[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gosik »

To ja się podepnę pod temat. Dokupiłam maluchom jeszcze jedną klatkę. Jak je lepiej połączyć: jedna na drugiej czy obok siebie?
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Nowa klatka II :)

Post autor: Sandrex »

Ja takze chcialabym sie pochwalic, od wczoraj moja mamusia z dziecmi ma nowa klatke. Jej wymiary to 80 ( szer) 48 ( gleb) 78 ( wys). Klatka jest wielka, ma dwie poleczki, poza tym wielki domek ( willa :P ) sznury, drabinke i jeszcze inne pomysly, musze tylko odszukac sklep wiklinowy.
Z klatki jestem bardzo bardzo zadowolona, moja Szysza ma wreszcie mozliwosc wybiegania w klatce, podczas gdy ja jestem na zajeciach a poza tym male sa bezpiecznie ulokowane w domku, na parterze, gdzie nie grozi im ryzyko spadniecia z drabinki ( w poprzedniej klatce skubance mialy gniazdo na pietrze i gramolily sie wokol zejscia).
Poczatkowo Szysza byla podenerwowana ale uspokoila sie po paru minutach, a jak odkryla, ze wejscie po zewnetrznej stronie klatki umozliwia jej zwiedzanie szafy, wszystko wrocilo do normy. Az zaczelam jej szukac, i nie znajdujac jej w schowkach za szafa i przy kanapie, odkrylam, ze ona spokojnie spi sobie w domku, z dziecmi. :) No ale by czasem male nie zmienily miejsca zamieszkania ( np wyniesione przez Szysze za szafe) zamykam klatke, gdy Szyszka vel szkrabinka buszuje po pokoju. Pozdrawiam i bardzo bardzo sie ciesze :D
Wake Up Little Sparrow
Kaco
Posty: 62
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 11:52 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Kaco »

Gratulacje !! Fajne masz szczurcie.Zazdroszcze ;).
Pozdrawiamy: Ja i Kicor (Dezerter)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Obrazek
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: myszka »

To świetnie :d a czy twoje Szysza wchodzi do szafy?? bo nie rozumie, jak ma wejście do szafy?? :) ja już tak mam, że nie kumam :P
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Sandrex »

Myszka zwiedzanie szafy w sensie wchodzenia na nia. Nigdy bym na to nie pozwolila, by szczurzyna samopas lazila po ciuchach, zwlaszcza samiczka ktora kazdy material chce przerabiac na material do gniazda. To by byla zgroza gdyby weszla do szafy, a ja bym tego nie zauwazyla :shock:
Pozdrawiam :)
Wake Up Little Sparrow
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Gosik,mam ten sdam problem,ale sadze,ze to zalezy od tego jakie masz ustawienie mebli/pokoju -ogolnie,jak bedzie ci wygodniej i w jaki sposob nie bedzie przeszkadzac/zabierac miejsca za duzo-w moim przypadku to wyjdzie chyba jedna na drugiej...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: myszka »

Sprostuję Mychę nie 45 a 55zł ja też taką mam :) i przyłączona jest do jeszcze jednej większe4j :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Na wzór klatki Gohy jest zbudowana także moja. Niestety aparat jest dość prymitywny i nie ma lampy błyskowej więc zdjęcie jest po pierwsze ciemne, a po drugie niezbyt widoczne, ale wreszcie mogę [w pewnym stopniu] pokazać dzieło moje, mojego taty i jego kolegi:
Obrazek
W środku jest gruba gałąź, na niej są nabite jabłka i aronia, jest też na parterze drabinka i łańcuszek. Jak skombinuję lepszy aparat to wyślę lepsze zdjęcie.
Woliera ma wymiary 120 x 80 x 60 cm.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

Mycha skąd wzięłaś tą "kratke" na drzwiczki?
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Sandrex »

Dzieki temu, ze Mycha odsiwezyla ten temat moge zobaczyc obydwie klatki. Na zdjeciu mychy rzeczywiscie zbyt wiele nie widac i trzeba uwierzyc na slowo, co sie w niej znajduje.
Za to klatka Gohy jest wzieta wprost z ratten.welt - swietna.
Nie bede sie powtarzac jak napisze tylko pozazdroscic i chl. i klatki :lol:
Wake Up Little Sparrow
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Kratka jest zrobiona ręcznie- zlutowany drut.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pixxa »

Macie piekne te klateczki.. Ja wlasnie pokazalam mojemu chlopakowi i powiedzial, ze mi jutro zrobi :)... Jezzuuu nede miala taka piekna klateczke :D
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dom Rufusa.

Post autor: AngelsDream »

Jako całkowity laik zdałam się na rady pani ze sklepu i wbrałam klatkę o podstawie 40 cm, parter ma 21 cm wysokości, piętro 17,5 cm, poddasze 14,5; natomiast bok to 26, 5 cm... Rufus jest na razie mały, ale jak dorosnie planuje mu zostawić tylko dwa poziomy - czy to dobra klatka? czy to dobry pomysł z przebudową?
Wyjątki i dwa psy.
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gosik »

Ja też moją klatkę (40na50na60)zdemolowałam i pozbyłam sie górnego pięterka. Z samego łażenia po pieterkach specjalnej radochy nie będą miały. A tak wstwiłam im tam korzenie, więc mają sie po czym wspinać no i hamak.
Na razie klatka jest wystarczająca...a później sama zobaczysz. Masz samca więc może byc spory, ale po prostu zauważysz, że nadle szczurek w klatce wygląda jakoś tak ciasno. Że np zajmuje pół pięterka ;) I wtedy zmienisz klatkę.
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: AngelsDream »

Hmm - msz rację. Rufus jest na razie zadowolony, a to najwazniejsze.
Wyjątki i dwa psy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”