Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

same sprzeczne informacje od pewnej osoby, śmierc Stefa i jeszcze musze zrobic plakat dla baby z biologi, a gdzieś zgubiłam marker którym zaczełam to pisac...
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

jutro dwa cholernie ważne kolokwia.
przeklęta łacina :evil: przez nią znowu się nie wyśpię....
no i słownictwo, które na szczęście może jutro da mi się nadrobić...

nie tknęłam książek. ani tyci.
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Szałas »

mazoq, da rade, szałas wierzy i trzyma kciuka

no i głupio szałasowi ze nie tchneła mazoq książek ani tyci :(
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Mary, :przytul: , znam to uczucie... niska samoocena i ta kościstość ciała : /.
Ehh... co za lajf.

/EDIT
Czemu jak ktos mysli o kims chudym to mówi/pisze dosadnie: wieszak, patyk, anorektyczka itp..., a o grubym powie gruby, bez jakichś "upiększeń przedmiotowych"?
To najbardziej boli, bo sprawia uczucie braku tolerancji i zaslepienia.
Ostatnio zmieniony wt lis 07, 2006 11:14 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

Szałas, głupoto, przecie wiesz że to nie twoja wina :przytul:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

A ja marudzę, bo mi jakoś tak nijako, chora jestem, źle się czuję, dusi mnie, kolejny dzień w domu bez wychodzenia, jutro do budy też nie jadę, nic nie muszę robić, nikt mi nic nie każe i jakoś tak źle mi z tym.
Pewna sprawa też nie rozwija się tak, jakbym chciała, żeby się rozwijała, ale cóż...
Jedyne moje kontakty towarzyskie ostatnio to szczury.org i #szczury...

mazoq, dasz radę. To studia przecież, jak nie zaliczysz teraz to kiedy indziej. Ale o czym ja piszę... zaliczysz teraz :)

Maugos`, dlatego, że grubi się tym dowartościowują, jak mogą powiedzieć z pogardą: wieszak. A poza tym dla absolutnej większości ludzi ktoś kto się użala nad sobą, bo jest za chudy budzie jedynie uśmiech politowania, bo nie ma się nad czym użalac, a cieszyć jedynie.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

marchewa, tzn, ja nie umiem sie dowartościować obrażając kogoś za to jak wygląda. Tylko jest taki "myk", ze ludzie nagminnie widza chudosc jako chorobe i caly slogan niemiłych określeń. W większości na pierwszy "rzut" nie widzą człowieka, a tylko jakiś tam wieszak. O grubych osobach (chociazby na tym forum) nie widze negatywnych wypowiedzi, może jedynie w gniewie, o chudych widze tylko negatywny wydźwięk.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Vella »

[quote="Nisia"]zona_braunera, nie wiem, jaka ma byc postac pracy (długośc, rozdziały, czy nie), ale ja mam na to świetną metodę. Idealna dla leniwców, którzy musza coś oddać w terminie.
Ustalasz sobie: to i to napiszę dziś, to i to jutro. Tylko staraj się, aby to były całości, bez przerywania myśli w połowie. Np. cały wstęp, cały rozdział, albo chociaz kilka jego podrozdziałów. Bez ukończenia całości nie idź spać. I wmów sobie, że jesli nie ukończysz całości to będziesz g**** warta w swoich oczach. Że musisz, po prostu musisz i to zrobisz.
I koniecznie wyznacz sobie nagrodę. "Po zrobieniu tego i tego zjem czekoladę, obejrzę film, czy dzień byczenia (wybrac konkretne)".
W tym systemie ja moja magisterkę napisałam w 2 tygodnie (choć zbierałam się pół roku), i podobną ilosc czasu zajmuje mi część doktoratu (ok. 70 stron). Tylko warunek - literatura musi być przejrzana i leżec pod ręką.[/quote]
Moja metoda jest inna.
Odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Iść spać mówiąc "jutro się tym zajmę" - i tak dzień za dniem. Przełożyć termin ze dwa razy, jesli tylko sie uda.
I sprężyć się w ostatnim możliwym momencie, i odwalić sprawę w trybie błyskawicznym.

