Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Zorlis »

Natura niczego nie tworzy bez powodu :>
Wyobraź sobie, że to faceci zachodzą w ciążę, samotnie wychowują dzieci, facetów spotyka "niedyspozycja", to i owo... Wyobrażasz sobie? Ja nie mogę ;D
W końcu na kobiety, jako silniejsze psychicznie, spada to wszystko. I gadaj tu o równości płci i tym podobnych... :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Zorlis pisze:Wyobraź sobie, że to faceci zachodzą w ciążę, samotnie wychowują dzieci, facetów spotyka "niedyspozycja", to i owo... Wyobrażasz sobie? Ja nie mogę ;D
Ok, w tej chwili przestaje marudzić :D To byłoby straszne xD Byłaby 'separacja' na te kilka dni w miesiącu bo z takim marudzącym chłopem nie idzie wytrzymać :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

yss pisze:ps: ja nie miałam z tytułu cierpień żadnych ulg. musiałam siedzieć w szkole, wgryziona w ławkę, BO TAK. bo do szkoły trzeba chodzić i kropka.
ja jak jeszcze miałam blisko to biegałam do szkoły z termoforkiem ;D to nie był taki rozmiar standardowy, taki mniejszy trochę.

a co do nk, to się na mnie ludzie już poobrażali trochę, bo jak kogoś znam bardzo krótko, nie zamierzam utrzymywać stosunków towarzyskich, czy w ogóle to jest już przeszłość, to albo kasuję, albo nie przyjmuję zaproszeń. i tym sposobem mam 45 znajomych ( to i tak za dużo) a na gronie jeszcze mniej ( bo tam zaglądam od czasu do czasu, grupa studencka tam jest)

kurde zimno. wam też? durne wifi nie chce odbierać u mnie w pokoju, coś się schrzaniło, muszę siedzieć w na dole, gdzie jest, uwaga! 4 stopnie!szczury dogrzewam na górze dmuchawą, ale nie chce mi się palić w kominku. więc siedzę w czapce, 3 swetrach i rękawiczkach O0
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: bubu »

dobra,idę się w końcu ubrać ::)
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Zorlis »

Nina pisze: Ok, w tej chwili przestaje marudzić :D To byłoby straszne xD Byłaby 'separacja' na te kilka dni w miesiącu bo z takim marudzącym chłopem nie idzie wytrzymać :P
Tak też mi się wydaje :P Oczywiście, są wyjątki jak mniemam (nie znam osobiście;) ), ale to generalnie faceci - dajmy na to kumple z roku - jak zaczną marudzić, to słuchać tego nie idzie ;) Zawsze w centrum uwagi i te sprawy. Dla zabawy włażę z takim w dyskusję i obalam wszystkie jego argumenty, trudne to nie jest ;)

Zimno? A skądże! Tutaj śnieg właśnie zaczyna topnieć, a że napadało go sporo, to będzie zabawnie... Tym zabawniej, że zapowiadają znów mrozy. I jak ta chlapa zamarznie, będę miała powtórkę z zeszłego roku, kiedy to każde wyjście z psem równało się ryzykowaniu życia. Niestety, mój poczwarek bałwaniasty nie toleruje noszenia na rękach, ale pociągnąć na smyczy lubi :P
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

ja sobie nie wyobrazam jak by sie zachowywali jakby byli w ciazy itd:) jak sa chorzy to juz jest III wojna swiatowa:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

ja tam wolę być kobietą z naszymi problemami ;D
przynajmniej mogę popodziwiać męską siłę, gdy pomagają mi w rzeczach dla mnie awykonalnych ::)
i nie to, żem słaba. bo swoje siły mam, ale i tak nie dorównam facetom.

no oni tez muszą czasem poczuć, że ktoś się nimi opiekuje ;) chociaż najgorsi są tacy mamisynkowaci..tragedia...

no zimno zimno. ja nawet na dwór wolę nie wychodzić, zabunkrowałam się w domu i udaję, że mnie nie ma.
jak przychodzi babcia, to śmieszne rzeczy się dzieją, bo mam taką wścibską starą sąsiadkę, która "wszystko wie"
i obserwuje. jak babcia puka do drzwi to nie raz się zdarzyło, że sąsiadka wybiegała, żeby stwierdzić, że mnie na peeeewno nie ma,
a ja w tym momencie otwierałam drzwi :D


najgorsze w takich temperaturach jest to, że ledwo się zrobi herbatę na rozgrzanie, zanim się doda cukru i cytryny, to herbata jest już tylko ciepła, nie gorąca...
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: kulek »

Dzieeeeeeeeeeeń dobry ;)
Po co wstawać? Moje lasencje przyjadą dopiero 30stego jeśli nie znajdę transportu wcześniej, psy wyprowadzone, Kasia wyjechała, Olka przyjedzie dopiero w sobotę. Spanie to najlepsze rozwiązanie na zabicie czasu, chyba położę się z powrotem ::)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Telimenka »

Po imprezie zawsze mam zwyczaj kupowania zapiekanki na Kaponierze. I oczywiscie zanim zjadlam cala byla zimna i fuj...
Ehh podly los! ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Kurczę, robię prezentację o Japonii i ostatni slajd jest o mandze&anime.. no chcę dać przykładową stronę z mangi, ale nie mogę wybrać z jakiej.. za dużo tego! :D A chcę żeby fajna kreska była i żeby nie było mordobić jakiś ::)
Te myślenie mi za długo zajmie. A jutro jak się rozgadam przy prezentowaniu, to znając życie, nie będzie można mnie zamknąć. Tak to jest, jak się zacznie rozmawiać na "moje tematy" ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Daj Saiyuki i Sailor Moon i jakies Mechy , np. Appleseeda albo Fullmetal Alchemist . To ludzie znają , zawsze lepiej sie ogląda obrazek jaki jest znajomy .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

sssouzie pisze: chociaż najgorsi są tacy mamisynkowaci..tragedia...
Straszni są też tacy, którzy nawet jak coś im jest, to przemówić takiemu do rozumu sie zwyczajnie nie da, bo jemu "nic nie jest!"

Jak to jest, że nigdy nie chce mi sie iść na korki z anglika a wracam zachwycona? Masakra :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

tosiakks: II wojna? czemu?
mój jak jest chory, to to olewa. i np rąbie drewno. albo coś w tym stylu ;) trzeba go hamować.
on jest z tych, co to uważają, że im byle choroba nie podskoczy.
w sumie dość miło wspominam, jak miał zapalenie krtani i stracił głos. była cisza przez 3 dni!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Filipw »

Yss ja jak miałem zapalenie krtani to gadałem jak najęty, ale sam do siebie przeważnie, albo do telewizora bo nikogo w domu nie było. Ogólnie jak byłem mały to miałem często słowotoki
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Dlaczego myślę ciągle o czymś o czym wcale nie chcę myśleć ! :-[ To mnie zabija od środkaaa :-X
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”