APEL - uwaga na wybór karmy!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
hdg2
Posty: 85
Rejestracja: śr cze 18, 2008 12:22 pm

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: hdg2 »

KARMA Z NAPISEM "REKOMENDOWANE PRZEZ SZCZURY.ORG"
1) co to za karma? (jakaś biedna taka i opakowanie jakby ze szwagrem w stodole pakowane) :-\
ja rozumiem, że trzeba zarobić, /a np. chipsy bananowe mam za pół ceny 3x więcej ze sporzywczaka na rogu! (moje szczury i tak do pyska tego nie wezmą, ale inne...) ;D
2) jeśli już: to opracujcie jakieś ładne logo i odsprzedawajcie dla producentów prawa użycia (a nie taki dziadowski napis) ::)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Agata »

1. To karma "Natura Szczura" firmy Herbal Pets. >>KLIK<<. Jest to ziołowo-warzywna karma, będąca dodatkiem w diecie szczura.
Wszystkie produkty Herbal Pets mają właśnie takie opakowanie, nie wiem, czy są pakowane ze szwagrem, ale jak już - wszelkie zażalenie kierować do Herbal. Możesz to zrobić na tym podforum - >>KLIK<<.

2. Nie uważam, żaby napis był "dziadowski", jak to ująłeś. Ale jeżeli masz jakieś projekty logo, to myślę, że się możesz śmiało pochwalić.

3. Pomyliłeś tematy, kolego. Nie sądzę, żeby Swoje uwagi odnośnie produktów HP należałoby zawierać w temacie pt. "APEL - uwaga na wybór karmy!" - wystarczyło trochę wysiłku i przeczytanie pierwszego posta...
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
hdg2
Posty: 85
Rejestracja: śr cze 18, 2008 12:22 pm

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: hdg2 »

1. Wydawało mi się to mocno podejrzane, bo to co widziałem i za tą cenę... Poprostu nie zanotowałem sobie nazwy i postanowiłem się zapytać.. (myślałem, że to jakaś prowokacja)
2. Opakowanie w woreczku strunowym jest jak najbardziej OK, producent oszczędza kieszeń klienta OK, przyklejając jednobarwną karteczkę OK.
napis był "dziadowski", ale nie uważasz, że była by to obopólna korzyść, gdyby stronę i rekomendowane przez nią produkty były łatwiej rozpoznawalne.
-Ale jeżeli masz jakieś projekty logo, to myślę, że się możesz śmiało pochwalić.
-jako amator grafik komputerowy (commodore) pomyślę... ale odkąd robiłem swoje ostatnie logo mineło 15lat! ;)
3. pierwszego posta przeczytałem i wydawało mi się "pacz" pkt1.

4 :) zle trafiłem, ale nie miałem złych intencji i nikogo nie chciałem atakować (choć przyznaję, że mógł ten post, w tym temacie mógł zabrzmieć dziwnie i jak teraz czytam trochę uszczypliwie, ale nie miałem zamiaru tworzyć nowego posta i znalazłem sobie temat, który mi najbardziej przypasował)
BIJĘ SIĘ W PIERŚ MEA CULPA!

więc Agatko TEN I POPRZEDNI POST mojego autorstwa- DO KASACJI! :)
kasia5
Posty: 9
Rejestracja: sob sie 23, 2008 10:50 pm

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: kasia5 »

Chciałam kupić zioła podstawowe dla szczura z Herbal Pets, ale nie mogę tego u siebie znaleźć :-\ , ale za to są zioła dla królika czy będą nadawały się dla szczurów??
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Nakasha »

Najlepiej jest zamówić ziółka poprzez internet, jeśli nie ma ich w Twoim mieście (polecam "Natura szczura"). Możesz od razu zamówić większą ilość, to suszone zioła i szybko się nie zepsują ;). Każde zioła są dobierane pod specyficzne potrzeby danego zwierzęcia, z uwzględnieniem ich upodobań i zapotrzebowania na konkretne składniki. Dlatego najlepiej kupić mieszanki przeznaczone dla szczurów ;).

Moje szczurze futrzaki pięknie wsuwają zioła z Herbal Pets'u, bardzo im smakują :).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
kasia5
Posty: 9
Rejestracja: sob sie 23, 2008 10:50 pm

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: kasia5 »

Właśnie zastanawiam się nad takimi większymi zakupami w zooplus ;)
Awatar użytkownika
AdaK
Posty: 51
Rejestracja: śr cze 11, 2008 12:53 pm
Lokalizacja: Bielawa (dolnośląskie)

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: AdaK »

Kasiu, jeśli znasz kogoś kto także chciałby złożyć jakieś zamówienie (niewielkie) w sklepie internetowy to kupcie razem, a każdy zapłaci za swoje zakupy. ;)
Jestem _ogonek_ :-)
www.uciechow.com

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Dorotka96 »

Mnie weterynarz polecał firmę Vitakraft, mówił, że tam ziarna są czyste i jedzonko zawiera witaminki. Sama dodaję jeszcze ziarna słonecznika i ODROBINKĘ płatków owsianych. Co tym myślicie?
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Nakasha »

Vitakraft... to nie jest najgorsza firma, ale nie jest też szczególnie polecana. O wiele lepsze są karmy firmy Versele-Laga (np. Natura Szczura) i zioła Herbal Pets.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: ofilka »

Słyszal ktoś o karmie beaphar xtra vital rat?
skład pszenica, mieso z indyka, kukurydza, owies, soja, płatki fasoli, groch, ryż, dodatek wyciągu z jeżówki (echinacea).
Co o Tym sądzicie? Kupiłam pierwszy raz tą karmę i moje dziewczyny dostały świra na jej punkcie, jednak składa się ona w większości z jakiś chrupków, więc podejrzliwie do niej podchodzę
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Magamaga »

Jest to jedna z polecanych karm.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: ofilka »

uff, dzięki
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Dorotka96 »

Mam takią małą prośbę: czy możecie mi wypisac B. DOBRE nazwy firm pokarmów dla szczurków? Aha i żeby były do nabycia w zwykłych zoologach...
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: yss »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=32&t=302

tu masz o tym sporo stron.
wątek wisi na pierwszej stronie w karmieniu.....! zapraszam tam, tylko najpierw go przeczytaj a potem pisz nowe posty.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Dorotka96 »

U mnie w Lagnicy otworzyli mowy zoologiczny "Kakadu". Tam szperałam troszkę w karmach dla szczurków. Znalazłam karmy: Dako-art, Vitapol, Vitakraft, jakaś jeszcze na T w wielkim opakowaniu, Animals, Xstra Vital takie szaro-czerwone opakowanie jakby... Co z tego wybrać? Ja kupiłam Vitakfarta, ale nie wiem, czy nie będzie lepszy ten Xstra Vital...
Aha i czy jeśli chodzi o różne przysmaki typu kolby i dropsy, to maja byż one WYŁĄCZNIE dla szczurków?
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”