek i echinacei... Było pyszne...
Obrazek
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Moje kochane słonka

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Heh ja gdybym mogła też bym sie wyniosła ale mam dopiero 13 lat :P i nie ma jak... Może jak mój brat sie wyniesie i ja zajme większy pokój to sie zgodzi na więcej... Narazie tylko pomarzyć, albo liczyć na cud. Poza mną i moim tatą szczura dotyka tylko moja babcia, która zawsze coś wciska jej do jedzenia, choć powtarzam że nie chce mieć małej parówki :P I tak już jest wielka ( 24cm bez ogona i 300g )
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Psia_kostka_1211 nio ja mam 2 razy tyle... ale cierpliwości...
Maluch dalej kicha :-(
Za to koncepcja mi się odnalazła i cudo nazywa się Nike...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

A tu są fotki z poranków moich trzech staruch:
http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2638 pierwszy wspólny poranek po 2 tygodniowej przerwie
http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2639 wcisnę się między nie
http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2640 rano lubimy się przytulać
Są tak słodkie, że aż nie mogę się nadziwić...
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje kochane słonka

Post autor: ESTI »

Slodkie pyszczulki...:zakochany:
Takie widoki zawsze mnie rozbrajaja bardzo pozytywnie. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: limba »

Słoooodkie zdjatka :D ze słodkimi ciurami .... a jak Nike (bardzo dumnie brzmi :D )?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje kochane słonka

Post autor: Zirrael »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”