Ciórowe pociechy...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zippo
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 03, 2014 11:53 pm
Lokalizacja: Będzin

Ciórowe pociechy...

Post autor: Zippo »

A witam wszystkich. To i ja się u Was tutaj zadomowię przedstawiając pociechy moich cór ( moje też oczywiście :)
Z końcem lipca trafiły do nas ok,6 msc samiczki od kolegi który kupił w zoologicznym zaciążoną szczurzycę. Zostały ochrzczone jako Timma & Amma.
Timma to ta z kropką na czole, Amma ma więcej białego pyszczka, takie z nich fajne Husky :)
Co prawda córki nie mają jeszcze takiej zajawki jak "MY" no ale może z czasem to przyjdzie. Moja pierwsza szczurzyca PIPI z czasów podstawówki była tak kochana, że aż mi się łezka w oku kręci jak sobie powspominam. Miała 24h na dobę otwartą klatkę i mogła biegać po cały domku. Rano gdy budziłem się często spała koło mnie na poduszce, albo gdy wyczaiła że się obudziłem za chwilę była koło mnie by polizać mi wargę. :) Niesamowite zwierzęta, kochane pociechy.

No i kilka foteczek z pierwszych dni u nas: klik

I z dzisiejszej tj.12.12.14 przeprowadzki na własne M4

Pozdrawiam @ll - Zippo
Timma & Amma
za TM: Pipi ['], Indi [']
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciórowe pociechy...

Post autor: olgapsiara »

Jakie wymiary ma klatka ?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ciórowe pociechy...

Post autor: harleyquinn »

Ślicznie ciury :) Córy na razie młodsze to może nie za bardzo są fascynowane, ale myślę, że jak mają takich rodziców, które dbają o zwierzaki i pokazują, w jaki sposób mozna się zajmować takim małym futrzakiem - to za kilka lat się im to zwróci :)

Pozdrawiamy
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
Paulinya
Posty: 82
Rejestracja: czw paź 09, 2014 10:12 am

Re: Ciórowe pociechy...

Post autor: Paulinya »

sliczne "coreczki" :D

Pięterko prętowe zmieńcie na coś innego, albo na te pięterko coś połóżcie :) łażenie po tych prętach źle wypływa na ciurkowe łapy :)
Lili, Megi i Zuzia <3
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ciórowe pociechy...

Post autor: Malachit »

Widzę, że po ciężkich bojach udało się w końcu złożyć klatkę - gratuluję ;) a z czego macie te papierowe rury?
I widać sprawiedliwie https://lh4.googleusercontent.com/-YIDS ... 203123.jpg trochę czułości dla każdego :D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Zippo
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 03, 2014 11:53 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Ciórowe pociechy...

Post autor: Zippo »

harleyquinn pisze:Ślicznie ciury :)
a dziękuję, to po mnie ;-)
olgapsiara pisze:Jakie wymiary ma klatka ?

40x70x80
harleyquinn pisze:Córy na razie młodsze... - to za kilka lat się im to zwróci :)

Taka mam nadzieje. Musze jednak ciągle je pilnować, bo bawić się z nimi lubią. Ale zdarza im się nie nasypac karmy, nie wymienić wody itd. Umieją sprzątać klatkę systematycznie co 2 dzień, a to ważne. A to przez to ze wcześniej ogony miały mniejsza klatkę i szybko smrodek się zadomowiał. Tego pilnować nie musze. Ale Timma & Amma mają dobre opiekunki.
Paulinya pisze:sliczne "coreczki" :D
Pięterko prętowe zmieńcie na coś innego
Dziękuję za rady. Docelowo kupie pleksi, a narazie to za małe hamaczki uszylem. Dziś uszyje na cala szerokość klatki.
Malachit pisze:... a z czego macie te papierowe rury?

Rury mam po rolkach ze stretchu, albo po belkach materiału, ale muszę z nich wymyslec coś innego. To dla nich nowość i narazie z tego co widzę to z nich nie korzystają.
Timma & Amma
za TM: Pipi ['], Indi [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”