I tym systemem ja moją magisterkę napisałam w mniej niż dwa tygodnie.
O dziwo na piątkę. :shock:


Nikomu nie polecam mojej metody. :jezor2:
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Marudnik vol. 2

Post autor: zona »

Vella, Twoja metoda jest tez moją metodą. I również jej nikomu nie polecam.
Pracę z poetyki przekładam od czerwca. W zasadzie to przekładam samowolnie, bo ani razu w gabinecie profesora P. nie zawitałam... Sesję miałam przedłużoną do końca października, co oznacza, że jeżeli nie napiszę tej cholernej pracy do jutra i nie zaliczę jej od razu bez poprawek to muszę wziąć warunek... A ja tak nie cierpię poezjii, wrrr. Z prac z budownictwa, pedagogiki i romantyzmu dostałam same piąteczki, ale tam miałam konkretne tematy, nie musiałam lać wody. A pracę z poetyki historycznej muszę stworzyć praktycznie sama, bo o Żukowskim powstało tylko kilka artykułów - do tego nie na temat tomiku, z którego jest "mój" wiersz. Interpretację mam - na caaałą stronę. Muszę wymodzić jeszcze minimum 5. Idę do Biblioteki Śląskiej pogrzebać w poezji Gajcego, Baczyńskiego, Mickiewicza i Brzękowskiego. Przecież bibliografię jakąś muszę mieć :sciana2: I znowu zawaliłam ćwiczenia, na jutrzejsze też nie idę, bo nie moge tracić czasu na głupoty. Do 12 muszę ostatecznie oddać pracę - moja jedyna szansa na zaliczenie roku...
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

zaczynam bardzo żałować, że mam tylko dwie ręce ==’
nic mi się nie chce... łomatko, nawet nie ma mi kto śniadania zrobić.

nic; idę po sałatę dla szczurów, bo się na mnie gapią O_o


/EDIT: oj, Maugos`... zdziwiłabyś się ile gruba osoba może na porządku dziennym usłyszeć epitetów pod swoim adresem. ja raczej się nie dowartościowuję wyglądem innych osób (bo niby jak?), a jak widzę bardzo chudą dziewczynę, to myślę coś w stylu: "boże, jaka ona chuda..." i robię to bardziej ze smutkiem niż z jakimś innym odczuciem. zdaję sobie sprawę z tego, że chudość to też może być problem i nie zawsze jest powodem do radości. no ale cóż począć - ja wolałabym być szczupła; nie za chuda i nie za gruba.
Ostatnio zmieniony śr lis 08, 2006 12:25 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Nisia »

zona_braunera, a moja mama robi sie na poetke....
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Vella »

młoty pneumatyczne warczą dalej.

mózg mi się lasuje

siedzę w stopperach i wielkich słuchawkach nibytłumiacych dźwięki
wyglądam jak idiotka (albo jakiś meloman), nie mogą porozumiewać się z ludźmi, klienci robią wielkie oczy jak mnie widzą
a i tak hałas słychać :/

:sciana2:
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

żarcie dla kluch jeszcze nie przyszło X_x tak to jest robić zakupy na allegro a później marudzić, że nie ma i nie ma. pewnie jak przyjdzie, to się okaże, że złe, niedobre i w ogóle..

dostały pełne „deserowe” miseczki sałaty. a na wieczór jabłkowy gerberek. i ja ciągle mam wrażenie, że mają mało urozmaiconą dietę, chociaż dostają różne różniste papu.
o; ostatnio mam nieprzyjemne wrażenie, że one mnie nie lubią i są „moje” tylko na *wypuść* i na *nakarm*... ==’

-- idę do kuchni, bo mnie siostra do gotowania zagoniła. a i się samo nie pozmywa :evil:
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Grr, już drugą noc pod rząd ratowałam się Relanium żeby zasnąć, a i tak zasnęłam dopiero po 6 rano.
Relanium też jakby słabiej działa, bo nie zwala z nóg nagle i totalnie, tylko sobie leżę i leżę godzinami w jakimś durnym półśnie.
Ja chcę do szkoły! Ja chcę wstawać o piątej, 3 godziny dziennie spędzać w zimnych pksach i wracać do domu taka zmęczona, żeby udawało mi się zasnąć już między pierwszą a drugą!!!
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

marchewa, :przytul:
jak chceta to mozesz za mnie chodzic do szkoly :jezor2: sie tam nie obrazeee :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”