Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: koopa »

Biedna Lulu...

A ja? Ja mam mętlik w głowie ... zbyt dużo złych decyzji ... ajjj
Chciałabym znów mieć 5 lat, biegać boso i w wianku na głowie po łące i lesie i spiewać dziecięce rymowanki ...    :cryrat:
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 9:37 am przez koopa, łącznie zmieniany 1 raz.
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Smutnik :(

Post autor: yss »

lulu powiem ci w tajemnicy że ja tak mam całe życie.
zawsze możesz oddalić się gdzies do jakiejś pustelni :D 3 dni w samotności bez książek, muzyki, tv zazwyczaj wystarczają. może spróbuj? kiedyś byłam na bezludnej wyspie [acz polskiej :)] przez kilka dni... no, ale nie sama. można było latać goło. wstawało się o świcie i pierwszą rzeczą, jaką się widziało po wyjrzeniu z namiotu było różowopomarańczowe niebo i mewy...
no i wiesz, są takie jaskinie w granadzie........... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

RE: Smutnik :(

Post autor: Mageda »

mój pies umiera powoli....
ma marskość wątroby :(
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Smutnik :(

Post autor: Alispo »

[quote="Fiolka"]
nie chcemy mieć dzieci(nigdy)- generalnie jestem przeciwko bezmyś[/u]lnemu rozmnażaniu się ludzi. [/quote]
kurcze,ja mam takie same mysli-jest nas za duzo i zjadamy planete itd. ,poza tym tyle dzieci w domach dziecka..ale ostatnio strasznie cisnie mnie instynkt macierzynski i powoli przestaje sie przed nim bronic(i tlumacze sobie,ze i tak swiat uratuje poprzez dawanie dobrego przykladu weganskiej ciazy i dzieckach ktorych wciaz za malo bo w gazetach pisza tylko o oszolomach ktorzy zaglodzili dziecko:/ (tak jakby 1 wypadek pijanego kierowcy oznaczal ze wszyscy z prawem jazdy to mordercy..)
I wlasnie troche mi smutno,ze  instynkt jednak teroche jeszcze kloci mi sie z tym przeludnionym swiatem,ale chyba najbardziej mi smutno,ze zawsze jest niby nieodpowiedni moment na dziecko..i jak tu sie zdecydowac na cokolwiek..poza tym mi zle bo szyukuje sie Tydzien Vege a mam tak malo czasu na organizację..zaraz zrobi sie juz totalny młyn..nauka nauka nauka..nawet w juwenalia mamy zajecia i to nawet zaliczamy cos..i to na wlasna prosbe..jest juz tak zle,ze nawet chcemy miec cos w juwenalia,zeby pozniej nie miec totalnie przechlapane jak bedzie wsyzstko na raz..to jest chore,ze juz ta jestesmy zniewoleni przez uczelnie;)

I tesknie za szczurami...a nie bardzo moge teraz jakiemus pomoc...
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 11:29 am przez Alispo, łącznie zmieniany 1 raz.
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Smutnik :(

Post autor: KEN-KON »

Koleżanka się na mnie obraźiła.I nie chce za nic się przeprosić. :-(
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

buuu... pogubilam sie juz nie wiem co jest dla mnie wazne... mialo sie wyklarowac mialo byc ok. 1 raz w zyciu nie wiem naprawde czego chce meczy mnie to juz pare tygodni.. nie umiem zyc z dnia na dzien bez celu... fak...
brakuje mi meskiego ramienia na ktorym moglabym sie oprzec ktoremu moglabym sie wyryczec i tego glupiego wszystko bedzie dobrze... :P kurrr:P przytulam was dziewczynki bo widze ze nie jest lepiej u was...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

wiem ze to jeden wielki shit i nie powod do smutku. ale musze zrobic jakas zakichana animacje w flashu ktorego w ogole nie umiem nie ma mi kto pomoc..i kazdy sie na mnie drze ze mam to w dupie i przez to sie z matka poklocilam i nie wplaci dzis na Ciury... ehhh..porabane! po co w ogole w szkolach informatyka?!?!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: miska »

esz..:( mama nie zgadza się na następnego szczura:( a ja chcę po prostu pomóc tym bidą z interwencji, no. czy to aż taka wielka różnica 3 czy 4? nawet nie ma żadnego argumentu, tylko "nie bo nie". przecież ona nie ma nawet prawie kontaktu z moimi szczurami, są w moim pokoju, za zamkniętymi drzwiami, jakby chciała to mogłaby na nie nawet nie patrzeć, za leczenie płacę zupełnie sama, ona nie daje na weterynarza nawet złotówki. a myślałam, że jej się już trochę odmieniło, nawet ostatnio przychodzi do "swojej Pchełki", głaszcze ją i sie z nią bawi. jak mam ją jeszcze przekonać?:(
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: Karen »

Telimenka, pocieszę Cię. Ja studiuję informatykę a na laborkach czy ćwiczeniach nic praktycznie nie robię bo po prostu nie umiem:P Mam to na własne życzenie :P ba, ja nawet książki do programowania nie mam :P ta informatyka w szkołach nie jest taka zła w porównaniu z tym co ja mam ;)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Smutnik :(

Post autor: Alices »

Telimenka: ja całe szczęście nie mam informatyki w szkole, ale z całego serca- współczuję.
miska: ech, rodzice bywają różni, ja na moich nie narzekam,a le cóż trzeba się pogodzić z niektórymi sytuacjami, mogą się nigdy nie zmienić.
Uciekam z tego działu, bo nie mam co się smutać :)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

Niech mnie ktoś przytuli....:cryrat:
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Smutnik :(

Post autor: Sheila »

tule tule tule tule tule
roztrzesiona bo znowu mialam koszmar i sie nie moglam obudzic
Obrazek
Koperek
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 28, 2006 11:44 am

RE: Smutnik :(

Post autor: Koperek »

:( najprawdopodobniej nie zdałam matury z matmy :( a jest obowiązkowa... czyli nie dostane się na studia... :( mogłam wziąc biologie obowiązkowa a nie matme :(
"...bo cuda się zdarzają, nie wielkie lecz te małe tylko tego nie dostrzegamy, bo nie chcemy a powinniśmy"

Niusia 11.2005 - 29.03.2007 Mój kochany Aniołku [*]
Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Smutnik :(

Post autor: Maugosia »

:cryrat: ...życie.
Obrazek
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

:cryrat::cryrat::cryrat: nie mogę.....'niech ktoś zatrzyma wreszcie świat...ja wysiadam'....:cryrat:
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”