<:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: nasze stado - FOTKI!

Post autor: Lulu »

noovaa pisze:Ja co prawda Cię nie pamiętam, ale że przeczytałam chyba już połowę forum, widziałam wiele Twoich postów ..

Szczury to narkotyk, uzależnienie ... nie da się ot tak z nimi skończyć, bo jak sama widzisz śnią się po nocach i nawiedzają :) .. Cieszę się że postanowiłaś do nich wrócić : )
Heh, aż sprawdziłam statystyki i nawet pomimo mojej ponad dwuletnie nieobecności nadal 1.06% wszystkich postów na forum jest mojego autorstwa ;) więc pewnie trudno jst czytając forum na jakiegoś mojego postanie nie natrafić :P

Magamaga pisze:Lulu pamiętam Ciebie i nasze spotkanie na wystawie w Warszawie :).
Wielu użytkowników wtedy aktywnych się wykruszyło....
Maga ;D też pamiętam to spotkanie!
I faktycznie bardzo mało jest użytkowników tamtego okresu. Jak pierwszy raz po długiej nieobecności tu zajrzałam, bo czułam się zupełnie jak z innej bajki... prawie same nieznane mi nicki.

Najbardziej wstrząsnęła mnie wieść o śmierci merch... odżałować nie mogę, że dowiedziałam się jak już było po pogrzebie, bo z pewnością bym poszła.... pożegnać się chociaż w taki sposób... Do tej pory ciężko mi uwierzyć, że nie żyje...
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: nasze stado - FOTKI!

Post autor: maua_czarna »

Luluuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

ja też niedawno wróciłam, jest kilka znajomych mi twarzy i osób i bardzo się cieszę :) Co prawda mój odkopany temat nie wzbudza wielkiego zainteresowania :D ale trudno :)
Fajnie, że się zaszczurzasz - nie mogę się doczekać jakichś ładnych zdjęć :) :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: nasze stado - FOTKI!

Post autor: Lulu »

maua_czarna, dobrze Cię widzieć :D

Fotki będą na pewno... aczkolwiek nie wiem czy już jutro. Wszystko zależy od tego jak bardzo szczurzaste będą zestresowane.
Póki co to ja jestem w stresie, bo naprawdę czuję się co najmniej jakby to nasze pierwsze szczury miały być ;) widać przerwa w zaszczurzeniu swoje robi.
Cieszę się, że dziś wieczorem wychodzimy to mi czas szybciej do jutra minie... a już masakrycznie nie mogę się doczekać Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: nasze stado - FOTKI!

Post autor: alken »

fajnie jak "starzy" użytkownicy wracają na forum i się doszczurzają :)
chłopaków będzie tylko dwóch czy macie jakieś poważniejsze plany?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: nasze stado - FOTKI!

Post autor: Lulu »

alken pisze:chłopaków będzie tylko dwóch czy macie jakieś poważniejsze plany?
Planujemy się zatrzymać na dwóch... ale w życiu nigdy tak naprawdę nic nie wiadomo ;)
Jedak w najbliższej przyszłości widzimy póki co tylko tych dwóch panów ::)
Z jednej strony pamiętam ile jest frajdy z dużymi stadami, jednak z drugiej strony wiem też ile może być problemów. A tak jedno jest pewne - więcej niż dwa szczury naraz nie zachorują (tfu tfu)...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: nasze stado - FOTKI!

Post autor: Nina »

Lulu, nic dziwnego, że prawie nikogo teraz na forum nie kojarzysz. Starzy sie wykruszyli, nowych mnóstwo.
Ja 'odpadłam' dużo później niż Ty, a sama czuje sie tu zagubiona ;)
Lulu pisze: Najbardziej wstrząsnęła mnie wieść o śmierci merch... odżałować nie mogę, że dowiedziałam się jak już było po pogrzebie, bo z pewnością bym poszła.... pożegnać się chociaż w taki sposób... Do tej pory ciężko mi uwierzyć, że nie żyje...
Chyba większości forumowiczów ciężko w to uwierzyć.
Do tej pory łapie sie na tym, że chce Basi napisać jak mają sie jej wnusie...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: Lulu »

Maluchy już są u nas! :D

Generalnie to są przecudne. Oboje już jesteśmy w nich totalnie zakochani.
Całą drogę samochodem przespali, na miejscu zaczęli nieśmiało zwiedzać klatkę, jednak nawet nie udało im się całej zobaczyć, bo znaleźli hamaczek i poszli w kimę ;)

