Marchewkowe zwierzaki ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: Guślarka »

To spojrzenie na ostatnim zdjęciu... Piękny pies :zakochany:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: sauatka »

marchewa, przyjde i zabije to wstretne cos [w sensie - choroby precz] moim mieczem swietlnym :jezor2:.

sliczny jest :zakochany:

Bedzie dobrze, dacie rade/rady[?] :thumbleft: przytulam ogromnie i wielkie miziaki dla piesia, noo doobra dla Ciebie tez :lol: . To sie tam nawzajem za uszkami pomiziajcie :jezor2:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: mataforgana »

ojej, marchewa, jaaaki cudak :D
piękny jest, ślicne ma foterko, a to spojrzenie i pysiol... wcale nie wyglada na 12letniego psa. moja Kika jest w dużo gorszym stanie, a to jego rówieśniczka...

skonsultujcie się z kilkoma wetami, może ktoś coś wreszcie zaradzi.
trzymamy kciuki :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: marchewa »

Jako, że mam przed sobą kolejną bezsenną noc, to postanowiłam zająć się czymś pożytecznym.
Przedstawię Wam moje ściury 8)
Na pierwszy ogień pójdzie Tusiaczka, ale najpierw nieco historii.

Moja przygoda ze szczurkami zaczęła się 1 lutego 2001 roku. Wtedy to dostałam od mojego faceta pierwszą szczurkę. Nazwałam ją Mysza. Mysza była szczurem absolutnie niepowtarzalnym, przytulaśnym kamikadze z totalnym ADHD. Znajomi nie mogli wyjść z podziwu, że gdzieś się w ogóle urodził tak świrnięty szczur. Niestety, musiał w końcu przyjść dzień, gdy Mysza odeszła. Było to 13 listopada 2002 roku. I ja się wtedy zacięłam w sobie. Żadnego szczura. Na widok szczura był płacz i histeria. Przez bardzo bardzo długi czas.
Moja żałoba trwała do listopada zeszłego roku. Wtedy to, powodowana chęcią posiadania "jakiegoś" zwierzątka, kupiłam Tuśkę.

Tuśka jest przepiękną kapturką. Milusią, łagodna, człowiekolubną. Nie wiem czemu, ale zawsze kojarzyła mi się z gosposią ;) Jest kochanym, maksymalnie oswojonym i ufającym zwierzakiem. Żadna tam wariatka, żadne ADHD, ot, stateczna pani ;)
Tusiak kochana niedawno wygrała ze straszną chorobą (>>KLIK<< ) i to był koszmar, zarówno dla mnie jak i dla niej. Wlewanie do półprzytomnego pysia ogromnych dawek leków, pojenie na siłę nutridrinkiem... Coś strasznego... Wychudła tak, że wygladała jak żywy szkielet, powykręcało ją...W życiu nic mnie tyle emocjonalnienie nie kosztowało...
Teraz jest dobrze, nie do końca jednak, bo Tusiaczkowi porobiły się guzki, praktycznie na każdym sutku jest guzek, ale malucha ładnie mi się odkarmiła i wyprostowała, biega razem z albinosami, broi i jest ogólnie w świetnym nastroju :)

Oto ja - Tusia
Najpierw podpiję pani trochę wody z kubka...
...a potem ucieknę i się schowam. Może się nie zorientuje, ze to ja ;)
Hmm, co tam w wielkim świecie?
Zobaczcie jaka jestem ładna: z przodu...
...i z prawego profilu. W końcu nie jestem prezydentem, można mnie z profilu ;)
Ostatnio zmieniony wt lis 14, 2006 1:56 am przez marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: Kagero »

Tusia przekochana jest (ale jest twarda! tylko się zazwyczaj dobrze maskuje ^.^). ma taki rozkoszny pysiek, taki pocieszny :zakochany:
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: sauatka »

jejulo, sliczna :zakochany:
ten kaptur taki slodziutki ma, a pysioo jejuuu slicznaa :zakochany:

miziaki dla dzielnej kobietki ;), no dobra wiem wiem, ze ty tez chce miziaki :P tak wiec... znow sie nawazjem pomiziajcie :jezor2:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: limba »

Tuska jest przesliczna :zachwyt: . A jakie ma sliczne lsniace futerko :klask:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: Juni »

Słooodki ryjek :zakochany:

Miziać, miziać i jeszcze raz miziać! :jezor2:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: Guślarka »

Dzielna, śliczna panienka co z takim choróbskiem wygrała! Wymizaj i wygłaszcz ją ode mnie :)
Ostatnio zmieniony wt lis 14, 2006 5:06 pm przez Guślarka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Marchewkowe zwierzaki ;)

Post autor: helen.ch »

Ale ma śliczne futerko :zakochany: , taka dzielna ślicznotka...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”