Rudzielcowe :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Rudzielec2310
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 12, 2016 8:39 am
Lokalizacja: Myśliborz

Rudzielcowe :)

Post autor: Rudzielec2310 »

[img]http://images78.fotosik.pl/580/34a16ee2aa059978med.jpg[/img]
No witamy :P
Jak już mówiłam,od soboty jestem dumną posiadaczką przeuroczego szczurka o imieniu Tosiek :) został nabyty w sklepie zoologicznym(tak wiem wiem nie powinno się kupować ich w sklepach żeby nie napędzać popytu) jako prezent dla mnie od mojego narzeczonego :) i muszę przyznać ze lepszego prezentu nie mogłam dostać bo o szczurach marzyłam od dziecka jednak dopiero gdy zamieszkaliśmy razem mogłam sobie pozwolić na ich posiadanie. No ale wracając do Tośka...pani w sklepie poinformowała że jest on...samiczką jednak ja po rzuceniem okiem na podwozie delikwenta stwierdziłam ( dzięki Forum na na na :D ) ze samiczką on z pewnością nie jest. Poza Tośkiem w gratisie dostaliśmy całe stado innych zwierzątek :P jednak obecnie jesteśmy na etapie tempienia ich :)
hm....co jeszcze mogłabym o nim napisac....
Ma mniej wiecej dwa miesiace. Mimo swojego pochodzenia jest całkiem przyjaźnie nastawiony do człowieka, nie boi się ręki, nie ucieka nie przejawia najmniejszej agresji.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rudzielcowe :)

Post autor: olgapsiara »

Hej! :-)
Pamiętaj, że szczurkiz minimum dwa tej samej płci ;) I patrząc na zdjęcie mam wrażenie, że klatka jest za mała. Przyjmując, że będziesz dobrą właścicielka i zaadoptujesz dla Toska kolegę, minimalne wymiary klatki to 70x40x70 :-)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Rudzielec2310
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 12, 2016 8:39 am
Lokalizacja: Myśliborz

Re: Rudzielcowe :)

Post autor: Rudzielec2310 »

to jest góra od klatki;) bo mam zrobiona z dwóch mniejszych i jedna z półek jest zrobiona z starej kuwety :) ale tak naprawde to chwilowe rozwiazanie bo TŻ szykuje już dużo większą z starych mebli ;)
i jestem w trakcie poszukiwań kolegi dla Tośka. Zależy mi zeby był z adopcji, bo chcem pomoc jakiemus szczurkowi
Awatar użytkownika
Rudzielec2310
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 12, 2016 8:39 am
Lokalizacja: Myśliborz

Re: Rudzielcowe :)

Post autor: Rudzielec2310 »

Chwale się wszem i wobec :) Tosiek nie jest już jedynakiem :) wczoraj do naszej rodzinki dołączył albinos Dumbo ;) 6 cio tygodniowy szczurek o przecudownym charakterku ;) przynajmniej z tego codo tej pory pokazał ;) jestem nim TOTALNIE ZAUROCZONA. Obawiam sie co prawda łączenia ale może nie be dzie tak źle jak sobie wyobrażam :) trzymajcie kciuki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”