Pierwsze fotki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Jaśniejszy to Łubu, ciemniejszy to Dubu. Muszę przyznać, że na chwilę obecną jestem w stanie powiedziedzić który jest który jedynie jak są obok siebie i widzę delikatną różnicę koloru ::)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: maua_czarna »

ooooooooooooooooooojeeeeeejjjjjj, rozpływam się :D co za piękności (nie wiem czy się nie obrażą, że tak po babsku o nich mówię :D ). No i piejemy właśnie z Szałasem nad imionami - Łubu i Dubu ;D bezcenne :)
(wymiziaj, wymiziaj!)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: Lulu »

maua_czarna pisze:ooooooooooooooooooojeeeeeejjjjjj, rozpływam się :D co za piękności (nie wiem czy się nie obrażą, że tak po babsku o nich mówię :D ). No i piejemy właśnie z Szałasem nad imionami - Łubu i Dubu ;D bezcenne :)
(wymiziaj, wymiziaj!)
Cieszę się, że imiona się podobają, bo długo nad nimi myślałam ;)
W grę jeszcze wchodziły Dziwo i Ląg (wzięte z książki "Wróg" Higsona).

Maluchy cały czas trochę się boją zwiedzać klatkę, ale Łubu już sam podchodzi do poidła i miski, więc liczę, że Dubu się od niego nauczy. Poza tym dużo śpią - ale nie dziwie im się, w końcu to był stresujący dzień.
Poza tym często się biją i chociaż widać, że to zabawa to piszczą przy tym niesamowicie. Już widać, że z Dubu jest niszczyciel, bo gryzie wszystko co się da (hamak, albo moje spodnie ::) ).
I co najważniejsze: są bardzo pro-ludzcy i już pierwszego dnia można było ich bezkarnie wymiziać na kolanach:
Obrazek Obrazek

W ogóle aż trudno mi opisać, jak bardzo się cieszę, że znowu mamy szczury! ;D
Awatar użytkownika
dago
Posty: 50
Rejestracja: czw lut 17, 2011 2:52 pm
Lokalizacja: Łorsoł

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: dago »

Miło :) naprawdę miło, ucałowania od nas dla Łubu i Dubu,
pozdrawiam
dumbo Stefa, Cinka-blondynka
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: ania2832 »

Świetnie ! ; D Jak wy to robicie ze szczury u nas, nawet małe lubią mizianie ;) Śliczne Łubu-Dube szczuraski, wymiziaj !! ; O
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: ania2832 »

Zamiast "nas" powinno być "was" ;)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: unipaks »

Kojarzę Cię z postów w tematach, które przeglądałam kiedy dołączyłam do użytkowników forum; fajny taki come back :)

http://s1189.photobucket.com/albums/z43 ... C04249.jpg małe cudo... :-*
http://s1189.photobucket.com/albums/z43 ... djcie1.jpg dwa małe cuda..! :) I te imiona świetne! :D Wygłaszcz je ode mnie i moich dziewczyn :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: Lulu »

Szczurki wymiziane :D
Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo za nimi tęskniłam, jak byłam w pracy ::)

Generalnie to małe rozrabiaki są - teraz już cała klatka jest ich. Najbardziej sobie upodobały rury (niestety są małe jak dla chomika, więc niedługo trzeba je będzie wyjąć) i hamaczek. Poza tym dziś udało im się dosłownie wejść Danielowi na głowę ;)
ania2832 pisze:Świetnie ! ; D Jak wy to robicie ze szczury u nas, nawet małe lubią mizianie ;) Śliczne Łubu-Dube szczuraski, wymiziaj !! ; O
Heh, cóż mogę rzec - to kwestia naszego nieodpartego uroku Obrazek
A tak na serio - nie wszystkie nasze szczury były pieszczochami. W przypadku ŁubuDubu myślę, że to kwestia tego, że jak jeszcze był u dago to miały niezły kontakt z ludźmi. Teraz w ogóle nie boją się ludzkich dłoni i dlatego mogą mi zasnąć na kolanach i dać się głaskach. Chociaż dziś jak ich wzięłam po tym jak większość dnia spędziły w klatce to tylko harce im były w głowie ;D
Teraz odsypiają tę zabawę w klatce.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: <:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Post autor: Jessica »

jakie rozkoszne Maluchy :)
gratuluję :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”