[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zabkaa:)
Posty: 88
Rejestracja: sob lis 12, 2005 8:42 pm

[Klatka] - Pr?ty na dnie klatki

Post autor: zabkaa:) »

Oglądałam sobie klatki na allegro i zauważyłam taką fajną...

http://allegro.pl/show_item.php?item=81240061

...ale ona ma na dnie takie pręty, zapewne po to, żeby zwierzaki nie rozsypywały. I mam pytanie, czy coś takiego nadawało by się dla szczurków? One przecież uwielbiają kopać i bałaganić, a coś takiego byy im przeszkadzało. Co sądzicie?
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 6:47 pm przez zabkaa:), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: Lulu »

nasze dziewczyny maja tak klateczke. jak ja kupowalam to pytalam sie po co to jest ;) odpowiedz jak dostalam: by zwierzaki nie gryzly dna klatki ;)
na szczescie jest to wyjmowane (nie jest przymocowane na stale), wiec ja wyjelam.

a klatka sama w sobie bardzo fajna :D

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

tak samo ten kolowrotek trzeba wyjac ;)
zabkaa:)
Posty: 88
Rejestracja: sob lis 12, 2005 8:42 pm

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: zabkaa:) »

No to faaajnie chyba się zdecyduję :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: Lulu »

hehe, tylko sie podpytaj czy na 100% wyjmowane... powinno byc (tak bylo mnie, zreszta inaczej by bylo ciezko sprzatac), ale lepiej sie upewnic... bo pozniej bedzie na mnie :P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: sachma »

ja tez cos takiego dostalam w klatce.. teraz sluzy jako bramka w moich drzwiach, zeby drzwi do pokoju byly uchylone, a szczury nie wyszly... sprawdza sie to, gdy siedze przed kompem na korytarzu i jednoczesnie ogladam tv :P
moja siostra czasem to ode mnie bierze i zastawia przestrzen miedzy lozkiem a sciana zeby jej krolik tam nie wchodzil :)

to bardzo przydatny drobiazg :)
Obrazek
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: cucumberek »

powinna się wyjmować, u mnie ta krata służy jak drabinka stojąca między łóżkiem a ścianą... szczury dostają się po niej na łóżko bądź schodzą na podłogę ;)
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: mataforgana »

a nawet jak nie jest wyjmowane - to od czego pilnik i mężczyzna? ;)

wszystko da się zrobić :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka] - Pręty na dnie klatki

Post autor: Wackowa »

Bardzo fajny pomysł z tymi prętami! Taką klatkę widziałam ostatnio na jakiejś zagranicznej stronce!! Fajny pomysł :-)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

[Klatka] Co zrobi? z krat? na dole klatki?

Post autor: marchewa »

Planuję kupić moim dziewuchom większą klatkę i zdecydowałam się na tą http://allegro.pl/item104370299_klatka_ ... ielka.html

i teraz mam pytanie: co zrobic z tą kratą na dnie klatki? Wyciąc jakoś czy zostawić w spokoju? Ale szczurki chyba nie powinny mieć takiej kraty jako podłogi, prawda?

[/quote]
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] Co zrobić z kratą na dole klatki?

Post autor: ESTI »

Te krate mozna pociac na poleczki i przymocowac do klatki.
Na pewno nie moze od tak lezec na dole, gdyz kuweta nie moglaby spelniac swojej fukcji. ;)
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

[Klatka] Co zrobić z kratą na dole klatki?

Post autor: marchewa »

ESTI dzięki :) No właśnie coś mi nie pasowało z tą kratką na dole, tylko nie wiedziałam co ;)

A o półeczkach nie pomyślałam, barania głowa :oops: Trzeba będzie zatrudnić faceta :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] Co zrobić z kratą na dole klatki?

Post autor: ESTI »

Hihi nie ma sprawy.
Wystarczy wziac takie duze obcegi do przecinania metalu i wyciac odpowiedniej wielkosci poleczki. Ja osobiscie preferuje plastikowe poleczki (z pleksy, desek do krojenia lub innych przedmiotow gospodarstwa domowego ;)), ale mam jedna zrobiona z innej mniejszej klatki i wkladam na kratki miekkie szmatki, zeby moje dzieciaczki nie podostawaly odciskow. 8)
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

[Klatka] Co zrobić z kratą na dole klatki?

Post autor: marchewa »

A takie głupie pytanie jeszcze: czy po odcięciu tej podłogi nie będzie mozliwości, że ciurki sie skaleczą o te miejsca gdzie kratka była odcięta? Hmm, bo spiłować się chyba aż tak do zera nie da...

Moje dziewuchy w jednej ze swoich klatek mają półeczkę z prętów, co prawda nie śpią na niej (jak spać to tylko w domku i na hamaku) ale nie zauważyłam żeby pręty powodowały jakiś szczególny dyskomfort :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

[Klatka] Co zrobić z kratą na dole klatki?

Post autor: Fea »

O ile wiem, krata jest wyjmowana - mam dużą klatkę zrobioną z dwóch wiewiórczych, obydwie miały kratę nad kuwetą i dało się ją wyjąć bez trudu.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] Co zrobić z kratą na dole klatki?

Post autor: ESTI »

Mozna spilowac, zeby nie bylo ostre, poza tym kocowki pretow beda przeciez przy bokach klatki, wiec nie beda mialy z nimi chyba bezposredniej stycznosci. :roll:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”