Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Paul_Julian, a wspólny spacer w małym transporterku - choćby po domu? Wszak niedola łączy nawet tych zwaśnionych. O0
Sówkę pogłaszcz serdecznie ode mnie, a Pchle powiedz coś do słuchu, może zmieni nastawienie do malucha. ;)
Co do szaf, to one chyba wszystkie tak mają; cośmy się każdego naodpędzali od pawlacza, a i tak co i rusz któreś dawało radę wślizgnąć się za przesuwane drzwi i był mały problem jak delikwenta wyciągnąć jeśli łobuz wyjściem wcale nie był zainteresowany :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Uni, to nawet nie była kłòtnia, tylko cos w rodzaju opędzania sie od malucha. W transporterku sie obawiam, bo jak zaczną sie kotłowac to nie zdaze zareagowac. Na razie ranka sie musi wygoic i wtedy znowu bedzie wspòlny spacer. Nie ma co sie spieszyc, skòra na tym maluszku jest delikatna jak ircha, strach pomyslec jakby ktores chcialo jej krzywde zrobic. Jeszcze bede podrzucac Sowie kupki do duzej klatki :P
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Pierwsze śliwki robaczywki - oby po tym pierwszym niefortunnym spotkaniu następne przebiegały już bez takich wypadków.
Mam nadzieję, że maluszek się szybko zagoi, a jeszcze wcześniej zapomni o nieprzyjemnościach i bez resentymentów wkroczy do stadka :)

A co do szczurów w szafie - one tam nigdy nie są nieszczęśliwe :D Ubrania już owszem :P
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Zapomnieć o tym incydencie to już wczoraj zapomniała :D Na króciutkim spacerku latała z Pchełką i wciskała jej sie pod brzuch i wyłaziła z drugiej strony :D Za to Pchła uciekała do mnie ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Ogoniasta »

Maleństwo jest przecudne :D Czy Sówka jest doubelkiem?? Bardzo mi moją Sashkę przypomina :-*

http://s169.photobucket.com/user/Paul_J ... y.jpg.html a tu prześliczny Tessiakowy Krzyś :D ;D no identyczne te pysie mają ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Tak, Sówka chyba jest doubelkiem :) Na razie jest cała zamszowa, a na potylicy ma dłuzszą czuprynkę.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzisiaj bylo kiszenie w transporterku, bo było sprzątanie. Niestety, była mała kłótnia i Sówka dostała pazurem przez brzuszek. Wypucowałem klatkę i po jakims czasie zdecydowałem wpuścic tam Sowę i po chwili resztę. I w zasadzie był spokój, maleństwo latało i skakało :) 3kropka coś furkotała, chwyciłem ją i przewróciłem na plecy i bylo dużo wrzasku.
Udalo sie nagrac krótki filmik :) Piski w tle to nawet nie wiem czyje :D
Na początku filmiku w Sputniku siedzi Pchła, i Sowa ;D

https://youtu.be/1ziLkzuNZvU
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Kochane mordki! :D
Sówce buziaka w to podrapane brzucho :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Noski w obiektyw zawsze mnie strasznie rozczulają. <3
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

A to Sowa tak się pchała w obiektyw :D Szkoda, ze częśc filmiku wyszla zamazana, ale próbowalem zrobić zoom i niestety aparat nie nadążał :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzisiaj byłem z Pchłą na kontroli i RTG. Pchła świszczy, ale nic złego sie nie dzieje, a stan płuc jest całkiem ok i bez zmian. Mam podawać immonovet i wit. C. Jak sie zdziwiłem, to pani wet powiedziała , ze w takich przypadkach sie przyda. A to jest zaszczurzona wetka :)
Pani wet pochwaliła Pchłę, ze bardzo grzeczna i ma śliczne puchate futerko O0

Nie mogłem sobie przypomnieć ile Pchła ma lat, i tym samym przypomniałem sobie , ze szczury mam już od 2004 roku !
Wetce nie pasowało to, że Pchła moglaby mieć 1 rok i 8 miesięcy, ale niewątpliwie tyle ma. U mnie jest od września 2014, a mogła miec wtedy ze 2 miesiące.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Ojej, czyli nie tylko ja tracę rachubę. ;)
Wit. C na pewno nie zaszkodzi, nawet jeśli nie pomoże. Dużo zdrówka dla Pchełki!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dziękujemy !
Stadko siedzi już razem, w osiatkowanej klatce. Sowa jest juz wystarczająco duża, żeby nawet rozdawać kopniaki :D Oczywiscie, jest pełno wrzasku i ma dwie nowe ranki, ale nie są groźne. W ogóle to double i łyski to przez brak futra sa bardziej delikatne.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Dobre wieści, Pchełce dalej życzymy zdrówka i dobrej kondycji :)

Obejrzałam sobie film z Sową - dzieciaka wszędzie pełno :D Teraz ona jest taką małą skaczącą pchełką, a prawdziwa Pchełka uczy ją ogłady :D Rekinek przemykający gdzieś na dole poza zamieszaniem :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: *Delilah* »

Za każdym razem, kiedy docieram w te rejony internetu, cieplej mi się robi na sercu. <3 pozdrawiam Was i cieszę się, że Rekinowa dalej hula...Buziaki
Paul_Julian gdybyś szukał szczurzej staruszki z Krk, to wiesz co robić ;))
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”