Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

Szałas, no nie, Ty czasem przesadzasz z tą swoją skromnością i zaczynasz się zachowywać jak kokietująca panienka :jezor2:

Jakie tam kłamstwo, szczera prawda, co nie mazoq?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

ależ oczywiście że szczera prawda :hihi: Szałas przecie wie że Mazoq nie kłamie, tylko wali prawdę między oczy :twisted:

ech strasznie się cieszę, szczególnie że przez tych kilka dni zdążyłam się do małej przywiązać i bałam się okrutnie że się jej coś stanie...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Weselnik :>

Post autor: ESTI »

Nowa ESTI!!! :lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

walenie prawdy bardzo boli, chwała niebiosom że prawda jest RELATYWNA, o! :D

ps. ja sie chyba przestane udzielać na tym forum bo wszystko co napisze jest obracane przeciwko mnie :P

/edit: skoro to weselnik to sie powesele troche ze w koncu kupiłem sobie piwka!! ochote mam od kilku dni ale kasy nie było:Pmazoq niech zgadnie jakie....goolman :P czyli popłuczyny po Perle :hihi: i nie musi juz szałas pić tego syfu co wczoraj ^_^
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 8:10 pm przez Szałas, łącznie zmieniany 1 raz.
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

Szałas, a tam przeciwko Tobie, gdzie tam przeciwko Tobie, nigdy przeciwko Tobie :D

Już się nie weselę, idę do smutnika!
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

Szałasku, no wiesz, nie nasza wina, że z Ciebie nam tu rośnie lovelasik/casanova i że laski się na Ciebie rzucają, jako i Ty na nie :jezor2:
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 9:11 pm przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Filip11
Posty: 166
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:28 pm
Lokalizacja: Złocieniec

Weselnik :>

Post autor: Filip11 »

oj szalas masz wziecie :lol: :hihi: :lol:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Pogadałam sobie z mamą na gadulcu... pierwszy raz normalnie. Aż mnie zatkało, nie wiedziałam, że z nią się tak da. I tyyyle rzeczy mi wytłumaczyła, że normalnie ją podziwiam za życiową mądrość. Jakoś tak mi się wszystko przejaśniło od razu... :zakochany:

(I o mało co, a bym się wygadała w sprawie kolejnej wizyty u dziekana, normalnie mnie zamroczyło :haha: )
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

marchewa, łahahha :> :D a Ty gdzie, cooo ?! :D Na IRCa i to juz :>
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

:sciana2: :sciana2: :sciana2: <- nie mam nic wiecej do dodania ;p
[quote="marchewa"]nie nasz wina[/quote]
co do wina to ja chetny marchewa :P

a ja sobie sądze ze tu sie dzieje cos w stylu troche innym niz sądzisz marchewa
ale czuj sie wyrózniona, jestes pierwszą kobietą która powiedziała mi ze jestem lovelaskik i casanova ;p ale obawiam sie ze nie masz racji do konca ;p
zresztą...niech potomni osądzą :D

serio chyba rezyguje z forum :D
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

[quote="Szałas"]zresztą...niech potomni osądzą :D [/quote]

Nooo, żeby tylko z tych rozmów za dużo potomnych nie powstało, tak to się wszystko zaczyna :haha:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

Mazoq też powiedziała dużo rzeczy o Szałasie których Szałas się usilnie wypiera, hyhy 8) goolmanik, mniam... miałam żywca kupić ale chyba gin dopiję :shock:

[quote="Szałas"]serio chyba rezyguje z forum :D[/quote] a spróbuj tylko!
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

jupi jupi jupi jupi :D
szałas co nie miał w czym chodzić w zimę wykorzystał pieniążki na wakacyjny wyjazd to england i kupił sobie używane, i czarne wprawdzie no ale szyszki (cockneye) i to jeszcze 12 dziurkowe :D:D:D:D jehaaaaaaaaaaa :D
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

[quote="mazoq"]Mazoq też powiedziała dużo rzeczy o Szałasie których Szałas się usilnie wypiera, hyhy[/quote]
mazoq, bo Szałas to tak ma, że lubi się wypierać, chyba po to, żeby go wszyscy usilnie przekonywali, że jest tak jak mówią oni a nie on.
Taki kokietek :haha:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

serio chyba rezyguje z forum
a tylko próbuj!!!Takimprzystojniak by się zmył...i tak mało afcetów tu jest...a przystojnych to jż w ogóle mało co nie dziewczynki ? :hyhy:
Taki kokietek
oj tak tak :hyhy:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”