DOLFOS KR

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

DOLFOS KR

Post autor: mataforgana »

[quote="bobek"]przetłuszczoną sierść. Wiec odłorzyłem wszystko tłuste [/quote]

ale przetłuszczająca się sierść to wina hormonów, a nie tłustego jedzenia...
tak samo jest u ludzi...

chyba że się mylę?
:drap:
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
bobek
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 28, 2005 11:27 am

DOLFOS KR

Post autor: bobek »

kurde nic niezauważyłem maja tam jakies paprochy ale to w klatce sie tarzają i wariuja wiec to chyba nie upierz. Co myślicie czy moge już przełożyć szczurki do drewnianej klatki z tej małej plastikowej bo jak widze jak sie męczą to sie serce kraje :(
To tak juz niemają zadnych jaj po tych wszołach, nadal sie drapią ale wet powiedział ze mają bardzo przetłuszczoną sierść i dlatego, i kasał ograniczyć wszelki tłuszcz. Co sądzicie, może kąpiel i do dużej klatki??

wet powiedział ze to od jedzonka, i powiedział ze kapiel pomoże. Tylko czy przezto sie drapią /? wet powiedział ze tak niewidze innego wyjścia, ponieważ ze wszołami sie chyba raz na zawsze pożegnałem (mam nadzieje)

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Pią Sie 25, 2006 2:02 pm ]
Posty scalone. Przez 60 minut od wyslania posta mozesz go edytowac - korzystaj z tego kiedy chcesz cos dopisac.
Poza tym temat dotyczy preparatu witaminowego, wiec prosze o nie robienie offa.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony pt sie 25, 2006 1:02 pm przez bobek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”