[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Zirrael »

Wackowa czego wymiary?? bo wymiary klatki masz podane w opisie aukcji??
Obrazek
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Wackowa »

tak wiem! No bo mi Korlis napisała ze to są linki do tych samych klatek , a chodziło mi ze jeden link jest do zdjęcia a drugi do całej strony i ze w tym drugim są podane wymiary dlatego dałam dwa hehe mogłam tego pierwszego nie dawac ale to co ;)
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Korlis »

A możesz powiedzieć czy masz duże szczury?
:P
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: czukukkcza »

Korlis,Wackowa dopiero będzie kupować szczury...
zresztą odstępy między prętami 2,5 cm-nawet dorosły szczur się przeciśnie...a mały to już napewno...
ale klata super,sama taka chciałam.
tylko że do ceny klatki trzeba wliczyć cene siatki[niestety takiej która byłaby odpowiednia-metalowa o wielko ści oczek np.1,3 cm-nie można kupić na metry-tzw,nie przycinają takiej w żadnym markecie budowlanym;/]ok.50zł+akcesoria[domek,poidełko,miseczki...i żwirki higieniczne...]
powodzenia:)
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Ania »

A [url=http://www.tarkan.abc24.pl/default.asp?kat=-3&pro=78512]>> TUTAJ jeśli te rejony to zaoszczędzisz nie 10 a 26 zł (bo dostawa gratis).
W innych przypadkach:
- zaliczenie pocztowe: 12 zł
- firma kurierska: 16 zł
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: LiNkA »

Moim zdaniem ta klatka ma za szerokie pręty... na fretko forum nawet było wspo0minane ze mała samiczka fretki by sie przez nie przecisnęła... a co mówiąc szczurek ... :)
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Wackowa »

Boże nie przerażajcie mnie nawet! No moje szczury to doś duże osobniki,a ja tą klatkę już kupiłam! Myślałam ze odległosc 2 cm to jest zamało i ze szczur sie nie przeciśnie!! Wy mówicie ze sie przeciśnie?? Już sama nie wiem... a jak coś to oprętuje ją dodatkową jakimś drutem. Trudo klatka już zakupiona, ale sprawdzałam i nie wydaje mi sie zeby zwiały przez tą odległoś. Okaże sie w praniu... :( aż się boję

Dodano po 13 minutach:

Klatkę jutro będę miała to powiem Wam jaka jest ogólnie moja reakcja... sprawdzałam u siebie jak zapnę źle zatrzask (w starej klatce) to wychodzi dokładnie 2,5 cm i one tylko mogę kawałek paszczki przez to wyciągnąć.... mam nadzieje że ten gość mnie nie oszukał i że na pewno tam jest do 2,5 .... bo jak nie to.... wrrrrrr nie wiem co zrobię.... a macie jakieś sposoby na zabezpieczanie klatki!!?? mam nadzieje ze jak macie to nie będę musiała z nich korzystać!!
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lulu »

[quote="Wackowa"]a macie jakieś sposoby na zabezpieczanie klatki!!?? [/quote]


wystarczy poszukac na forum ;)
masz o tym np >>TU>I TU<<
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Wackowa »

a czy jest możliwoś ze nie wyjdą?? to są 7 miesięczne dorodne szczury samce... są baaardzo duże :-) dlatego przy zakupie wydawało mi sie ze taka kupa mięska sie nie przeciśnie przez otwór 2 do 2,5 cm :/ sama już nie wiem! Szczerze to sie ostro wystraszyłam teraz jak napisaliście mi o tym!! a klatka jest fajan bo jest olbrzymia i "maleństwa" będą mogły sie wyszalec :D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lulu »

Wackowa, torche jeszcze o tej klatce, o owijaniu siatka i umiejetnosciach szczurow przeciskania sie pomiedzy pretami masz >>TU<< ;)
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Wackowa »

Dzięki!! Mam nadzieje że nie będę musiała jej ogradzac kratką :D
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: ESTI »

[quote="Wackowa"]a czy jest możliwoś ze nie wyjdą??[/quote]
Spokojnie, to jest 50% na 50%. ;)
Byc moze w ogole im do glowy nie przyjdzie wkladac miedzy kratki lepetynki i generalnie oleja wielkosc odstepow. Poprostu trzeba bedzie wyprobowac i juz. ;)
Obrazek
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Wackowa »

ah dziękuję za uspokojenie :-) naprawdę mnie uspokoiłaś :D wiesz one generalnie i tak są od czasu do czasu puszczane po pokoju a ostatnio to nawet otworzyły sobie same tą klatkę co teraz mają i biegały popokoju mojej siostry (ona była przez kilka dni w szpitalu, i ja opiekowałam się szczurami) na szczęście one nie wychodzą po za pokój mojej siostry nawet jak są drzwi otwarte :)więc jak będą myka to się nieboje tylko tyle że wchodzą jej do szafy i gryzą ubrania hehe
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Wackowa »

Liczyłam sobie dzisiaj w klalkulatorze szczurzym i wyszło mi że mogę hodowac 8 szczurów hehehe a ja ją kupuje dla 2 :) chyba powiększy mi sie liczba szczurków :)

[ Dodano: Sob 28 Sty, 2006 ]
Witajcie! Pisałam wczoraj posta ale chyba jednak się nie wgrał! Klatka przyszła, duża (można powiedzie ze jest olbrzymia) Niestety szczury przechodzą przez pręty :/ ale jest optymistyczna opcja! Mój ojciec zaapelował mi się jutro albo w następnym tygodniu zabiera się za dolutowywanie prętów, albo siatki :) więc już jestem spokojna! klatka na razie służy jako ozdoba w pokoju hehe :) ale będzie dobrze! Tak na serio jak zobaczyłam jak przez nią przełażą to aż mnie brzuch rozbolał!
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Co my?licie o tej klatce?

Post autor: zamtuz »

LINK do klatki

Co myślicie o tej klatce? Czy nadaje sie dla 2 ogonków?
NIE KARMIC TROLLA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”