Ogonowe Love

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Witam wszystkich 8)
Ogoniastych spodziewam się dopiero za jakiś czas, ale już postanowiłam założyć im galerię :D Będą to moje pierwsze szczurki, więc strasznie się niecierpliwię ;) Tymi stworkami interesuję się już od jakiegoś czasu, jednakże dopiero teraz doczekam się swoich.
Mam już dla nich gotową wyprawkę :D
Czeka na nie klatka 70x40x80 cm.

Obrazek

Obrazek

Hamaczki robię sama, bo stwierdziłam, że szkoda mi pieniędzy na te kupne, skoro zapewne szybko zostaną rozgryzione ;) Nie są może zbyt piękne, ale najważniejsze żeby szczurkom pasowały. Hamaków będzie więcej, tylko są w trakcie robienia :p

Zrobiłam nawet tabliczkę na drzwi, co by mi nikt psa nie wpuścił do pokoju jak ogony będą biegać :P
Dzisiaj dostałam ostatnią paczkę z miseczkami itp., dali mi nawet jakiś granulat witaminowy Nestora w gratisie.

Obrazek

Raz musiałam pilnować dzieci mojej ciotki przez dłuższy czas i wymyśliłam im super zajęcie >:D Mianowicie zbudowanie kartonowego zamku dla szczurów na wybieg :D I tak oto powstała ta willa, która jeszcze też zostanie ciut ulepszona ;D

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że szczurkom będzie się dobrze u mnie żyło :)

A to teraz przedstawię stworki. Poniższe zdjęcia autorstwa ich obecnej właścicielki, p. Julii. Do mnie ma trafić ojciec i jego 2 synów.

Matka z kluskami
Obrazek

Maluszki
Obrazek

To prawdopodobnie chłopcy, którzy trafią do mnie
Obrazek

Maluchy urodziły się 14 sierpnia, więc trochę jeszcze muszę na nie poczekać :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: ol. »

Aaale zamek :o
Klatka i wyprawka i tablica ostrzegawcza i w ogóle przygotowanie na przyjęcie ogoniastych także na medal - ale takie cudo !
Niech szybko królewicze rosną - Zamek czeka :D
Witaj Ty i przyszłe maluchy :) A zdjęcie taty też jest ?

(jeśli mogę dwie rzeczy zasugerować: warto uszczelić czymś półki w klatce - druciane są niewygodne do biegania i łatwo żeby w nie szczurza nóżka wpadła i nabawiła się kontuzji; i zajrzyj w temat karm polecanych, na pewno znajdziesz tam dla swoich smyków coś lepszego i zdrowszego niż vitapol :) )
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Witam w naszym wątku i dziękuję za sugestie :)
Karmić je będę versele-lagą, nie vitapolem ;) A o półkach tak właśnie myślałam czy by jakimś polarkiem nie obić.
Zdjęcia taty nie mam na razie :) Wiem, że jest czarny z białym brzuszkiem :D
Awatar użytkownika
xSzczuras
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 16, 2014 9:22 am
Numer GG: 24741846
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogonowe Love

Post autor: xSzczuras »

Super zamek! :o Ja właśnie przytargałam wielki karton i szukam pomysłu na wybieg w nim :)
A ten biały pluszowy szczuras identyczny leży u mnie, tylko zasikany przez chłopaków :D +mam na drzwiach tabliczkę z takim napisem tyle że kupioną gdzieś tam nad morzem
Maks
za TM: Wafel, Hiero, Tito
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

A dziękuję :D Do mojego dozbierałam jeszcze jakieś mniejsze kartoniki, co by go ulepszyć ;D
Białego szczurasa moja mama znalazła, a że się nie zgadzała na szczury to mi go dała i powiedziała, że takiego mogę mieć >:D


Druciane półeczki dorobiły się polarkowego obicia
Obrazek

A już jutro przybędzie pierwszy domownik :o Tatuśka odbieram szybciej.
Trochę się boję o reakcję mojego psa, modlę się, żeby nie było źle :-X Trochę starałam się go przygotować do tego, że szczury będą teraz w domu, ale co innego przygotowanie, a co innego jak już ogon będzie u mnie.



PS. ktoś chce mi podpowiedzieć jak się edytuje posty? :P
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogonowe Love

Post autor: Kameliowa »

PS. ktoś chce mi podpowiedzieć jak się edytuje posty? :P
Na forum edycja postów jest wyłączona. Jeśli widzisz błąd, chcesz coś zmienić, poprawić czy cokolwiek, zgłaszasz to modom :)

No i brawo za podejście :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Aaaa to dlatego nie mogłam znaleźć tej opcji :D Okej :)

Dziękuję ;D
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Za godzinę po niego jadę :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

;)

Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: ol. »

Ale konkretny przystojniak :) I od razu znalazł sobie przytulną norkę :D
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

ol.,Jego ulubiona jak do tej pory ;D Jeszcze spodobało mu się miejsce w kuwecie (tej dużej), pod hamaczkiem, w rogu, chyba dlatego, że ciemno :D

Maluch się rozkręcił, największy stres mu chyba minął. Biegał trochę po łóżku, po mnie. Nawet brat się do niego przekonał i siostra chyba też zaczyna powoli :P Nie chciała go brać na ręce ani nic, ale szczuras sam jej wskoczył na ramię z moich rąk >:D Po tym stwierdziła, że nie jest taki zły ;D I wszyscy domownicy zdziwieni, że jego ogon nie jest śliski... :P
Awatar użytkownika
talucha
Posty: 34
Rejestracja: pn sie 11, 2014 11:36 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonowe Love

Post autor: talucha »

Tak w ogóle to go jeszcze nie przedstawiłam ::) Ma ok. 2 miesiące i wabi się Verrine (demon niecierpliwości, ponieważ strasznie się niecierpliwiłam, aż w końcu będę miała szczurki, dlatego też on trafił do mnie szybciej niż pozostała dwójka. Z resztą zauważyłam, że to imię świetnie do niego pasuje >:D )
Koleżanka twierdzi, że to dumboszek, a ja nie mam pewności ???

Obrazek
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: Ogonowe Love

Post autor: Hexxe »

Gratuluję pierwszego ogonka :) Klatkę te mają wyczesaną :D Ostatnio sama zdecydowałam się na sputnik i to był najlepszy pomysł chyba w całej mojej szczurzej karierze :D Ile jeszcze będziesz czekać na maluchy?
A uszek nie ma jakiś specjalnie większych wg mnie. Że chyba na focie w tunelu jeansowym :D (przynajmniej jak patrze na uszy Merliśka)
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Ogonowe Love

Post autor: paula14s »

Hej , Tatuś na pewno Dumbolek ;) Widać to doskonale ;)Także masz Dumbo Standard Black Berkshire :D Będę śledzić wątek i zapraszam do mnie bo jakoś tam Cicho ;) Czekam na zdj maluszków :D
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogonowe Love

Post autor: diana24 »

Piękny, czarny dumbo ;) Maluchy też przesłodkie :) Uszka też będą mieć po tatusiu?
Ech... gdyby każdy tak wspaniale jak Ty rozpoczynał przygodę z tymi zwierzakami świat byłby lepszy ;) Dobra robota! Tak trzymać ;) Z przyjemnością będę śledzić wątek.
Wymiziaj przystojniaka i pisz kiedy przyjadą kurdupelki :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”