szczur brzydko pachnie

Sprzątanie w klatkach, obcinanie pazurów, kąpiele itp.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Layla »

[quote="Niuniak"]zapach kredek świecowych[/quote]

Moje też, zwłaszcza Bianca 8) Mnie tam szczury nigdy nie śmierdziały, jak śpią w siuśkach to czuć je, ale przecież od tego nie umrę, każda żywa istota ma jakiś zapach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: moniaaa »

[quote="kasia...123"]ja tez lubie wąchać moje szczury...czasem są dni kiedy im się posmiarduje...ale cóż ja dla nich też zapewne śmierdze :D[/quote]

podpisujemy sie pod tym z teska wszystkimi naszymi osmioma konczynami :D
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: nev! »

no cóż, ja może mimo, żem NOOB dodam swoją obserwację. Szczury, z którymi się stykałam nigdy nie śmierdziały. Jedynie czasem samce miały specyficzną woń, ale myślę, że wiąże się to z ich samczą naturą (zaznaczanie terenu) , a samice raczej przejmują zapach otoczenia.

pozdrawiam, nev!
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: zebra »

Myślę że zdrowe szczury nie śmierdzą wcale, raczej przepięknie pachną szczurzo :jezor2: , a jeżeli jedzą świństwo nazywane ( brr :evil: ) kiełbasą to mogą brzydko pachnieć z powodu toksyn pochłanianych w takim żarciu.
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: AmericanIdiot »

moje kluski nie śmierdzą. Pachną fajnie :D
Tylko niekiedy z klatki coś czuc, ale naprawde żadko xP
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Yhmi
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:14 pm

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Yhmi »

moja klucha zaczęła podśmiardywać, jakby miała nieświeży oddech. boję się że to może być związane z nowotworem :-(
Obrazek
Yoshike
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 01, 2006 1:27 pm

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Yoshike »

Mój szczurek pachnie jak przytłumiona mięta:Dprzynajmniej tak mi sie wydaje bo nie wiem jak ten piekny zapach nazwac
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Wiktoria »

Moje nie śmierdzą. Pachną bardzo ładnie, przypomina mi to jakiś zapach z czasu jak byłam mały glucio :P
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: bonsai »

Ja dzisiaj wziełam nowego szczurka do domu [Jumpera, ale tylko tymczasowo]. Jak pierwszy raz przeszedł mi koło nos to myślałam, że padnę... :zlosc: Aż mi łzy w oczach staneły... Na szczęście znalzłam sposób na pozbycie się [częściowe] zapaszku... Wykąpałam drania... :lol2: i teraz po prostu ma mocny samczy zapaszek a nie solidny smrodzik....

A zapach moich samiczek kojarzy mi się z pudrem i szamponem dla niemowląt :zakochany:
Ostatnio zmieniony wt lis 21, 2006 6:05 pm przez bonsai, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Patha »

jak ja wam zazdroszczę pachnących szczurków :)) pestka pachnie ... niczym ale od leguminy czuć przyprawą do zup : magi . kąpałam ją ale jest tak jak wcześniej :/
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: limba »

Patha, mialam podobnie z Meszka i Pchela. Po ok 2 dniach pobytu u mnie doslownie czulam od nich zapach magi, od razu przypomnialam sobie o Twojej szczurce. Po ok 1,5 tyg przeszlo. Moze to cos w diecie :drap: . Dziewczyny dostawaly tez antybiotyk ale nie sadze zeby od tego im przeszlo. Po prostu pewnego dnia przestaly tak specyficznie pachniec.
Ostatnio zmieniony śr lis 22, 2006 5:21 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: czukukkcza »

bez zaznaczania odpowiedzi w ankiecie powiem tak:
przeszkadza Ci zapach szczura?-to po co go brałeś?
biorąc jakiekolwiek zwierzę trzeba się liczyć z konsekwencjami jakie z tego wynikają[przez pierwszy miesiąc za rozkosznym szczeniakiem trzeba biegać ze ścierką,kotu trzeba kupić kilka kuwet i codziennie wywalać z nich zbrylony żwir];szczur ma charakterystyczny zapach,który można niwelować poprzez używanie specjalnej ściólki,kąpiele
ale jeśli komuś STRASZNIE przeszkadza szczurzy zapach-to po co ma szczura i męczy się razem z nim niewątpliwie?
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Patha »

limba81, teraz daje im karme sprzedawaną na wage.
Gośka
Posty: 79
Rejestracja: pn paź 02, 2006 8:40 am

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Gośka »

Ojjjjj mi nie przeszkadza zapach moich ogoniastych , każde zwierzątko ma swój aromacik :drap: nie mówiąc już o ludziach :hyhy: i nie zawsze pachną konwaliami , a jakos zyjemy.
Generał [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

mój szczur brzydko pachnie

Post autor: Nina »

Może nie pachną, czasami troche śmierdzą, ale mi to nie przeszkadza :P Im pewnie ludzki zapach też niebardzo pasuje ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Higiena”