Czu?o?ci

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KIRA ÂŁOBUZ

Czu?o?ci

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Jak wasze zwiezęta okazują wam "miłość"bo moje psy np lizą mnie szczegulnie gapa bo czyba myśli ze jestem jej dzieckiem i kiedy stwierdzi ze jestem brudna natychmiast postanawia umyć kazdy odsłonięty skrawek ciała a tym wiekgahnym szorstkim językiem to po jakims czasie moze to przestać być zabawnym.A szcz€rki przewaznie maluch podgryza mnie. kira lize a majki nie trzeba juz nawet wołać do dzwiczek. A co tam u was :) :?: A i jeszcze z uporem maniaka starają się srucic mi włosy i wjąć nowego kolczyka hahaha
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Czułości

Post autor: Ania »

Pies na mnie skacze i sika pod siebie (3 - letni) a gdy już dojdzie do siebie (tak po 15 minutach od mojego wejścia przez p[róg) zaczynają się humory - pies warczy - specyficzna czułość ;) Ja wtedy okazuję swoją i wyganiam go na podwórko ;)
Szczurasy różnie. George podchodzi do mnie, wspina się na ramię, chrumka do ucha i zaczyna iskać we włosach, Bąbel płaszczyy się jak naleśnik i zaczyna mi lizać dłonie. Reszta szczurów za młoda na pieszczocha ;)
Stinkuś czule gryzie ;)
A żółwie czule gryzą w palce od stóp. Mocno ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Czułości

Post autor: Mycha »

Dora wariuje, nie jest to czułe bo przez nią jestem cała podrapana, ale dla niej jest to czułe. Kiedy rano mnie budzi kładzie pysk przed moją twarzą i gdy tylko otworzę oczy [muszę być ostrożna] całuje :roll:
Dyzio nie okazuje czułości i nie wiem czy on kogokolwiek kocha [ja go na pewno]. Czasem ociera się i mruczy pytając zupełnie przy okazji "jest ryba?". :lol:
Szczurki jak szczurki- przychodzą, liżą delikatnie
Papużki- ahh... ich czułość jest w ich mowie :)
A rybki- tilapia łapie za palca jak da się go 0,5cm nad wodą :shock:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”