Maluszki Leny

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Asia
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 25, 2005 6:24 pm

Maluszki Leny

Post autor: Asia »

Witam.
Przepraszam ze tak późno i może nie w tym miejscu ale zdaję sobie sprawe ze nie kazdy jest w stanie przejrzec ale forum. Mam do oddania 4 maluchy Leny albinoski 4 tygodniowe. W sumie urodziło sie 7 ale 3 już/ dopiero zarezerwowane Była to dla mnie wielka choć niespodziewana radość( Lene kupiłam z kinder niespodzianką) lecz nie moge ich wszystkich trzymać nie mam na tyle miejsca. Na razie skołowałam cos zeby oddzielic chłopczyków od dziewczynek ale przyznam ze to nie jest wymarzone miejsce dla nich . Chciałabym im znależć nowy dom gdzie będą miały dobre warunki. Ponawiam swój apel jak ktoś by chciał cudnego małego albinoska to proszę o kontakt ze mną. Mogę szczurki przywiez do okolic Bielska Białej( teraz tu jestem,) albo w piekarach przez tydzień( nastepny raz bede tu za 2 tygodnie). Sorki ze tu zamieszczam te ogłoszenie ale jest mały odzew wiec robie co moge by im znalezc dom.
Pozdroofka



Asia
szedł facet koło koparki i dał sie nabrac :P
szczurzyce Wiola i Lena
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Maluszki Leny

Post autor: sachma »

a ile samiczek i ile samczykow jest do oddania?
to troche rozjasni sytuacje..
Obrazek
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

Maluszki Leny

Post autor: szczurkowa_pani »

Moja sąsiadka poszukuje samca, tak wiec jeśli gdzies dałoby sie zalatwić transport do poznania, to chetnie znajde dom albinoskowi.
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Maluszki Leny

Post autor: sachma »

jak widac Asia nie odpowiada na pytania... wiec nie rozumiem jak chce oddac komus mlode...
Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Maluszki Leny

Post autor: Korlis »

No moze nie ma przez ten czas dojścia do komputera,albo do netu.Czy cos takiego. :|
Mi np. rodzice zabrali na weekend internet ze dostałam 3 z klasówki z matmy:-to było straszne! :-(
Ale nie w tym żecz,no ale jak sie pojawisz to napisz cos dokładniej o maluszkach :wink:
:P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Maluszki Leny

Post autor: sachma »

zauwaz ze pierwsze pytanie zadalam 13listopada....
"rzecz"
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”