Makaron

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Zuszka
Posty: 58
Rejestracja: sob mar 20, 2004 6:24 pm

Makaron

Post autor: Zuszka »

Moj szczuras uwielbia makaron. Taki ugotowany. Zawsze jak mu do klatki daje tio sie tak rzuca ze sie martwie zeby sobie krzywdy nie zrobil. Mysle ze nie powinno mu zaszkodzic ale nma wszelki wypadek nie daje mu za czesto, wtedy ma jeszcze wieksza przyjemnosc jak dostanie :D:D:D Nie musze chyba dodawac ze znika w ciagu 2 minut ( zajada az mu sie uszka trzesa :) )
no_rules
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:51 pm

Makaron

Post autor: no_rules »

moje szczuraski tez uwielbiaja makaron gotowany ale jak dostana z rosolkiem to juz dostaja takiego swira ze szczescia ze mi do kubeczka wpadaja - a ile sie mozna z tego posmiac :twisted: heh :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Makaron

Post autor: krwiopij »

tylko ostroznie z tym rosolem - tlusty, slony i z przyprawami...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Luthien
Posty: 27
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:31 pm

Makaron

Post autor: Luthien »

moje uwielbiają makaron ale surowy
pimputka
Posty: 35
Rejestracja: sob gru 04, 2004 8:53 pm

Makaron

Post autor: pimputka »

mój też rzuca się na makaron...
Spuśnik-Mamuśnik to mój synek :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Makaron

Post autor: Ayumi »

dałam moim dzisiaj makaron tak jadły, ze az sie uszy trzesly, zjadly kopiasta miseczke w 5 min i jeszcze ja wylizaly i grzebaly w sciolce w poszukiwaniu resztek :shock:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Makaron

Post autor: Ewqa »

Makaron moje paskudki uwielbiają, a zupy z makaronem jeszcze bardziej. Oczywiscie daje im zupę zanim ją posolę.
Co do makaronu to chyba lepszy bedzie makaron razowy, czyli albo taki ze sklepów ze zdrową zywnością, albo taki dla psów. Podejrzewam że to dokładnie to samo.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
grzegorz
Posty: 140
Rejestracja: śr lip 27, 2005 2:16 pm
Lokalizacja: bremen

Makaron

Post autor: grzegorz »

moje tez uwielbiaja ale wcinaja tez chetnie ryz :D
Piksi(2)+Metzger(2) 2 samiczki(kawa z mlekiem+popiel)(bialy z czarnym kapturkiem:))
8 tygodni-a jedza jak by nigdy nic nie jadly:)))ciekawskie i glosne:))
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Makaron

Post autor: miska »

moje jak dostana makaron to kazda napycha sobie nim pyszczek i ucieka z dala od reszty :wink:
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Makaron

Post autor: foka_z_zakonu »

Mój Tymuś uwielbia makaron :wink: (najbardziej wzrusza mnie, gdy będąc w fazie "makaronowego maniaka" delikatnie zbiera niteczki z moich palców tak aby mnie czasem nie ugryść, taki mał troskliwy pieszczoch :wink: )
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Makaron

Post autor: Ayumi »

[quote="miska"]moje jak dostana makaron to kazda napycha sobie nim pyszczek i ucieka z dala od reszty [/quote]
i skąd ja to znam?
[quote="foka_z_zakonu"]zbiera niteczki z moich palców [/quote]
i to też...
[quote="Ewqa"]albo taki dla psów[/quote]
mój pies je taki specjalny makaron dla psów, ale on jest z przyprawami jakimiś... pachnie jak zupa z proszku... :shock:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Makaron

Post autor: limba »

[quote="krwiopijka"]tylko ostroznie z tym rosolem - tlusty, slony i z przyprawami...[/quote]
aby uniknąć przypraw poprostu trzeba gotować w osobnym garnku dla ciurków , zarówno makaron jak i rosołek..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Makaron

Post autor: ESTI »

U mnie nowe dzieciaki zawsze sie z czasem przkonuja do makaronu...musi minac pewien okres, zanim poznaja kraine makaronem plynaca. :lol:
Obrazek
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

Makaron

Post autor: Kotik »

Dałam na spróbowanie dziewuchom makaronu...ależ im sie uszka trzesły tak wcinały..:)
Fasolka [']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Makaron

Post autor: sachma »

Bandyta dostaje przewaznie makaron z mieskiem, albo warzywkami :) uwielbia to :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”