[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: sachma »

hehe za szybko powiedzialam ze nie wejdzie :D moje malenstwo ostatnio spi na hamaczku :D spodobalo mu sie spogladanie z gory na wszystko :)
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: maua_czarna »

a Myszka spi sobie w wiklinowym koszyczku(nie obgryza!:shock: ).oczywiscie w srodku ma niemozliwa ilosc chusteczek... :lol:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: sachma »

Bandyta nie ma domku :( ... ale on i tak co noc spi w innym miejscu... raz zakopuje sie w sianku, raz spi na pietrze... zalezy od humoru :wink:
Obrazek
Luthien
Posty: 27
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:31 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Luthien »

Moje Marylin i Monroe mają domek ze starego głośnika...(
obudowa z wyciętym otworem) Ale i tak w nim nie śpią,wolą ciekawsze miejsca jak np.gałęzie albo rękaw(od koszuli z której mają chamak
Rattygirl
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:34 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Rattygirl »

Moje Maleństwo ma doniczkę odwróconą na bok wyłożoną siankiem...narazie zdaje egzamin :)
Obecnie ze mną ...::: Poosia & Smoochy :::...
& Zgredek (od 21.10.04)
OlaA
Posty: 536
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 4:25 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: OlaA »

Pola nie ma domku, bo lubi spac, ze tak powiem, na ziemi :P
Nawet na hamaczku nie chce :(
-------------------
Poprawiam sie. Za szybko napisalam o tym hamaczku. Teraz Pola swiata za nim nie widzi. Najpierw spala tam tylko w dzien, a teraz nawet w nocy :D
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2004 6:03 pm przez OlaA, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiamy
OlaA + Pola (ur. 23.06.2004r - data umowna):D
Luthien
Posty: 27
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:31 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Luthien »

Szczury zazwyczaj nie gryzą swojego domku. Ja mam pięterko z paneli(ale z podpórkami i różnymi bajerami że traktują je jak domek) i wogóle się do niego nie zabierają.
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: roenna »

a ja polecam zwykły pogięty kawałek gazety :) dzięki mojej kuzynce przekonałam sie, że to jest wspaniały pomysł :D szczuras ma wspaniałą zabawe przy tworzeniu swojego apartamentu a poza tym robi sie bardziej towarzyski ;)
ratman
Posty: 39
Rejestracja: sob gru 11, 2004 2:31 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: ratman »

Z czego moge zrobic jakis elegancki domek dla szczurka???? MOZE KTOS WIE??? :twisted:
Juz tylko w moim sercu: DEXTER <:3D---
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Na stronie jest kilka wskazowek- np. "dom w balonie"
Mozesz tez oczywiscie zrobic taki malo trwaly z kartonu,albo chleba
Lub masy solnej czy drewna
To zalezy od inwencji...
Moje nie maja domku wcale,bo maja apartamenty na najwyzszych pietrach...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Meggy »

masa solna chyba odpada - szczury mogą ją zacząć podgryzać, co na dobre im nie wyjdzie... może prędzej glina? może spora doniczka?
zawsze można domek kupić, wtedy napewno będzie elegancki, tylko żeby nie był domkiem dla chomika czy myszek ;)
moje np nie mają domku, tylko szmatkę spuszczoną z półeczki, ale i tak najwięcej czasu spędzają w hamaczku :)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Dixi »

A ja kupilam Dixuni legowisko, w ktorym sobie spi (legowisko przypomina matetrialowy koszyk-same denko- dla psa)
Pozdrawiam,
Aguśka
Mama_Buni
Posty: 68
Rejestracja: wt lis 02, 2004 11:13 am

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: Mama_Buni »

Bunia w zaasdzie od zawsze spi "za korzeniem" W poprzedniej klatce duzy troche wygiety korzen akwawriowy byl przysuniety do scianki kuwetu nmiej wiecej na 10cm i tam spala a teraz kiedy ma nowa piekna wille ten sam korzen zaslania wejscie pod dolna polke i w ten sposob tworzy z nia przestrzenny domek.


dopisane:
zapomnialam, jest zdjatko korzonka (jeszcze w starej klatce): http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=977

MB
Tu bylo zdjecie Buni ale sie wypirzylo w kosmos ;)
___________
0691 333 376
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Moze ktos ma fajny pomysl???

Post autor: roenna »

Masa solna odpada. Sama kiedys probowalam cos takiego zrobić ale nie udalo mi się domku wypiec :?
White w swojej klatce posiada plastkikowy domek i mniej trwaly tekturowy, ktory znika po gora 2 dniach ;)
No i oczywiście ubustwiany przez nią rękaw (zmieniany co 2 dni z powodu dziur i calkowitego 'zalania': cholera wszystko pod siebie robi :twisted: )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”