Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Paul_Julian »

I pewnie potem nie je tych smakołyków :/ Moje znoszą i nie jedzą . Ale jak ostatnio likwidowałem gniazdko , to porywały skórki chleba i ratowały co się da ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Carmenu$
Posty: 59
Rejestracja: sob gru 26, 2009 11:20 am

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Carmenu$ »

Paul_Lulian dokładnie tak... brzydale ;P I tak jak mówisz... zanoszą i nie jedzą;/
A jak chce to wyjąć to wielka draka się robi, i się szarpią ze mną wyrywając mi to ;]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Paul_Julian »

Nienawidzą jak gryzą kuwetę . Moze powinienem za to winic Ferplast , ale co tam.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: klimejszyn »

nie lubię jak mi się dziewczyny tłuką... zawsze jestem odrazu przy klatce i trzęsę się żeby się nic nie stało.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Jessica »

nie lubie jak Fuks roznosi cale jedzenie po klatce a skubnie tylko kawalek. Spidi naszczescie je na miejscu albo jak juz to zje najpierw to co ma a potem leci po kolejny kawalek.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
karas1987
Posty: 13
Rejestracja: sob sty 09, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Szczecin-Wałcz-Stare Dębno k. Białogardu

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: karas1987 »

Mnie najbardzie denerwuje znaczenie moczem, poza tym fredzio jest grzeczny
Felicyta
Posty: 84
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Felicyta »

A ja najbardziej nie lubie, jak moje szczurki plączą mi się w włosach i co gorsza nie chcą wyjść :) Brrr
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: UprzejmaCegła »

A ja nie lubię jak:
- szczą pod siebie i potem taką pierdołę się podnosi, a z niej kapie
- buszują mi w szafie (znalazłam niedawno moją ulubioną koszulę, teraz już koronkową)
Ale i tak je kocham ;D
Zirael
Posty: 51
Rejestracja: czw lis 26, 2009 8:23 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Zirael »

Stanowczo nie cierpię jak biegają po prętach w środku nocy.
I jak we wczesnych godzinach rannych biorą się do obgryzania wapienka wydając przy tym upiorny klekot zębów o kamień. Brr!
No i kiedy wybierają z miseczki wszystek granulat i rozwalają go po całej klatce .__.'
I kiedy Silvi załatwia się na hamaku, znosi tam jedzenie, a potem we trójkę śpią na tym syfie.

Ogólnie to czasami mam je chęć zamordować, szczególnie w tedy, kiedy po raz czwarty budzą mnie w środku nocy.
Ale spróbowałby ktoś im krzywdę zrobić, to bym mu chyba gardło przegryzła XD
Eh, co to zwierzęta robią z człowiekiem xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Jessica »

moi panowie co jest absolutnie dziwne NIE ZNACZA MOCZEM poza klatka !!! az mnie to dziwi! ale za to leją na hamak ( chyba tylko Spidi,ale pewna nie jestem) i sikaja w domku a potem w tym spia:) śmierdziuchy male. musze wymieniac im co drugi dzien szmatki w domku, a kupkaja tylko w rogu klatki,za klatka tez nie.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: dusiaczek »

Kiedy Dźony biega po biurku, zawsze gdy położę rękę na myszce jest obsusiana... Tak samo jak komórka :/ On chyba to specjalnie robi, bo na prawdę nie było jeszcze dnia kiedy mysz czy tel nie były zalane kilka razy...
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
hitomi
Posty: 61
Rejestracja: czw gru 17, 2009 7:15 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: hitomi »

za to ja nie lubię jak moje szczuraski:
- śpią sobie kiedy ja mam dla nich czas, ale nie mam serca ich wtedy wyciągać na siłę,
- kiedy się biją i walczą o bycie tym silniejszym samcem, jak któryś piśnie już stoję i się patrzę czy jest wszystko ok,
- kiedy tak błagalnie patrzą przez pręciki w klatce a jak otworze drzwiczki to uciekają i nie chcą wyjść,
- a już w ogóle nie lubię jak mi wchodzą do rękawa ale potem po gołej skórze drapią się wyżej na plecy...

A tak poza tym to są kochane, tylko jeszcze nie reagują na imię.
Ze mną: Hermes, Henoch i Lancelot; za TM: Bletka [*]
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: Kameliowa »

Nietzsche sika gdzie popadnie--- nie ważne czy to ja, pilot od telewizora, moje okulary czy poduszka na której leżę....
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: klimejszyn »

nie lubię kiedy wchodzą mi na ramię po gołych rękach, np gdy robię coś przy klatce >:D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie u Waszych szczurasków?

Post autor: dusiaczek »

O obsikiwaniu myszki już pisałam , ale teraz widzę że to już taki nawyk i po prostu nie potrafi inaczej... Ledwo Dżony stanie na komórce/myszce/pilocie czy czymkolwiek czarnym w tym kształcie, automatycznie puszcza pęcherz... Ja nie wiem czy ma jakiś uraz do takich rzeczy czy co, ale robił tak coraz częściej aż teraz trudno nazwać to już odruchem warunkowym - bezwarunkowy pasowałby lepiej :p A i gdzie nie położę tych rzeczy, i tak zawsze znajduję je zesiusiane... Muszę chyba je po szufladach zacząć chować, bo myszka już pada... :p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”