Ogonki i bezogonek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ogonki i bezogonek

Post autor: Viss »

:wav: juppppiiii :klask:
I am not from your tribe.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Anitko kochana, jesli czytasz te słowa, proszę powiedz mi cos ty mi za zwierzę dała :drap: , Tiksi odkryła, że skoczyc potrafi bardzo daleko, ba ona w tym skakaniu prawdziwą pasję odkryła. I ja juz nie wiem, czy to szczur czy wiewiórka. Skacze z naroznika na komodę, z komody na ławę z ławy na fotel... moja córa zafascynowana podziwiała dziś wyczyny rudzielca siedząc na narożniku, zawołała Tiksi , ta popatrzyła na nią i... zdążyłam tylko krzyknąć :UWAŻAJ!.. i dziecko zostało zbombardowane lecącą szczurzycą, Natala mimo szramy na twarzy popłakała się ze śmiechu... Tiksi z rozłożonymi łapami skoczyła jej prosto na buzię.. Nic to, pańcia zakończywszy opatrywanie dziecka wróciła do prasowania, po krótkiej chwili Tiksi skoczyła sobie na komode a potem pańci z zaskoczenia na plecy... :shock: szok... skacze na nas jak przechodzimy, czai sie jak tylko ktos jest blisko, i nie chodzi skubana po ziemi... chodzi po sprzętach, po podłodze tylko jak koniecznie musi... i wybitnie uwielbia skakać...
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, :klask:
A taka się spokojna wydawała jak ją miziałam :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

marchewa, to co wczoraj wyglądało niegroźnie na dziecka buzi rano przerodziło sie w cztery szramy, prawie od oka do dołu policzka i wyobraź sobie, Natalia dumna była opowiadając , że to jej Tikusia tak "pięknie " skacze... i wyobraź sobie minę nauczycieli, którym z duma mówiła, że to szczur ja tak urządził ---> :shock: :shock: :shock: a matka --> :oops: :sciana2: :oops:

edit: a aparacik już mam, jak się naładują baterie, będę wypróbowywać, oczywiście na ogonkach... :hyhy:
Ostatnio zmieniony wt lis 07, 2006 5:03 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Ogonki i bezogonek

Post autor: marchewa »

helen.ch, muszę Ci powiedzieć, że ta Twoja Natalia to udana jest :khihi:

Czekamy na zdjęcia :klask:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Więc tak: moje szczurki doświadczalne poszły w ruch, drżącymi rękami zrobiłam pierwsze zdjęcia (jak się naładuja oryginalne akumulatorki bedzie dalsza sesja):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Ogonki i bezogonek

Post autor: Guślarka »

Pięknoty :zakochany: Rudzielec i kaptur ślicznie razem wyglądają :)
Ostatnio zmieniony wt lis 07, 2006 7:20 pm przez Guślarka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: Matylda »

oh ah eh jaka ona piekna jest :zakochany:
Ruda jest przeboska a kaptur przeslodki :zakochany:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Jeszcze mam kilka zdjęć, jak się załadują to wrzucę, a potem bede eksperymentowac dalej... tak, słodkie sa obie :zakochany: , ale rudej zdjęcie jest baaaardzo trudno zrobić, dlatego też sa i zdjęcia w więzieniu, choć nie chciałam dawac klatkowych.

nie ma to jak wylać pańci jogurt
Tiksi masażystka
Tiksi więźniarka
Kropka zwiadowiec
Ostatnio zmieniony wt lis 07, 2006 8:13 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: AmericanIdiot »

boskie foty, kluski cudowne :D Wymiziaj obowiązkowo :D
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Ogonki i bezogonek

Post autor: Anita »

Aaaaa, rozpływam się :zakochany: Jaka ona duża, piękna i ruuuda!

helen.ch, przejrzałaś mnie, tak naprawdę dałam Ci wiewiórkę, a szczur został u mnie :jezor2:
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

ups ... :thumbleft: to ja zachowam wiewiórkę a ty się nudź ze szczurem... :haha: ... a na serio to cudna jest , kochamy ja bardzo
Obrazek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Ogonki i bezogonek

Post autor: Guślarka »

Śliczny kaptur i wiewiór ;) :zakochany:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Ogonki i bezogonek

Post autor: Viss »

Jednak udało się dopaść ogonki i obfocić? :khihi:
Kropka jest cudowna, taki mądry cierpliwy szczurek. Pamietam doskonale Twoje opowiesci o niej.
A Ruda to Ruda i jak kazda ruda to wariatka troche. Ale przyznam, ze az tak to sie dopiero u Ciebie rozkręciła.
Boskie dzieciaczki :zakochany: :zakochany:
A co do wiewiórkowania Tiksi, to nie wiem przypadkiem czy kilku pomyslów nie zaczerpnęla od Juko, bo jakieś okropne podobienstwo wybrykow widze :haha:
I am not from your tribe.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Dopadłam wiewiórę, uziemiłam ja na kuchennych szafkach... ale wielkie uniki musiałam robić, gdyż czaiła sie kilka razy do skoku na obiektyw...
Obrazek
o... tak sie czaję na panią ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”