Inne zwierzaki

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Inne zwierzaki

Post autor: jokada »

ja też sie opiekuje zwierzakami rodziny (bo pracuje i siedze w W-wie)
w tej chwili mam na głowie
2 myszoskoczki mojej siory
3 myszoskoczki moich braci ciotecznych
10 kotów wujostwa - to jest najfajniejsza zabawa ;)
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Inne zwierzaki

Post autor: Mageda »

ja obecnie mam w posiadaniu :

szczura
psa
chomika
szynszylę
patyczaki
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
cos

Inne zwierzaki

Post autor: cos »

Ja oprócz mojego tercetu mam kanarka - Okruszka.
PALATINA

Inne zwierzaki

Post autor: PALATINA »

Ja poza szczuraskami, mam 2 kudłate piesy :lol: : PONka -CZATA (9 miechów) i kundlica -MIKA (10 latek).
Olga

Inne zwierzaki

Post autor: Olga »

No to ja miałam : papużki faliste-Jasia i Małgosię, pieska Czakusia, chomika Filusia , duuużo rybek, żółwia wodnego Tymka ,myzoskoczkę Perełkę.
A teraz mam :
2 szczurki-Chomer, Napoleon
piesek-Miluś
żółwik wodny-Chlapuś
Więc trochę tego było :wink:
Martyna

Inne zwierzaki

Post autor: Martyna »

Mam siedem ptaszników: grammostola rosea, pterinochilus murinus, brachypelma vagans i 4x brachypelma albopilosum oraz tchórzofredkę Bartka.
Szczurka już nie mam. Właściwie, nigdy szczurka nie miałam - trzymałam białe myszki. I raczej nie przyniosę szczurka do domu, ze względu na fredka. Przez niego musiałam oddać królika...
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Inne zwierzaki

Post autor: shy4 »

Ja oprócz szczurka mam jeszcze 2 akwaria i chomika dzungalskiego :rolleyes:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Inne zwierzaki

Post autor: krwiopij »

ja w tej chwili mam szczura, jamniczke i brata... :> przechodzilam juz przez rybki, zaby, stada myszy, zolwia, patyczkaki i krolika 'miniaturke' (moja tez byla wielka, tangerine :)... kilka dni temu w moim domu pojawil sie motyl... pojecia nie mam skad sie tu wzial, ale jesli tylko chce, moze u mnie przezimowac... jest naprawde piekny... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
brush2

Inne zwierzaki

Post autor: brush2 »

mam kotka, świnkę i chomika. zapraszam do "nasz zwierzaki" :)
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

cze? :}

Post autor: martwa »

..Wentę zajechali mi w lesie..
..teraz mam Dolores, ma 9 lat..
..miałam już 2 kotki, teraz, od czerwca, mam trzeciego, znaleźnego Bazyla..
..miałam już 5 papużek a zostało mi tylko jedno zdjęcie Malwinki
, w tle widać nakrycie akwarium od myszoskoczków (13) albo chomików (24) nie pamiętam..
..miałam jedną świnkę morską, nieznośnego Max'a, co miał 6 domów bo nikt go nie kochał..
..przez 5 lat miałam królika Milu, teraz dożywa 6ciu na działce moich dziadków (umarł zimą roku04)..
..poza powyższym miałam jeszcze myszkę, Tuptusia, tata mi go zabił przypadkiem, 4 żółwie wodne, umarły na dziwną chorobę, a także akwaria z rybkami, żabkami wodnymi, i również pociesznymi ampulariami, nie miały imion bo bardzo szybko się rozmnażały :)
..miałam też dwa szczurki, 3letnią Akirę, umarła 11 sierpnia 2003 roku na raka..
..a wcześniej Szajbusa, umarł, nikt nie wie czemu, we śnie, diagnozy były różne..
..zimą schwytałam w kafejce internetowej ojca 2 myszki, tata chciał instalować pułapki, więc pochwyciłam, przetrzymałam zimę i kilka dni temu odzyskały wolność..
..teraz mam cztery szczury, czarnego Bronxa od wrzesnia 03, albinoske Biżu od 3 grudnia 03, od lutego 04 czarno-białego kapturka Bej-bi, a od kwietnia 04 mala husky Bijen..
..ah, no i na dniach mama kupiła bojownika, nazywa się Baltazar Onufry III Bold..
..większość z wymienionych zwierząt obejrzeć można w tej galerii..
..pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony śr cze 23, 2004 3:50 am przez martwa, łącznie zmieniany 1 raz.
czasami po prostu brakuje kamieni
Pestka

Inne zwierzaki

Post autor: Pestka »

Ja mam psa goldenka retrieverka i szczurka oczywiście! :D
zelufka
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 17, 2003 7:02 pm

Inne zwierzaki

Post autor: zelufka »

mam owczarka szkockiego collie, żyje sobie szczęśliwie juz 7 latek. a tak w ogóle to miałam chomiki, króliki, żłówia.
najlepszy efekt pracy ze zwięrzeciem osiągniemy na drodze porozumienia
qxik

Inne zwierzaki

Post autor: qxik »

ja mam jednego pieska ;) ...pudla
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Inne zwierzaki

Post autor: IVA »

Obecnie oprócz 21 jeden szczurków (Filipka, Gwiazdeczka, Księzniczka, Afrodyta, Lady, Persefonka II, Piratka, Zuzia, Rózia, Fruzia, Myszka, Agentka (lub Mata Hari jeszcze nie wiem), Białka, Hegel, Kant, Lord, Borsuk, Rambo, Rocy, Arni, Sly mam
- pieska Dafi (mieszaniec setera ze spanielem) 12 lat
- 2 koszatniczki Felicjana i Pięknotkę (miała być Dulska ale jest zbyt śliczna i kochana na to imię)
Miałam też 80 rybek (2 x 200 litrów akwaria), papużki, chomiki, myszkę, kota (Tygrysa) i króliczkę Trusię.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
House

Inne zwierzaki

Post autor: House »

ja oprocz szczurka mam :)

Brata : małpe
ojca : sępa

Wiec nie jest zle :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”