[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Anita »

To nie jest przypadkiem ta klatka? - http://www.ksiazki.szczeniak.pl/product ... cts_id/893
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: ESTI »

zamtuz, nie dostales zadnej odpowiedzi??? :shock:
Kurcze dziwne... no to pozostaje Ci szukanie w sklepach...a jak chcesz to moge Ci pozyczyc klatke na jakis czas, tylko sie okaze dzisiaj, bo mam juz chetnego na pozycznie. Poza tym mieszkasz w Lodzi, wiec moze byc problem.
A nie masz od kogos wziac na jakis czas, zeby nie kupowac na chybcika?
Obrazek
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: zamtuz »

zamtuz, nie dostales zadnej odpowiedzi???
O to chodzi ze pisalem i odpowiadali- a to ze nie skladana,a to ze odstepy za duze :( i ogolnie nie taka a twoja - to jest to!
Za twoja propozycje pozyczenia slicznie dziekuje - ale to nie rozwiaze problemu bo potrzebuje wlasnej i to szybko. A nie sprzedala byś mi jej?
Poza tym mieszkasz w Lodzi, wiec moze byc problem.
- to akurat jest zaden problem w warszawie mieszka moja dziewczyna i przebywam w tym miescie 1/3 miesiaca ;)

To nie jest przypadkiem ta klatka? - http://www.ksiazki.szczen...products_id/893
To ta ale drogo :( Ile ona na allegro.pl kosztowala?
NIE KARMIC TROLLA
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: ESTI »

W takiej jak chcesz to mieszka moje stadko wiec nie sprzedam Ci jej. ;)
A mniejsza mam wlasnie na rozne okazje, wiec tez nie jest na sprzedaz...

No to nieciekawie, w takim razie poszukaj w sklepach.
Albo moze sprobowac znalezc producenta i dowiedziec sie, gdzie sprzedaja. :drap:
Wiem zaczynam wymyslac...
Obrazek
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: zamtuz »

Jak mi sie uda sprzedac 1 przedmiot na allegro to kupie ja w tym sklepie internetowym - drogo ale takiej mi trzeba. Albo ta co LuLu ma-tyle ze ona jest za wielka- chce wyzsza klatke a nie taka dluga. Pozyjemy zobaczymy-narazie szczurasy Duuzo czasu spędzaja poza transporterem.
NIE KARMIC TROLLA
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: primoz »

w kakadu w arkadi jest duży wybór klatek takich jak potrzebujesz a i obsóła znasie na rzeczy wię ci doradzi mi bardzo pomogli :D :D powodzenia
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Zirrael »

primoz, tylko ceny w Arkadii powalają na kolana...
Obrazek
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: zamtuz »

bylem w zeszly poniedzialek. Odpowiedniej klatki nie było. Albo za male albo za wielkie-dla fretki i za drogie

a co myslicie o tym: dorobic pietra i spoko by bylo...klatka dla ptakow
NIE KARMIC TROLLA
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: primoz »

niejest złe tylko prety pionowo ustawione co może utrudnić sprawe
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: cucumberek »

witam, zrobie taki mały offtopic ;) otóż to jest moja klatka: (teraz ma inny wystrój, ale mniejsza z tym) klatka ma wymiary bodajże 63x40x64 czy jakoś tak i według kalkulatora wychodzi że na dwa szczury. czy wielką zbrodnią byłoby trzymać w niej 3? ;) ewentualnie mogłabym kupic jakąś tanią klateczkę i połączyć na górze, ale obawiam się że jak się chłopaki postarzeją, to do góry nie będzie im się chciało włazić ;) więc zwracam się z pytaniem do doświadczonych szczurzych opiekunów ;) pozdrawiam!
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
luke137
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 18, 2006 8:32 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: luke137 »

ludzie mam wielka prosbe luknijcie na linka i pwoiedzcie czy taka kaltka nadaje sie dla szczura moze 2-och, bo jestem poczatkoujacym i nie znam sie za bardzo

oto link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86605320


z gory bog wam zaplaca za pomoc :)
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: primoz »

cucumberek klatka pewni nadaje się dla3 szczurów (ja bym wtedy dorobił jeszcze jedno piętro lub 1/2 piętro najlepiej z drewna )
a luke137 bym zapomniał klatka nadaje się dla 2 szczurów ale dla samic nie samców bo one walczą o terytorium i półki był by dobrze wymienić na drewniane własnoręcznie robione. Ja mam w klatce 52x48x45 2 samice i 3 plastikowe półki i pewnie by się zmieściła i 3 :D 8) 8)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: jokada »

[quote="primoz"]a luke137 bym zapomniał klatka nadaje się dla 2 szczurów ale dla samic nie samców[/quote] według mnie ta klatka jest za mała dla dwóch szczurów
powinnam miec około (minimalnie) 50x40 na 50 - z oczywiscie jednym pietrem


co do klatki cucumberka - mysle że po dodaniu jeszcze jakiejs dostawiki - spokojnie dla 3 ogonów sie nada
pomysl tylko o tym by zrobic wygodna półke pod przejsciem do gornej klatki - tak żeby szczur spadając nie fiknał od razu na dół - bo starszy szczur łatwo może sobie zrobic krzywde
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: sachma »

klatka duza nie jest.. 55wys, 39x40... szczur musi miec taki rostwa pulek zeby mogl zrobic bez problemow stujke.. po za tym w klateczce zmieszcza sie co najwyzej 2dorosle samiczki.

dodajac kolejne pulki sprawisz ze szczur bedzie sie musla czolgac :?

zmiescic sie to jedno, a zyc wygodnie to cos zupelnie innego..

ja szczerze mowiac nie trzymalabym w tej klatce wiecej niz jednego szczurka..
Obrazek
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: cucumberek »

aktualnie pod górnymi drzwiczkami wisi hamak- nie ma szans by szczur nie spadł do niego ;) nie tak jak jest na zdjęciu, tylko jeszcze wyżej. rozejrze się za tanią klateczką do połączenia, a jak myslicie, jakie wymiary by musiała mieć ta "dostawka"? dzięki za wypowiedzenie się ;)
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”