Ogonki i bezogonek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: merch »

Helenko , nie jestem pewna ktora to ktora, jak bylam u Oli jedna byla wieksza i spokojniejsza i niemal zasypiala na rekach , jak rozumiem to to pewnie byla ta Dixi. Zasnela tez Jagienka Izabeli , chociaz pozniej to byl bardzo ruchliwy szczurek. Tak czy innaczej obie Twoje waciczki byly slawne , w koncu to one pomagaly szukac domkow , takze wtedy gdy , czesc osob koniecznie chciala przestrzec przed strasznymi szczurkami interwencyjnymi.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Tak, to musiała być Dixi, może faktycznie, trochę rozsławiły albinoski i wielu pomogły, małe białe misjonarki ;) . Ech, ten banerek będzie po nich ładną pamiątką... Pixi ambasandorka albinosów ...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: odmienna »

[*]
Żegnaj Dixi, do widzenia :-* .
Może i nie pchała się przed obiektyw i nie w łebku jej było gwiazdorstwo, ale pozostanie legendą jako ta, która wraz z Pixi i Fredryczkiem stanowiły koronny i ostateczny argument „za” .
Wzrasta, oj wzrasta liczebność stada interwencjaków na Niebieskiej Polanie… będziemy za nimi tęsknić „do zawsze” :) .
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

To wszystko co piszecie, jest takie miłe... nie spodziewałam się, że tak postrzegacie moje wacikowe panny , dziękuję, nie pozostaną anonimowe, nawet jak ich zabraknie...
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Pragnę donieść, że moja Daisy 2 dni temu skończyła 3 lata ;D , walczymy z ropomaciczem w tej chwili, ale miśka nieźle się trzyma. Pozdrawiamy
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: Babli »

Gratulacje serdeczne dla Daisy, najlepszego, i niech się zdrowo trzyma :-*
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: merch »

Duzo zdrowka dla Daisy i Pixi O0
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”