Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Sheilo, jestem na poznańskiej...Szkoda, bo miałabym już jakiś znajomych ;) Współlokatorki współczuję.... ech, niestety zapatrzeni we własny czubek nosa ludzie są wśród nas. Najgorsze jest to, że my jesteśmy wobec nich w porządku i spodziewamy się tego samego.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: koopa »

yyyyyyyyy ja może tak przyziemnie.... jestem sama :/ mój czarny rycerz okazał sie tylko szarawym giernkiem, a ja tęsknie do mężczyzny silnego i takiego "dla mnie" takiego co by sie nie bał czarnego ubrania i łez ... uuuhhh ... Boje sie że zostane sama, że nikt się nie odważy mnie pokochać, że ja będe się bała i zniszcze pierwsze próby .... :( jaaaj
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Koopa...na pewno kiedyś znajdziesz swojego Czarnego Rycerza:) Olać szarawych giermków czy....o zgrozo! Księcia na białym koniu....brr.... Ech, marna ta pociecha, wiem, ale sama się tego trzymam. Czarny strój to nic strasznego...a łzy? niektórym się podobają, bo chcą pocieszyć płaczącą. Trzymaj się..:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

bożeeee jak ja nie trawię jak ktoś uważa, że skoro X jest moim kolegą to w jakikolwiek sposób odpowiadam za zachowanie X i powinnam X COŚ POWIEDZIEĆ, gdy X uważa, że to on jest w porządku, a inni nie, i głosi to na prawo i lewo...... grrrrrrrrrrrrrrrr
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Mam katar, bolące gardło, stertę zadań i... mundurek. Na zdjęciach jakoś się prezentował, bo na żywo to już niezbytnio...

W klasie się śmiejemy, że zrobimy wybory na Farmera i Żonę Farmera, bo (o dziwo) takie określenia nam na myśl przywodzą te "cosie"...

To ja już idę do tych lekcji... ;]

PS Ja naprawdę WIEM, że mundurek, to nie koniec świata i że się gorsze rzeczy przytrafiają... Ale sobie musze pomarudzić... ;) Wszak boli mnie gardło.

To ja, jak już mówiłam, idę. :]
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

koopa: sama nie lubię mazgajów. żadnej płci. wliczając w to siebie, jak mam akurat dół. tzn - raz mogę pocieszyć, mogę i drugi raz, ale trzeci kwalifikuje się już na zrzut ze schodów, bo ileż w końcu można... :)
rycerze to rzadkość. mnie się akurat taki trafił, ale wybacz koopa, nie zamierzam go odstępować czy choćby pożyczyć.... :D złapałam i trzymam.
sheila: to akurat chyba norma? dać ludziom palec.... jak za łatwo coś udostępniasz, to zaczynają to traktować jak wspólne. a sami nic nie muszą udostępniać. też to znam. dobrze taką przygodę zapamiętać i nie popełniać tego błędu wobec facetów, przyjaciółek i własnych dzieci, ze szczególnym naciskiem na te ostatnie.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

ściągnęłam świetny film 'Funny Games', ale nie jestem w stanie go obejrzeć. Ta atmosfera zjada mnie od środka, zmusza to obgryzania paznokci, w dodatku produkuje mi się tyle adrenaliny, że mam ochotę biegać. Film do cna psychiczny i ciekawy, ale za mocny jak na moje nerwy :I
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

kurcze, właśnie w tempie ekspresowym pochłonęłam całą, przepyszną mleczną czekolade :p
Humor co prawda momentalnie się poprawił, ale cały wysiłek włożony w próbę utrzymania się na czymś przypominającym diete, w ciągu pięciu minut odszedł w zapomnienie... :/
ehh ten mój brak silnej woli... /a potem narzekanie że znowu kilo więcej;p /.

A jak pomyśle, że ludzie mają poważniejsze problemy do marudzenia, to mi aż wsyd z tymi moim przyziemnym marudem wyskakiwać... Ale cóż, Polacy podobno mają skłonność do narzekania ;p
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Pajton, to moze zamiast czekolady (np. w mlecznej prawie w ogole - jeśłi wacale - nie ma składników rozweselających, czy też poprawiających humor), wypij sobie herbatke ziołową z dziurawca. http://www.resmedica.pl/zdart100013.html
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

Maugosia wielkie dzięki, będe musiała się chyba zaopatrzyć ;-)
...chociaż i tak pożądnej porcji kalorii, raz na jakiś czas, to nie zastąpi - ja po prostu kocham czekolade ;p A jak to moja mama mówi: "raz na jakiś czas można sobie pofolgować" ;) /tylko gdyby to "folgowanie" nie miało ponad 500kcal to by już w ogóle była pełnia szczęścia/.
No nic, ponarzekałam, a od jutra znowu sie biore za siebie ;p
Ostatnio zmieniony śr wrz 19, 2007 6:51 pm przez Pajton, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: koopa »

yss pisze: koopa: sama nie lubię mazgajów. żadnej płci. wliczając w to siebie, jak mam akurat dół. tzn - raz mogę pocieszyć, mogę i drugi raz, ale trzeci kwalifikuje się już na zrzut ze schodów, bo ileż w końcu można... :)
rycerze to rzadkość. mnie się akurat taki trafił, ale wybacz koopa, nie zamierzam go odstępować czy choćby pożyczyć.... :D złapałam i trzymam.
hehe, i nie zamieżam nawet myśleć o odbieraniu "cudzego" rycerza ;) , znajde  SE SWOJEGO!!!! :P
tak, tak czasem każdy lubi sie poużalać nad sobą....
oczy mnie pieką... :( i jestem ślepa (-9,5 i -9,0) masakra :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Właśnie z pracy wróciłam. Znowu wykończona. 8 godzin non stop na nogach. Masakra. Ale jest i plus tego, więc teraz się do weselnika przeniosę :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Pleiades »

No to jak marudnik ,to pomarudzę - że dzisiaj mi w ogóle forum miau nie działa i forum nfo takoż :E :E

Buaaaa !! A tam uzupełniam wątki o moich szczurach i innych zwierzxakach... :(

Wiecie, że kociarzy bardzo wątek szczurków interesuje ? Zwłasza genetyka !
Ostatnio zmieniony pt wrz 21, 2007 10:28 pm przez Pleiades, łącznie zmieniany 1 raz.
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Pleiades »

Pleiades pisze: No to jak marudnik ,to pomarudzę - czuję się kontrolowana i nie mogę nic zrobić na kom[ie bez interwencji TZ....

Wielki brat patrzy...
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

a ja bylam po plaszcz i oczywiscie nie znalazlam!! wszystko jak na jakies anorektyczki!~ ::) ::) ::) albo za 400 zł. a ja chcialam zwykly przejsiowy plaszczyk. a zalala mnie fala jakis cekinkow,kokardek,pierdolkow  :-\
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”