Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Heh, jestem o 200zł lżejsza ale jaka szczęśliwa :)
Zaczynamy zmieniać nasze operacyjne statystyki i bardzo mnie to cieszy :)

Panny wypiły po porcyjce nutri drinka. Femisia zabrała sie za przebieranie miski i wyjada dynie. Flora jest obrażona na cały świat.
Może później zrobie zdjęcia dziury i szwów, na razie niech odpoczną, a ja ide do reszty stada, choć ledwo stoje (jak we Wrocławiu było strasznie! Stojące, mokre, gorące powietrze, ledwo sie oddychać dało)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: L. »

kciukam za rekonwalescentki :)

mam nadzieję, że na wystawie pojawi się także moja wnusia ;] strasznie chce ją zobaczyć ;)
nie będzie to takie spotkanie rodzinne jak na Olsztyńskiej (8/14 ELek ma się pojawić :D) ale zawsze coś ;D
ps. ależ Elishka się umorusała :D ;D
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Leia »

Ufff ale ulga. Cieszę się, że wszystko jest jednak OK. Co tam lżejsza kieszeń, kiedy widzimy, że ma to dobre skutki. Mizianko dla całego stadka!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: unipaks »

Oby już tylko dobre wiadomości :)
Cieszę się , że jest dobrze,ucałuj ogonki ode mnie i moich siostrzyczek :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Dziewczyny mają odmienne zdanie niż ja w kwestii pokazania swoich niedoskonałości. Cóż, prawdziwe kobiety ::) :D U Flory widać tylko, że już nie udaje chomika no i ma ciemniejszy punkcik na pysiu. może później uda sie to lepiej uchwycić, choć jest to ledwo widoczne nawet gołym okiem ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dziewczyny mieszkają chwilowo w moim pokoju. W nocy obie były w koszykach piknikowych, ale Femi bardzo szybko sie znudziło i chciała sie wygryźć :] Trafiła więc do swojej szynszylówki (zamieszkała w niej przed wczoraj) i była bardzo szczęśliwa mogąc sie wspinać (że też jej nie boli ten szew ::) ) i stukając mi po prętach swoim krótkim ogonkiem :D
Flora jest obrażona i smutna :( Nigdy wcześniej nie była sama choćby przez dłuższą chwile...


L. pisze:mam nadzieję, że na wystawie pojawi się także moja wnusia ;] strasznie chce ją zobaczyć ;)
Raczej sie nie pojawimy. Tzn jeśli już, to ja sama, bez szczurów.
Ale zawsze można sie do nas wprosić w odwiedziny, daleko nie jest ;)



Dwa smrody ucałowane, reszte zostawie sobie na później :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Flora miała dzisiaj czyszczoną dziure u naszej pan wet. To dopiero był hardcore :D Miotała sie, wyślizgiwała, piszczała i gryzła pensete. Długo to trwało ale sie udało nawet wypłukać rywanolem ;)
Pani wet bardzo podobała sie figura i ruchy młodej, kolejna osoba zachwycona czapecznikami :)

Femi... to dopiero agentka. Pozbyła sie jednego szwa :-\ Nie wiem nawet kiedy. Na szczęście rana sie nie rozeszła, choć luka między nitkami jest spora. Widać tylko czerwoną, równą kreseczke.
Teraz pilnuje jej jak tylko moge bo kombinuje strasznie ::) Oby tylko jej sie nie rozlazło, bo nie będzie za wesoło.
Myślałam już nawet o jakimś kubraczku dla niej, no ale jak to założyć na szczura i tym bardziej utrzymać na nim dłużej niż 5 minut?
Dostała do klatki Missy bo było jej bardzo smutno samej.
Flora też smutna, no ale tutaj byłoby to ryzyko dla ewentualnego towarzystwa. Z ropą ryzykować nie będziemy, jak jutro sie ładnie zasklepi to pomyślimy czy dołączyć jej siostre.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Jedno stadko odstawione na wakacje do Licho :)
Reszta będzie gnębić ojca. Troche sie stresuje zostawieniem ich z nim, no ale co zrobić. 6 dni wytrzymają. Klatki urozmaicone na tyle, na ile sie dało, coby sie nie wygryzały na wolność, instrukcja obsługi napisana :D Może zajrzy do nich ze dwa razy zaszczurzony kolega.


Ja sie już dzisiaj żegnam na tydzień bo jutro pewnie nie będzie na to czasu (nawet nie zaczęłam sie pakować ::) )
Może Was nawiedze z raz albo dwa, jak dorwe internet :P

Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Baw sie dobrze , a za stadko trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Telimenka »

Baw sie dobrze Ninus, tata na pewno sobie swietnie poradzi ;)
Wypoczywaj
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Wakacje skończone :) Wreszcie.

Szczury zadbane, utuczone (!) i nawet troche wybiegane! Jestem w szoku, ojciec sie baaardzo dobrze spisał :)
Reszte stada miałam odebrać od Licho w środe, ale jade dzisiaj. Od razu do weta.
Wczoraj zadzwoniła do mnie Licho, szukała weta, który zszyje szczura w niedziele. Głupie smrody sie pobiły, jedna z fuzzic ma rozciętą skóre na łopatce, chyba Baya, tak mi sie wydaje po zdjęciach, które dostałam.
Doszłam do wniosku, że skoro rana nie krwawi, to nie ma co szukać pierwszego lepszego weta, który ją zszyje, lepiej poczekać do dzisiaj i pójść do dr Piaseckiego. No i tak zrobie, choć nie powiem żeby mi sie chciało po 11 godzinach w pociągu ;)

Prawdopodobnie jutro będziemy mieć dwie baby na wakacjach. Samiczki Morta.


A teraz ide odespać podróż ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Babli »

Już wróciłaś? Łah. A widzisz... dobrze się spisał tata :D
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Filipw »

ale ten czas zleciał...
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 81
Rejestracja: pt mar 06, 2009 11:16 am
Lokalizacja: Gorzów

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Ysabell »

no, odpoczywaj i opowiadaj o wakacjach :) i pilnuj tych paskud Morta :P
" A ja stoję - dzieciak teraz z otwartą gębą
Czuję jak czarnieje moje małoletnie tętno "

;]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: merch »

no jakas relacja z wakacji i przezwakacyjnych poczynan szczurasow ?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Z wakacji nie bardzo jest co relacjonować ;)Jak to na wczasach - obijałam sie bezustannie i obżerałam lodami i goframi :D
Sporo czasu spędziłam tak: Obrazek


A szczury postaram sie obfocić jakoś w najbliższych dniach :)

Część stada nadal u Licho :) Bayowa rana sama sie zasklepiła, zrobił sie ładny strupek i szycie nie będzie potrzebne :) Jutro jade po zgraje.
Reszta stada wczoraj została porządnie wybiegana, ale na początku musiałam je namawiać na wylezienie z szafki ::) Cieszyły sie myszki na mój widok :)
Możliwe, że w przyszłym tygodniu pojedziemy wyciąć guzka Ahayki.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”