[Transporter] - temat główny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: marts »

No tak koci jest z pewnością wygodniejszy niż ten mój, bo osobiście nie za bardzo go lubię, no ale :P
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: marts »

A jak myślicie, ten nadawałby się?

Obrazek
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: aneczkaa »

To nie jest Ferplast Atlas 10 EL, o którym była mowa parę str wcześniej? :)
Jeśli tak, to polecam, naprawdę super. Moja dorosła najdrobniejsza samiczka nie wychodzi z niego :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: aneczkaa »

No i cena jest bardzo przystępna, na allegro za ok 50 zł już z przesyłką można go kupić :)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: marts »

Przyznam szczerze, że nie wiem co to za jaki, ale znalazłam go za 30zł :o
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
OneLastRat
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 28, 2011 5:10 pm
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: OneLastRat »

Mam pytanko odnośnie transporterka właśnie.
Okazuje się że na dniach przybędą do mnie 4 pociechy i chciałabym już "od progu" wygodnie je powitać ;)
Poza tym nie ukrywam że skoro szczurki pochodzą z takiego miejsca to bardzo chętnie zaraz po przyjęciu ich wybrałabym się z cała gromadką do dr Rzepki na ogólne oględziny maleństw.
Pozostaje tylko dylemat jaki transporterek powinnam kupić żeby pomieściły się wszystkie 4 (nawet kiedy im pupki urosną ;) )
Znalazłam na allegro coś takiego, myślicie że się nada? Bo widzę że wszyscy tu używają tych plastikowych paskudztw, to dlatego że ogonki szybko niszczą materiałowe? Czy myślicie że mogę jednak wybrać ten?
Ze mną: Asmodeusz, Felix, Nefer, Rubin, Ghost, Szynszyla
+ Baron von Uowiec - nowy nabytek <3

Po drugiej stronie: Nero
[*] Szczur [*] Jess [*] Marcel [*] Kapsel [*] Wafel [*] Bezimienny malec [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: Afera »

Ja bym wolała jednak plastikowy... moje szybko rozprawiłyby się z materiałowym transporterem.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
OneLastRat
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 28, 2011 5:10 pm
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: OneLastRat »

No cóż ten wygląda w sumie na mocny ale w sumie jak się tak zastanowię to chłopcy zestresowani podróżą mogą szybko się go pozbyć ??? Chyba jednak wyjdzie taniej dorzucić te parę zł i kupić plastikowy który jako tako wygląda. Przyznaje się bez bicia że temat obejrzałam po łepku (postaram się przejrzeć więcej) ale może w tym czasie ktoś poleci mi jakieś stronki gdzie mogę taki nabyć w granicy 60zł? (żeby przy okazji nie wyglądał tak tragicznie - najlepiej na ramię) bo na allegro drożyzna za byle kawał plastiku, a jak już są znośne to 4 dorosłych nie wsadzę :-\
Ze mną: Asmodeusz, Felix, Nefer, Rubin, Ghost, Szynszyla
+ Baron von Uowiec - nowy nabytek <3

Po drugiej stronie: Nero
[*] Szczur [*] Jess [*] Marcel [*] Kapsel [*] Wafel [*] Bezimienny malec [*][/b][/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: IHime »

OneLastRat pisze:Pozostaje tylko dylemat jaki transporterek powinnam kupić żeby pomieściły się wszystkie 4 (nawet kiedy im pupki urosną ;) )
Znalazłam na allegro coś takiego, myślicie że się nada? Bo widzę że wszyscy tu używają tych plastikowych paskudztw, to dlatego że ogonki szybko niszczą materiałowe? Czy myślicie że mogę jednak wybrać ten?
Ogonki są w stanie przeciąć materiał w kilka minut. Ktoś na forum kiedyś kupił taki materiałowy, a potem łapał ogonki, które próbowały zwiedzać przedział w pociągu. Zdarzają się szczurki, które nie gryzą tkanin, ale wystarczy jeden niszczyciel w ekipie, żeby taki transporter nie miał szans.
Większość używa transporterów typu Aladino Large i podobnych. Ewentualnie, jeśli brakuje kasy, można się rozejrzeć za plastikowym koszem piknikowym z zamykaną pokrywą.
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: gosja1 »

Mam wątpliwość:
http://animalia.pl/produkt,21407,Trixie ... Capri.html czy http://animalia.pl/produkt,22270,Trixie ... Capri.html ?
Na dwóch panów o budowie niefiligranowej ;p
Ja nie mam w ogóle wyobraźni, nawet jeśli sobie postawię pudełko o takich samych wymiarach, albo zmierzę linijką... To nie wiem... Chyba, że macie coś lepszego do zaproponowania co jestem w stanie zdobyć w ciągu tygodnia w Warszawie? ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: zuzka-buzka »

Może być, jest nawet ok dla 2 panów, ale nie na długie podróże, np. jak chcesz je w tym trzymać przez cały weekend bo gdzieś wyjeżdżasz to zdecydowanie za małe ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: gosja1 »

zuzka, podałam DWA o różnych wymiarach. o którym piszesz? :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: klimejszyn »

gosja1, wiadomo, że jeśli masz możliwość wydania więcej pieniędzy, to im większy tym lepszy :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: gosja1 »

Zależy mi na tym, żeby ogony mogły w tym spędzić ok. 3-5 h w samochodzie albo ew. pójść do weterynarza. Już o to kiedyś pytałam, ale w końcu nie doszłam do żadnej konkluzji i zrezygnowałam z transportera, ale teraz chyba to jest nieuniknione :P Do tej pory przenosiłam je w kartonie, ale nie bardzo to lubią. W samochodzie nie mam jak trzymać kartonu, żeby go nie rozwalały. Jak dotąd przy dłuższych podróżach jeździły ze mną w klatce, ale to było w lecie. Teraz obawiam się, że z tyłu samochodu może być zbyt przewiewnie. Tym bardziej, że nawet ludziom zdarza się narzekać, że u mnie w samochodzie jest im chłodno z tyłu. Klatkę i tak ze sobą wożę, więc raczej odpada ryzyko, że w transporterku będą musiały spędzić weekend.
Na animalii jest jeszcze http://animalia.pl/produkt,4079,Ferplast_Atlas_10.html , ale on mi się wydaje strasznie duży na dwa szczurze zadki? :D No nie wiem, jeśli ma dużo więcej zalet niż te pokazane przeze mnie w poprzednim poście, to jestem skłonna zmienić zdanie ;) Chyba, że jakieś inne propozycje, ale raczej w tak krótkim czasie zostaje mi tylko animalia.
klimejszyn, pewnie spodziewasz się, że wolałabym zminimalizować wydatki :P ;) ale takie ceny do 60 zł akceptuję :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Transporter] - temat główny

Post autor: klimejszyn »

kocie są najlepsze na długie podróże.
ja mam ten :
http://allegro.pl/transporter-dla-kota- ... 49274.html
i kolejny raz będę go chwalić :D jest wygodny, spory, tylko sa 3 wielkości, nie wiem dokładnie, który ja mam, bo kupiłam używany, ale tam zawsze można zawiesić hamak np i już jest drugi 'poziom' :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”