Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Paul_Julian »

O ten gruczoł to mozesz zapytać przy okazji kontroli, bo to ciekawe. Ciekawe, czy samce też mogą mieć zajete gruczoły ..mleczne ? Czy mają takie w ogóle ?

Dobrze, że Mauryś w domu, i może odsapnąć ( znowu w skarpecie). Niech teraz zdrowieje!

I również domagam sie fotek Ejki ! I moze Skwarki tez ? Oby szybko mogła wrócić do domku.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: IHime »

Hmm, no właśnie, dopytam. Ciekawe, czy szczury miewają ginekomastię. ;)
Mauryś tym razem bez skarpetki, nie sięga tak daleko.

Martwi mnie trochę, że po Skwarkę nikt się nie zgłosił do tej pory. :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Paul_Julian »

Moze spróbuj zadzwonić znowu do tego szpitala i spróbować kogoś namówić, zeby Cię wpuścili do tej pacjentki ? Albo moze chociaż dali do telefonu ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: noovaa »

Misiu miał gruczolaka.
Obrazek
Wylazł zaraz po kastracji, myśleliśmy że to przepuklina. Pół roku był malutki po czym wystrzelił. Po operacji wet mi mówił że to był gruczolak. Więc pewnie mają gruczoły mleczne :P ( ostatecznie ludzki samiec, miewa laktację przy mocno zaburzonych hormonach :P )

Poza tym, Misiu, jeden jedyny dzień w życiu, miał objawy ciąży urojonej :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: IHime »

Big news! Skwarka wróciła dzisiaj do właścicielki! Naprawdę nazywa się Perełka (mnie bardziej podoba się jednak Skwarka), ma 17 miesięcy, a jej pani dzisiaj wyszła ze szpitala i pierwsze, co zrobiła, to zaczęła szukać pieska. D**ki w szpitalu nie przekazali wiadomości ode mnie. >:D Na szczęście inni ludzie mieli więcej empatii i kompetencji. Przemiła policjantka, która zajmowała się sprawą pożaru, zaangażowała się i przekazała informację ode mnie.
Z jednej strony się cieszę, że Skwarka wróciła do domu. Jej pani była tak szczęśliwa, aż się rozpłakała. Z drugiej, na pewno będę tęsknić i ja i Ejka. A moi rodzice już niemal adoptowali Skwarkę i byli bardzo smutni żegnając się z nią.
Obrazek
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Snajperka »

Jakie wspaniałe zakończenie :)

Miała Perełka szczęście, że do ciebie trafiła :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Megi_82 »

Super się sprawa skończyła :) Szkoda się rozstawać, ale psiak na pewno tęsknił, dobrze, że już jest w domu :)

A jak Maurycek? I Marcinek? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Paul_Julian »

Dobrze, że pani policjantka przekazali tej pani wiadomośc, ze piesek jest u Ciebie ! Bardzo fajna psinka, i niech teraz i ona i jej właścicielka szybko wracają do pełnego zdrowia.
No i kto by sie nie rozpłakał, że udało sie odzyskac przyjaciela, i to takim fuksem ! Złapać przerazonego małego pieska to naprawdę trudno.

No i ja również dopytuję o M-chłopców ? :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: unipaks »

Więc jednak całkowity happy end :) Obie panie z pewnością szczęśliwe, no a w domu tymczasowym żal, to normalne że tak się przywiązujemy do zwierzaków
Też liczę na wieści o chłopakach i fotki ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: IHime »

Mauryś dochodzi do siebie, ale mam wyrzuty sumienia, że mogę mu poświęcić tak mało uwagi. Mam ostatnio strasznie dużo pracy, w domu ogarniam tylko rzeczy absolutnie niezbędne, np. miękkie jedzonko dla Maurysia. Bardzo się boję, że w tym pędzie coś mi umknie, przeoczę coś ważnego. Czas tak leci, że myślałam, że od zabiegu minęły ze trzy dni, a to już tydzień. Zaraz moje słoneczko będzie mogło wrócić do stada!

Marcinek za to ostatnio bardzo mnie rozśmieszył. Na początku bał się wychodzić na wybiegi, bo dostawał łomot od sardynkowych dzieci. Przedwczoraj zorientowałam się, że on nie wie, jak wyjść z klatki... Wychodzi przez drzwiczki, patrzy smętnie w stronę podłogi oddalonej o dobry metr, po czym wspina się na szczyt klatki, robi kółko i wraca do środka. Nie wpadnie na to, że trzeba zejść po tylnej ścianie klatki. ;D
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Eve »

Ładnie to się ze szczura śmiać ?
Ale musiałam nadrobić !!
Dla Ejki mojej ulubionej kosmitki mam .. tooort ....


Obrazek

Niech nam żyje z 25 lat !! a co !

Masz rację Ihime czas tak popierdziela że czasem człowiek normalnie pada na ..

Obrazek



Ale ! Ale, ALE!! Co ja nie dam rady ? !! Ja!!?

;D

Buziaki dla wszystkich !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: IHime »

IHime pisze:Bardzo się boję, że w tym pędzie coś mi umknie, przeoczę coś ważnego.
Wykrakałam sobie. Weszłam do domu i od progu wyczułam ten upiorny zapach ropnia. Z wierzchu nic nie widać, ropą Mauryś sika... Ropień odtworzył się w głębi brzuszka, ma przetokę do pęcherza... W USG widać, że otacza cewkę moczową i sięga gdzieś głęboko w pachwinę.
Najprawdopodobniej podejrzenia, że pod pierwotnym ropniem siedzi nowotwór, były zasadne. Zdążył się roznieść albo rozniesiono go podczas operacji.
A Mauryś u weta, przy tym całym macaniu, ugniataniu, tylko mnie lizał, im bardziej było nieprzyjemne, tym bardziej lizał. Jesteśmy w domu, mamy baterię antybiotyków i steryd, postaramy się paskudztwo zatrzymać, ale wielkiej nadziei nie ma. :'(

Mauryś je ciasteczko owsiane z orzechami. Nie ma już co mu żałować.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Paul_Julian »

Maurysiu :( Takie paskudztwo sie przyczepiło do polarnego misia :( Oby się to udało zatrzymać chociaż!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: unipaks »

Eh, takie smutne wieści... :(
Maurysiu, trzymaj się kochany! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - kiszenie szczurów

Post autor: Megi_82 »

:( Poczytałam zaległe wesołe wieści, a tu nagle takie wbicie w fotel :( Trzymam ogromne kciuki za malucha, żeby leki pomogły...:(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”