~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Babli »

Felicja :) Mi tam Fela pasuje do niej :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nina »

Och, aż sie prosi o wyprzytulanie ::)
Małe, biedne cudo.
Trzymam mocno kciuki za dziewczynke!
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: LaCoka »

Boże jaka maleńka bida :(
Krew się we mnie gotuje jak pomyślę, że ktoś mógł tak zaniedbać szczurka ;/
Ale na pewno się wykuruje i będzie bardzo wdzięczna swojej wybawczyni :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Mała skulone stworzenie, wygląda jak małpiatka na gałązce.

Myszko, czekamy na błysk w Twoim oku, na beztroskę i zdrowie, które a pewno odzyskasz.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Oh miejmy nadzieje, ze szybko nastapi ta upragniona poprawa zdrowotna.
Jak narazie ja wielkiego postępu nie widzę..
Swierzb jest nadal, futerko dziwaczne też.
Nie wiem ,czy nie podejdę nieco wczesniej na drugi zastrzyk, moze tym razem dorwę moją wetkę i coś obie uradzimy.
Maluch bezimienny (chyba mi się zwoje zapętlily i inwencja mię opusciła ;)
nadal kicha i swoim wyglądem sprawia, ze czlowiek wątpi w cud uzdrowienia.
Apetyt też sredniawy, malenka konsumuje głownie w nocy , wybrzydza na takie specyjały jak gerberek i kaszka;)

Do soboty coraz blizej, mialam nadzieję, ze moje Rekiny już ujrzą nową lokatorkę w całej -białej (a nie żółto-posklejano-wyliniałej) okazałości i bedą miały szansę się zaprzyjaznic. A tu lipa.
Na pewno jeszcze nie zaryzyguje spotkania face-to-face;)
Nie chce, zeby wiesniaki złapały swierzbiszcze.

A i przyznam, ze postanowiłam zestresować trochę małe białe i je wykąpać.. niestety nie dało to upragnionego efektu i cała gama objawów brzydkiego futerka powróciła.
Może jakieś fotki dzisiaj skombinuję :)? Zebyscie też mogli się troszkę podłamać ( a co ja sama będę cierpieć ;) )?

No i Arrisum chyba jednak nie będzie kluseczek, brzuszek pozostaje jednej wielkosci :)
ehh ;)

No i oczywiscie tescowego zoologa omijam łukiem kilometrowym, bo boję się ,ze tam wpadnę i powyrzynam obsługę z włascicielem na czele.

Co do dziwnej pozycji Swierzbinki na focie, to była taka przerazona, ze usneła tak na tych prętach... masakra..
Dalej martwi mnie jej "nieruchawość", całe dnie spędza na tej samej półeczce...
Dziwak nad dziwaki..
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

aa i se pospamuję we wlasnym temacie, bo jednak opcja edyyyyyyyyytuj by sie przydala :
oto i Kokarda na życzenie Babli :D

Obrazek
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

Dalej martwi mnie jej "nieruchawość", całe dnie spędza na tej samej półeczce...
Boi się. Mój Frapciuś całymi dniami po prostu siedział sobie wystraszony nieruchomo w kątku na ściółce, aż się serce krajało :( Ale mała na pewno się ożywi, jak już się trochę oswoi z nowym otoczeniem i z Tobą :)
Wszystko będzie dobrze, Deli. Musi. Nie po to ją wyrywałaś z zoologa, żeby Twój dobry uczynek poszedł na zmarnowanie! :P Święcie w to wierzę i kciukam za Was mocno.

A Kokarda wygląda trochę jak ryba-najeżka ;D Widzę, że nie tylko u mnie szczury przyjmują postać kulistą >:D
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

http://img10.imageshack.us/i/kokardaq.jpg/ Kokarducha!! :-* Figura wypisz wymaluj Vilemowa. :D :P Uchate, "bezkarczne" dziwolągi. ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Babli »

Ojejku! Kokardo Ty piękna!Co by zrobiła Myszka Mini albo Kaczka Daisy gdyby im taką Kokardę sprezentował? :P

Leżę chora w domu, to nie mam o czym myśleć :P

A co do Labinki, to w końcu się przełamie. Moja Duszka nie ruszała się jak ją dotykałam, była sztywna.. początkiem. Teraz tego gnoja się nie da złapać.. ::)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Jujki też były takie zahukane, nie ruszały się z hamaka, pod dotykiem kamieniały, jadły nocą. Czas zrobił swoje i dziś to dwa wesołe latawce.
Szkoda, że ten wstrętny świerzb nie chce zginąć, bo spotkanie z rekinami podniosłoby małą trochę na duchu i ożywiło.
Trzymam kciuki, żeby to już za niedługo nastąpło, bo szkoda dzieciństwa na lęki, które już nie mają racji bytu.


Kokarda kwitnąca jak zwykle !
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: sssouzie »

ojojoj...napatrzeć się nie mogę...śliczna ta malutka..taki nietoperek rzeczywiście ::)
ta piąstka..łapie za serce... :-*
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Paul_Julian »

Kokarda jaka okrąglutka ! :D

Labinka jak tylko zacznie zdrowiec to sie rozrusza . Na razie jest biednym chorutkiem , to i jesć nie chce :(
Mam nadzieje , że Twoja wetka poradzi cos wiecej!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: LaCoka »

Jak patrzę na Kokardkę to jakbym Szyszkę widziała, no wypisz wymaluj mój agutkowy klusek i jeszcze do tego dumbo ;D

A co do siedzenia w jednej pozycji, kiedy Lelia do mnie przybyła i została zainstalowana w klatce to cały dzień i noc siedziała w jednym koszyku, przez chwilę przemknęło mi nawet przez myśl, że jest tak zapasiona, że może nie da rady z niego wyjść bo jest dość wysoki ale okazało się, że po prostu tak bardzo się bidulka bała :(
Ale ja widzę w tej małej potencjał ;) jeszcze zobaczysz, że będzie skakała i ganiała po całej klatce jak mała pchła :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: alken »

jaki biedny nietoperek, malusi taki :-* :-* :-* mam nadzieję że wkrótce dojdzie do siebie

a Kokarda jest...a co ja będę gadać, znam Twój adres i wkrótce wsmyrgnę się przez okno w czarnej kominiarce ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: arrisum »

tak jak powiedziała LaCoka, w niej potencjał jest, pod tym wyliniałym, posklejanym futerkiem kryje się wspaniały szczur, ktory po walce z świerzbem wszystkim się ujawni ^^
Ja takiego strachajłę mam do dziś, Hamlet na każdy gwałtowny ruch kryje się w rurze... ::) ale nawet dla takich dużo miejsca w naszych sercach ;)
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”