psy :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

psy :)

Post autor: mataforgana »

moja pieska sie oszczeniła :D wrociłam do domu z łodzi, a siorka mi mówi, że Kika ma od wczoraj małe :D
4 cuuuudne kundelki, najprawdopodobniej 3 panów i kobietka, czarne i czerno-białe, heh, musze je jutro dokładnie obejrzeć! :)

tak pisze, bo chciałabym wam sie pochwalic swoimi psiakami :)

najstarsza jest łaciata 9letnia Kikunia, która jest tak cudowna, ze słucha tylko mnie i olewa reszte rodziny :D

Obrazek

później 8letni czarny Urwis, ktory niestety nie lubi myszy, a i szczura dzikiego dorwac potrafi...

http://mataforgana.fm.interia.pl/blog/urwis.jpg

no i kolejne dzieciaki Kiki, roczne gnojki - łaciaty Tygrys i kudłaty Atos ( do ojca sie wrodził, jedyny ;)

http://mataforgana.fm.interia.pl/blog/atos_tygrys.jpg

jak wam sie podobaja? :)

zmieniam na linki, bo się forum rozjeżdza =/
mod.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

psy :)

Post autor: Lulu »

sliczne :) wszystkie maja bardzo "myslace" oczy...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

psy :)

Post autor: Dona »

fajne psiaki... :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

psy :)

Post autor: mataforgana »

uhm... nieraz gadałam do Kiki o swoich najwiekszych sekretach, jestem pewna, ze wszystko swietnie rozumie i... mam pewnosc, ze dochowa tajemnicy :)

one sa naprawde szalenie inteligentne. tylko gnojki udaja małych głuptasków, bo jeszcze nie wyrosły ze 'szczeniecego' wieku ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

psy :)

Post autor: zła »

psy ladne ale nie wiem czym ty sie dziewczyno chwalisz! masz w domu rozmnazalnie kundli, jak tak mozesz?
Czy bylas kiedys w schronisku , widzialas jaka tam bieda i ile tam psow bezmyslnie rozmnozonych,rozmnazajac swoje psy przyczyniasz sie do 'psiego' losu jeszcze bardziej parszywego.
Radze Ci wsyterylizowac suke a nie biedna meczyc i dodatkowo zajmujac domy tym,ktore sa juz na swiecie nie kochane....


brak slow ...naprawde.






Jezeli chodzi ogolnie o psy to mam takowego :) to maly kundelek oto on:
Obrazek
Obrazek i Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

psy :)

Post autor: sauatka »

a mnie sie wydaje ze 9 letnia sunia jest jusz troszke za stara na mlode... ja moja 4 letnia pilnuje jak niewiem
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

psy :)

Post autor: ESTI »

Dla mnie kundelki zawsze miały najwięcej miejsca w sercu zarezerwowane....
Są najwspanialsze i najkofansze....:D CUDO!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

psy :)

Post autor: sauatka »

Kikunia na pierwszyma zdjeciu jaki usmiech strzelila :lol: slodzinki :P
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

psy :)

Post autor: krwiopij »

ja tez bardzolubie kundelki... wspaniale psiaki... bystre, wesole i takie kochane... :)

ale zdecydowanie zastanowilabym sie dan sterylizaja... po pierwsze - 9 lat to sporo za duzo na szczeniaki... suczka w tym wieku ma juz slaby organizm i ciaza jest dla niej wielkim obciazeniem... i tak szczescie, ze sama urodzila - nasza siedmioletnia jamniczka musiala miec cesarskie ciecie (siedem lat to tez za pozno - najlepiej 3-4)... po drugie - dziewczyny maja racje, ze kundelkow z zasady nie powinno sie mnozyc... takich psiakow nikt nie chce... schroniska sa przepelnione... lepiej przygarnac jakas sierotke, niz pozwalac nierasowej suczce na szczenieta...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

psy :)

Post autor: oliwi@ »

ta... kundelki są super... nie mieszanka dwóch rasowców tyko takie kundelki już od zarania dziejów :) mądre bez kaprysów i oddane :)
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

psy :)

Post autor: zła »

owszem ale sa tez najbiedniejsze :(

ja kiedys w przyslzosci chcialabym psa rasowego... ale nie wiem czy bym sie zdecydowala, zby zal byloby mi tych,ktore siedza w schronisku zwlaszcza ze kontakt z porzuconymi zwierzetami mam czesty i wiem co to znaczy :(

trzeba im pomagac, chociazby w taki sposob jak sterylizacja swojej wlasnej suki.
Obrazek i Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

psy :)

Post autor: mataforgana »

a wy to jak zwykle o jednym! ludzie!!! zastanówcie sie tez nad faktem, że NIE WSZYSCY są bezmyslnymi debilami i mnożą niepotrzebnie zwierzaki, tylko po to, by miec zabawke, a poniej ją utopic/uspic/oddac!!!

naprawde uraziło mnie stwierdzenie "ROZMNAŻALNIA KUNDLI". zła, ty bys sie mogła czasem zastanowić, zanim określisz coś takim tekstem. moja rodzina nie jest jakaś patologiczna i debilna. gdyby nie było chętnych na nasze psiaki, nie pozwalalibyśmy Kice miec małe. tylko że ludzie przychodzą do mojego taty i pytają, kiedy bedą szczeniaki po Kice, bo oni je CHCĄ!! potrafisz to sobie wyobrazic? nikt na wsi nie bedzie jechał do miasta i szukał schroniska, nikt nie wezmie psa, który jest "niepewny". a nasze psiaki mają swoją opinię i są polecane na zasadzie znajomy-znajomemu. teraz jak zwykle jest problem, bo szczeniaki są 4, a chętnych dwa razy wiecej. i co? tacyście mądrzy?

a że kika jest już w wieku nieco zbyt zaawansowanym na ciążę, to akurat się zgadzam. i ta ciąża planowana nie była. ale spryciula tak długo kombinowała, aż nie wiadomo jakim cudem wylazła z kojca i dopuściła do siebie kawalera. morał taki, że tata poprawi zamykanie i nastepnej ciąży nie będzie.

i nie życzę sobie potępiających tektów, ponieważ wiem, że nie robimy nic złego.
apeluje tylko, żebyscie otworzyli oczy i przestali wjeżdżać na wszystkich i na wszystko. bo naprawde, potraficie brzmieć naprawde chamsko.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

psy :)

Post autor: sauatka »

a ja sie nie bede klucic tylko powiem... ze kundelki sa cuuudne i podobno najmadrzejsz :) a Kikunia jaki usmiech strzelila na pierwszej focie :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

psy :)

Post autor: mataforgana »

satanka, racja racja, kundelki sa najmadrzejsze i najcudniejsze :D

a Kika sie tak usmiecha za kazdym razem jak wracam z łodzi :) i macha tym swoim pierzastym ogonem ( bo ogon ma bardzo charakterystyczny ) jak szalona :) a kiedy zaczynami sie miziac, to dopiero ma mine! :)

:)


a, jesli chcecie, to zrobie zdjecia maluchom w przyszłym tygodniu i wrzuce tutaj ;)

łącze posty, własne posty mozna edytować, a nie pisać jeden pod drugim :]
mod.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

psy :)

Post autor: sauatka »

tak tak chcemy chcemy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”