Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
corvus
Posty: 31
Rejestracja: sob paź 04, 2008 11:40 am
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: corvus »

Cóż zakładam temat bo... Bo tak pewnie łatwiej będzie niektórym dowiedzieć się co ze zwierzakiem, którego mi powierzyli w opiekę. :P

Ogólnie rzecz ujmując zwierzaków mam sporo, ale ich zdjęć aktualnie niewiele, więc dam to co mam na kompie ( czytaj: nic prawie, ale ciii)

I tak, to jest Syriusz:
Obrazek
Pan od dokuczania kiedy sprzątam w klatce i od atakowania pęsety, którą wybieram niespodzianki. Czyli wygląda to mniej więcej tak: "Co robisz? Co robisz? Dasz mi wyjść teraz? Nie? No to sam sobie poradzę." towarzyszy temu zawzięte obejmowanie ręki i próba wspinania się po niej. A jak chcę wziąć wredotę kiedy indziej to takiego zapału już nie ma.

A to Szyszeł (tak wiem, że zdjęcie jest o wiele gorsze, ale to nie moja wina tylko tego pana :P ):
Obrazek
To czerwone to była kuweta od tymczasowej klatki Szyszełka czy jak kto woli leśnego duszka o wiśniowych oczach. ;)
Przynajmniej tą kuwetę i klatkę już mamy gdzieś, teraz panowie sobie siedzą w dużej, żarłoki jedne. Szczególnie ten pan numer jeden połowę czasu, którą spędza w klatce, spędza przy misce a i tak chudy. Wy też się czasem zastanawiacie gdzie szczury mieszczą tyle jedzenia? :D

http://odsiebie.com/pokaz/946307---a7c2.html
Złooo... (nie wyszło, ale... xP)

No i z serii inne:
Horacy - Obrazek
Tak, to zdjęcie też nie zachwyca, ale ten kot jest nieuchwytny przynajmniej przy zabawie lampą i zoomem w aparacie.

Cóż, przy najbliższej okazji postaram się wrzucić więcej zdjęć. Lepszych. :P
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: Magamaga »

Ładnie Ci urósł albinosek - mam nadzieję, że się dobrze chowa.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: Magamaga »

I co tam słychać u rodaczki i jej szczuraków?
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: Buni@ »

Śliczne szczuraski. A Syriusz z wyglądu jak i z zachowania jest jak Bunia :P . Oj te kapturzaki ::) Wycałuj ode mnie :-*
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: Piromanka »

Chłopaczki są bardzo, bardzo piękne - muszę to przyznać.
Pozdrowienia od Wacka, Juliana i Maciusia :D
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: lavena »

Kurcze przecież to albiś ode mnie!
Że ja ten temat przeoczyłam... ::)
Dawać foty!!!
corvus
Posty: 31
Rejestracja: sob paź 04, 2008 11:40 am
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Syriusz i Szyszeł ( vel Dejl )

Post autor: corvus »

Bah, przez to, że dawno nie zaglądałam na forum z braku czasu nawet tego nie zauważyłam.
Jak szczur od Ciebie? Cóż, dobrze, chociaż ciągle jest tak samo spokojny i cichy jak wtedy kiedy go brałam. Całkowite przeciwieństwo jego kolegi.
Ale zdjęć niestety nie mam, chyba jednak nie lubi aparatu bo zawsze się gdzieś chowa jak go mam. W sumie jednak w jego przypadku wystarczy to pierwsze, niewiele się zmienił i... Urósł, nieco... Reszta rodziny mówi, że sporo, ale jak dla mnie to raczej średnio.
Ale, teraz kurcze szukam im domu, jak już pisałam wyszło tak jak miało nie wyjść i niestety zabrakło mi czasu. A przecież nie można zostawić ich przy sobie tylko dlatego, żeby nie było przykro, że ich nie ma. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”