Rodzynki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Michał i Madzia
Posty: 76
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:20 pm

Rodzynki

Post autor: Michał i Madzia »

Czy szczuras może jeść rodzynki? czy nie sa dla niego za słodkie? Wpadliśmy na pomysł żeby w ten sposób urozmaicić jego karmę (w ogóle chcemy mu zacząć robic mieszankę własnej roboty, bo te kupne są mało urozmaicone:/). Co wy na to?
Mamy Szatana w pokoju!
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Rodzynki

Post autor: nezu »

Rodzynki sa zarowno w pokarmie megan jak i w vitapolu. Nie widze wiec zadnych przeciwwskazan o ile zachowa sie umiar w dokarmianiu nimi szczurka :)
Moim dziewczynkom rodzynki smakuja, ale na forum niektorzy juz pisali, ze rodzynki zostaja w miseczce nieruszone..;)
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Rodzynki

Post autor: Meggy »

przeciwwskazania? tuczące :lol:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Rodzynki

Post autor: ESTI »

Moje uwielbiały serek homogenizowany (o smaku waniliowym ;)) z rodzynkami właśnie.

Wszystko z umiarem nie zaszkodzi, to przecież suszone winogrona. :D
Obrazek
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Rodzynki

Post autor: Masterton »

To właśnie u mnie rodzynki leżą nieruszone, żaden ogon ich nie lubi. Królują suszone banany i ananas.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Rodzynki

Post autor: falka »

U mnie kokos, kokos i jeszcze kokos :) a później banany :) A rodzynki z torebek często są konserwowane i często tego nie piszą na opakowaniach, ale zazwyczaj te z konserwantem bardziej się błyszczą. Można je wymoczyć przed zjedzeniem :)
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

Rodzynki

Post autor: Mortycja »

Moje Potwory na samym początku, gdy zaczęłam im dawać rodzynki (w okolicach świąt Bożego Narodzenia :) ) wcinały rodzynki, aż im się uszyska trzęsły, a teraz nimi plują. W karmie Vitapolu jest ich spopro, wiec trochę szkoda :wink: Nie lubią też ani suszonych moreli, ani suszonych śliwek. W przysmaku owocowym Megana czasem pojawiają się całe gruszki czy inne owocki (np. suszony banan - nie mylić z chipsami bananowymi) i wcale jakoś nie palą się do jedzenia tychże :x
Jednak kokos i chipsy bananowe rządzą :lol:
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
Martyna:-)
Posty: 23
Rejestracja: wt lip 06, 2004 8:51 pm

Rodzynki

Post autor: Martyna:-) »

[quote="ESTI"]Moje uwielbiały serek homogenizowany (o smaku waniliowym ;)) z rodzynkami właśnie.

Wszystko z umiarem nie zaszkodzi, to przecież suszone winogrona. :D[/quote]

Nasz [eks] vet z kolei odradzał winogrona=>rodzynki [ponoć czesto uczulają ogoniaste]... :roll:
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Rodzynki

Post autor: falka »

Jeżeli coś uczula, to wtedy trzeba wybadać co i odstawić. Zakładając z góry, że nie będziemy dawać uczulających rzeczy musielibyśmy zrezygnować z większości smakołyków. Wydaje mi się, że trzeba po prostu zachować umiar, jak napisała to ESTI :)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Rodzynki

Post autor: Dinusia »

moje kochaja rodzynki...a zarcia firmy Megan wogole nie jedza chyba ze juz nie maja co jesc...
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
ber_ry
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 14, 2005 6:38 pm

Rodzynki

Post autor: ber_ry »

a w jakiej karmie są te banany i kokos?bo jeszcze nie miałam takiej a chętnie bym wzięła
ja i zetka :D
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Rodzynki

Post autor: Dinusia »

banany sa w vitapolu ale w takim wiaderku co sie kupuje bo jak kupisz w pudelku to niema!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Rodzynki

Post autor: falka »

Albo w karmie 2 w 1 owocowo-warzywnej dla królików z Vitapolu, jest niezła ta karma, chociaż ma dużo granulatu i chlebka świętojańskiego, ale poza tym wiele różności i mało zboża.
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Rodzynki

Post autor: agacia »

Moje potworki nie lubia rodzynek za bardzo. A kokos podobno jest w mieszance owocowej Megan,ale chyba nie natknelam sie jeszcze na kokosek.Za to zdecydowanie za duzo jest chlebka swietojanskiego,a moje nawet go nie tykaja jak sa glodne :roll:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Rodzynki

Post autor: foka_z_zakonu »

mój nie jada, bo to macho straszny :drunken: ale jak twojemu smakuje to nie widze przeciwwskazan ;D
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”