Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
s_s_s
Posty: 203
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 3:00 pm

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: s_s_s »

To ja sobie dzisiaj pomarudzę.
Jest mi niedobrze i zaraz chyba zwymiotuję. W zasadzie sama sobie jestem winna - nie trzeba było pochłaniać tony słodyczy i chipsów na pusty żołądek, obficie popijając colą.  :P I ogólnie mam jakiś zespół amotywacyjny, nic mi się nie chce. Resztę dnia najwyraźniej spędzę przed kompem albo w łóżku z jakąś dobrą książką. Ech... i mama mnie wysyła do psychoterapeuty, ale to już inna historia. 
Obrazek
Kurt - ur. lipiec 2007; Canter - 27.07.2007; Ring - 12.08.2007

Dolar (*) - wrzesień 2007 - zm. 31.10.2007
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

A mi zmienili boskiego kolesia od botaniki na jakąś wredną małpę:/ I to akurat w dniu kolokwium....facio kazał nam nauczyć się konkretnych terminów i nie tykać biochemii bo to szajs nikomu do życia niepotrzebny....przyszła baba na koło i z czego było? ano z biochemii...Oblałam:( na bank:/ ludzi z grupy jakoś sie wybronili, bo większość jest po biolchemie...coś pamiętali, a ja? Matfizik..:( A tak długo się uczyłam:/ Nawet olałam agrometeorologię żeby wszystkiego porządnie się nauczyć;/
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

Maleństwo, które przyjechało do mnie z Gdańska jest chore. Na szczęście to nic poważnego (płucka, oskrzela czyste), ale czeka nas dawanie antybiotyku w zaszczylach, a ja się strasznie boję jej robić. No, ale damy radę:).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
huka
Posty: 76
Rejestracja: czw sie 30, 2007 1:21 am
Lokalizacja: krakow

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: huka »

CAŁY dzień próbowałam zrozumieć zadanie z ekonomii!!
I dalej nie wiem o co tam chodzi ???
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Zaokresiło mnie i umieraaaaam  :-X  :( Boli okrutnie  :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Ninka, współczuje..!! Mam to samo:/ Przez pierwsze dwa dni..umieram:/ Huka, ekonomia to zło w najczystszej postaci:/ Te skróty  :o TP, NPc, NPl etc... totalnie pogięte..za dwa tygodnie mam koło z ekonomii które powinnam zaliczyć na 4,5 żeby dostać zwolnienie z egzaminów...A chciałabym chciała;)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Nie straszcie ekonomią  :o Mam pierwszy rok podst. eko. i na razie jest lajtowo ale patrząc na to, że wybrałam kierunek technik ekonomista, ekonomia będzie prześladować mnie po nocach  ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Ja wybrałam rysowanie ogródków...i co? Mam podstawy ekonomii, ergonomie, ochronę własności intelektualnej...Żadnego przedmiotu zawodowego :-\
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

Nie marudźcie :P w pierwszym roku zawsze ma się coś innego niż się wybrało, bo taki program jest. stopniowo dodają przedmioty zawodowe.
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Ale chociaż jeden, malutki przedmiocik zawodowy...chociaż rysunek!:/ bo na razie studiowanie wcale a wcale nie jest fajne..
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

a se marudne..boze jak ludzie moga miec takie gabki zamiast mozgu..tylko ja ja ja ja psss...az do smutnika za chwile by mi pasowalo... gowno w proszku.  :( az sie odechciewa wszystkiego.Starasz sie jak nie wiem...a tu i tak po papie dostajesz..no ekstra...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Ja być głupia. Niby kurcze radzę sobie z kompami itp, a musiałam sobie kompa zawirusować.. a jak będę miała maila zombie to nie wiem co zrobie. wrrr. zła na siebie jestem jak nie wiem co. Jak się okaże, że format trzeba będzie robić to się chyba załamię, bo strasznie nie lubię późniejszej zabawy z dyskami i instalką wszystkiego na nowo :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Fucking Princess
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 2:50 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Fucking Princess »

A na mnie się uwzięła kutwa z geografii...  :-[ :-\
I'm a princess...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

magda: wpadnij z rysunkami na jakiś digart, podaj nick, ja cię poduczę korespondencyjnie :D
princess: chwilowo tolerujemy twój nick, ale prosimy o używanie kulturalnego języka.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Odp: Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Na myśl,że już obecnie mam zapieprz w pracy, w przyszłym tygodniu będzie jeszcze większy, a w ten weekend mam zjazd w szkole(czyli pobudka o 5, galop do po pociągu, z pociągu na autobus), mam zajęcia od 8 do 21 to mi się w bebechach przewraca ;) Mój organizm stanowczo potrzebuje leżenia do góry kołami w niedzielę,żeby się zregenerować. Niedzieli mieć nie będę czyli w największy,przedmikołajowy zapiernicz będę w stadium zombie. ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”