[Klatka] - na 2 szczury

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Janek
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 09, 2006 1:50 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Janek »

Dzięki Nisia za pomysł. :D Ale sam jeszcze niewiem co zrobie. Może poprostu kupie większą albo sam zrobie. Widziałem dzisiaj bardzo ładną klatke w kakadu. Ale jeszcze nie miała ceny. NIe wiedziałem takiej na internecie. Jak jeszcze będzie i nie będzie tragicznie droga... To może ją kupie.
Janek
Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Vilemo »

A ja wreszcie kupiłam klateczke nową, jest duża, ma trzy pięterka i wogóle jest śliczna. Starsza szczurka zaakceptowała klatke od razu, śpi rozanielona w hamaczku, a młodsza zachowuje się jakbym jej krzywdę zrobiła, stoi przy prętach i cały czas gryzie szczebelki. Widać nie spodobała się jej klateczka :roll:
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Lulu »

daj jej czas (w koncu nie kazdy lubi zmiany), jeszcze pokocha swoje nowe mieszkanko ;)
kamyczek1995
Posty: 46
Rejestracja: pt mar 03, 2006 6:06 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: kamyczek1995 »

Wy się martwcie ,że Wasze szczury nie lubią nowej klatki ,a ja się martwie ,że mój szczur za bardzo lubi klatke ;)
A Ty co sądzisz o szczurach?
tarantulek
Posty: 75
Rejestracja: wt lut 14, 2006 1:21 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: tarantulek »

[quote="Ania"]Klatka jest mała, za mała nawet na jednego dorosłego szczura. Wyobraź sobie szczura z ogonem mierzącego 60 cm gdzie jego ciało ma 35-40 cm i spróbój sobie wyobrazić jak on bedzie przemieszczał się po klatce. Póki obydwa szczury nie osiągnęły swojej największej masy (takową osiągną mając koło roku) mogą w niej mieszkać - ale później nie bardzo. Szczur nie będzie w stanie rozprostować kości, jesli ona ma 3 piętra to ja przypuszczam, że dorosły szcur nie będzie się nawet w stanie w tej klatce ruszyć. Zdecydowanie odradzam. O stanięciu na tylnych łapkach mowy nie ma.

Przy szerokości 30 i wysykości 35 to szczur będzie miał problemy z samym obróceniem :/[/quote] ja mam taką klatkę i narazie jest dobrze. Większej klatki w zoologu nie było. :/ Gdzie wy kupujecie takie duże klatki jakie macie?
q*_*p Każdy szanujący się użytkownik powinien mieć podpis. (prawda?)
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Dory »

[quote="tarantulek"] ja mam taką klatkę i narazie jest dobrze. Większej klatki w zoologu nie było. :/ Gdzie wy kupujecie takie duże klatki jakie macie?[/quote]
Np. na Allegro ;) . Ja niedawno kupiłam świetną, jak mniemam klateczkę o wymiarach 100x52x46cm. Już jest w drodze.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Fatty »

ja zakupiłam właśnie na allegro, klatkę na 2 szczurki(według szczurzego kalkulatora)
55/60/36 -i u mnie wszyscy w szoku jaka olbrzymia, a ja jednak zdaję sobie sprawę,że za wielka to ona nie jest i że panowie będą musieli spędzac bardzo dużo czasu poza klatką,co z chęcią im zapewnię ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
mery666
Posty: 161
Rejestracja: pn mar 06, 2006 4:05 pm
Kontakt:

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: mery666 »

ja też klateczkę na allegro drogą kupna nabyłam :hihi: wcale nie była droga, ale kalkulator pokazuje, że na 7 ciurów się nadaje :roll:
Merrry
<3D--...-'''-...
[*]Matrix[*]Bereta[*]Uzzi[*]Mozarini
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: hanoverka »

a do mnie jutro przyleci klateczka z allegro...o ta :
http://allegro.pl/item98965732_klatka_d ... edaz_.html
i jestem zadowolona :)
według kalkulatora jest na 2 ciurki ;)
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: ESTI »

hanoverka, ona ma bardzo duze odstepy miedzy pretami, wiec sprawdz czy przypatkiem szczurasy nie beda sie przeciskac.
Obrazek
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: hanoverka »

ESTI odstep między prętami wynosi 2 cm..myśle że mój grubasek sie nie przeciśnie ;)
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: ESTI »

No to swietnie. :D
Obrazek
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: hanoverka »

Świetnie świetnie a klatka miała być już wczoraj... :?
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Fatty »

[quote="hanoverka"]Świetnie świetnie a klatka miała być już wczoraj...[/quote]
zanim wpłata dotrze na konto sprzedajacego schodzi trochę czasu..no i inna sprawa jest taka,że czasami paczka przyjdzie na pocztę,ale zanim trafi do adresata to mija kilka dni.
Ja np klatke zamawiałam kilka dni przed świętami. A dostałam ją wczoraj, tak więc nie martw się na zapas :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
AnToNio
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 8:49 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: AnToNio »

Mam małe pytanko czy TA klatka jest odpowiednia dla 2 szczurów ( narazie 1-go ) . Zastanwiam sie nad kupnem :)


Pozdrawiam.

p.s. wiem że trzba wyjąć kołowrotki :d
STAFFIK u mnie od 19.04.06
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”