Beep :((

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Beep :((

Post autor: violet »

Dzisiaj odszedl ode mnie Beep (szczurek z miotu Helmi B).. :((( Znalazlam go w kaciku klatki, jakby spal :( Musze przyznac ze nie mam pojecia dlaczego odszedl.. Na nic nie chorowal.. taka przynajmniej byla opinia weta, do ktorego regularnie co miesiac jezdzilismy na opryskanie przeciwko wszolom z cala moja trojka.. Zreszta nic nie wskazywalo.. Jeszcze wczoraj skakal po klatce bawiac sie chusteczkami a dzisiaj rano wcinal z pozostalymi chrupki.. Gdy po sniadaniu weszlam do pokoju zeby dac im marchewki, Beepus juz nie zył :(((( Nie dowiem sie pewnie nigdy jak to sie stalo :((( Byl najmlodszym szczurkiem z calej trojki, duzy, silny i zywy.. Moze troche panikarz i niechetny do kontaktow ze mna, ale sprytnie dawal sobie rade nawet z rzadzacym Speedem.. a teraz go nie ma :((( Boli tym bardziej ze stalo sie to tak nieoczekiwanie.. i nie wiem dlaczego ;( Tak wiec zostalismy juz tylko w trojke, Drops i Speed laza po klatce i szukaja kolegi, a ja mam tylko nadzieje ze bedzie mu dobrze tam gdziekolwiek teraz jest :(
['] dla niego :(
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Beep :((

Post autor: Oleczka »

Bardzo mi przykro :(
trzymaj sie :(
dla anioleczka [*]
Gosia K
Posty: 74
Rejestracja: śr sty 16, 2008 5:28 pm

Re: Beep :((

Post autor: Gosia K »

mi również bardzo przykro, współczuje :(
Awatar użytkownika
Mysiaczek95
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 5:03 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Beep :((

Post autor: Mysiaczek95 »

[*][*][*] Poszedł do Ogonkowego nieba..
myszki : Bia (oraz 6 za TM :( )
Obrazek
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

Re: Beep :((

Post autor: violet »

Ciagle probuje dociec przyczyny smierci Beepka.. Czy mozliwe jest ze czyms sie zakrztusil? Albo najadl tych nieszczesnych chusteczek? Bo to przeciez stalo sie tak nagle.. Maly mial zaledwie 2 latka - nie wygladal i nie zachowywal sie jak szczurek ktoremu doskwiera juz wiek :( No i mam wyrzuty sumienia, ze cos mi umknelo.. Ze stalo sie cos pod moja nieobecnosc, ze moze moglam mu pomoc gdybym tam byla :( Smutno :(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Beep :((

Post autor: limba »

violet to jest czasem chwila. Wylew moze bardzo szybko zabrac szczurka.
Moj ŚP Fryt dzien przed smiercia smigal jak mlody szczurek, wieczorem nastepnego dnia byl juz nieprzytomny i umarl w przeciagu kilkunastu minut. Nawet steryd nie zdazyl zadzialac.

Mozliwe ze sekcja by wyjanila przyczyne naglego odejscia.

Trzymaj sie cieplutko...
Czy nagle, czy po dlugiej chorobie, zawsze strasznie boli i czlowiek nigdy nie jest gotowy...

Dla Beepa [']['][']...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Beep :((

Post autor: merch »

Bardzo mi przykro :(

Biedny Beep.....
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Re: Beep :((

Post autor: casie »

Bardzo smutne :(
['] ['] [']
Noemi
Posty: 24
Rejestracja: wt lut 12, 2008 6:54 pm

Re: Beep :((

Post autor: Noemi »

[*][*][*][*] Dla Beepa...
Ze mną: Lilu, Maja =*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”