Ciurowa Trójca

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: altelily »

Hej-hej ;)
Wybaczcie nieobecność, niestety Buba pomyliłaś się, a wolałabym żeby było jak napisałaś (to o morzu, chociaż mam tyle dobrego, że mieszkam pół godziny drogi od Bałtyku) - po prostu zaczęłam pracę i przestawiam się z trybu weekendowo-szkolnego na tryb tygodniowo-pracujący. ::) U chłopaków jest wszystko w jak najlepszym porządku, dogadują się świetnie, a czerwiec jest chyba jedynym miesiącem w którym nie byłam z nimi ani razu u weta. ::) Oprócz tego samczego łupieżu chłopaki są zdrowe, szczęśliwe, jedynie co mają krótsze wybiegi w tygodniu, bo człowieki też muszą czasem odpocząć bez szczura łażącego po głowie. :D Bestia, głowa stada i największy pieszczoch jest taki jak zwykle - kochany i wdzięczny. Jejuś jest dalej strasznym boidupkiem, nie lubi być głaskany, ale na wybiegach się rozkręca i skacze jak powalony, czasem nawet zaszczyci mnie swoją obecnością. :P Lolek, z etapu piszczenia jak się go dotknęło, przeszedł do etapu "normalności". Na ręce boi się wejść sam, jak go biorę to ucieka, ale nie jest źle - przychodzi na wołanie często jako pierwszy, nie stresuje się już po mnie chodzić, z Bestią chyba są zakochaną parą. >:D Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi. :D Wszyscy. A w niedzielę będziemy mieć gościa na DT - laseczkę fuzzika. :D
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Megi_82 »

Znaczy, spokój i sielanka :) Ja wręcz kolekcjonuję takie okresy :D
Kiedy poszłam do pierwszej pełnoetatowej pracy, czułam się, jakby moje życie polegało tylko na spaniu i pracowaniu, co wróciłam do domu, pokręciłam się, to już trzeba spać i znów do roboty ;)
Pokażesz lasencję? :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: altelily »

Jutro będzie u mnie po 17, więc zrobię zdjęcie i wstawię. :) Dobrze, że mam kastrata w stadzie. ;)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Buba »

To bardzo dobrze, że wszyscy zdrowi :) Takie okresy są świetne. Szkoda, że doceniamy je czasami dopiero, jak już tak super nie jest ;) Trzymam kciuki, żeby dobre chwile trwały jak najdłużej.
Czekam oczywiście na nowe foty chłopaków ;D Uwielbiam oglądać szczury. :D
A skoro będzie laska i to fuzzik to bomba! Łysolki są śliczne. Czekam na zdjęcia :)
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: falabella »

Poczujesz ciepło łysego ciałka :D Ja kocham przytulać Dyzia <3
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: diana24 »

I jak mała już u Ciebie? Pisz i dawaj zdjęcia ;)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Megi_82 »

Albo mi się wydaje, albo wszystkich ostatnio wcięło...;)
Co słychać?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: altelily »

Napiszę więcej w poniedziałek jak dostanę aparat z powrotem. Trochę mi się komplikuje w życiu zawodowym, dlatego się tak rzadko udzielam. Do napisania. ;) PS WSZYSCY ZDROWI :P
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: altelily »

Bestia miał wypadek, spadła na niego deska - kręgosłup chyba nie jest uszkodzony, łapki raczej też nie, ale sytuacja jest napięta i niepewna. Nikt nie chciał nas przyjąć na pilną wizytę - obdzwoniłam zaryczana wszystkich wetów w Słupsku. Jutro o 13 mój TŻ idzie z nim do weterynarza. Trzymajcie kciuki żeby to nie było nic gorszego i żeby przetrwał noc. :'(
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Megi_82 »

:( Trzymam kciuki ogromnie, daj znać, proszę :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: altelily »

Bestia ma obite podwozie, dostał zastrzyk przeciwobrzękowy - tyle wiem, mój TŻ był u weta, bo ja siedziałam w pracy. :( Mamy mu ograniczyć ruch przez min. 2 dni i jakby coś się działo to lecieć na wizytę od razu. Teraz biedak siedzi na dole klatki razem z chłopakami - przytulają się do niego i nie odstępują go na krok - wszystkie są zestresowane i wystraszone, chociaż może już mniej niż wczoraj... A stało się to tak - mamy w pokoju drzwi przesuwane, jeżeli się je źle otwiera, spada listwa z góry. Mamy pokój z balkonem, współlokator chciał wejść zapalić, zapukał i nie czekał na zaproszenie, zaczął sobie sam drzwi otwierać. Bestia leżał pod drzwiami i nie zdążyłam zareagować i listwa spadła na niego... Mam nadzieję, że takiego zachowania nie będę musiała już oglądać u żadnego ze szczurów...
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Megi_82 »

O mamo :( Mam nadzieję, że tylko poobijany...:( Niech wracają do siebie chłopaki jak najszybciej, trzymamy kciuki za bestię... a współlokator powinien dostać kopa w zad za włażenie bez zaproszenia :-\
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: altelily »

Nie dostał, byłam w takim szoku że mnie nie obchodził, chciałam tylko ciurasowi pomóc. :/ Dzisiaj dostał drugi zastrzyk, pani weterynarz z TŻ nie dali rady go utrzymać na rentgen, więc chyba jutro ja z nim pójdę i może się uda... Na razie siedzi w chorobówce i ma zakaz wybiegów. Reszta solidarnie też nie biega. Na ręce go na długo nie mogę brać, bo chce biegać. Oj ciężko nam teraz wszystkim, ciury smutne a pani się serce łamie...
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Megi_82 »

Łamie się, wiem, ale jeśli nie siedzi sam, to pół biedy :)
Jeśli nie da rady inaczej (z moją Kluską się często nie dało), to wacik z isofluranem ;) To jak megakrótka wziewka, zdąży się cyknąć fotkę i ogon się budzi, a oszczędza mnóstwo stresu i ewentualnego pogłębienia urazu i wijącego się facecika :)
Kciuki nieustające...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciurowa Trójca

Post autor: Buba »

O ludzie! Biedy chłopak :( Zamordowałabym tego współlokatora, mam nadzieję, że chociaż ma wyrzuty sumienia. Trzymam kciuki za bestię, niech szybko zdrowieje. :-*
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”