Psy rasowe i kundelki.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: misiamw »

Tez sie pochwale moim pieskiem :) Easy jest owczarkiem niemieckim z rodowodem urodził sie 01.04.2008 r


Tu jak był malutki w dniu w którym go odbieraliśmy (słodziak ::) )


Obrazek

tu troszkę większy :)

Obrazek
Obrazek

a tu już duży :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Mucha321 »

Piękny! :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Carmenu$
Posty: 59
Rejestracja: sob gru 26, 2009 11:20 am

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Carmenu$ »

ŚLICZNY! ;P
Też mam Owczarka z rodowodem...
Kochany jest ;*
Ale czasem strasznie niegrzeczny;)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Mucha321 »

DŻINKA :)

Obrazek
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: klimejszyn »

ja mam tylko zdjęcie pysia Ediego, postaram się o jakieś zdjęcie gdzie go całego widać. nosi w sobie cechy ratlerka z tego co mi wiadomo.
Obrazek
Eduś trafił do nas dzięki znajomym. zabrali go od faceta, którego suczka się oszczeniła i chciał utopić naszego Ediego wraz z trójką rodzeństwa. zabrali jednego psiaka, później przywieźli do nas. na szczęście reszta maluchów też znalazła domki.
Edi jest psem wyjątkowym. szczeka non stop, gryzie wszystko, wszystkich. jak ktoś do nas przyjdzie to trzeba go przypiąć do schodów na kilkanaście minut żeby się uspokoił. potrafi ugryźć nawet któregoś z nas - domowników. potrafi również być potulny, kochany, położy się na kolanach i domaga pieszczot. wet powiedział, że jemu kastracja już nie pomoże, bo to problemy z psychiką. mimo wszystko go kochamy :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Shy_Lady »

a ja sobie wstawię jedno :P

Obrazek
Moja Onka i mix wyżła :)
konto nieaktywne
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: kulek »

Śliczne macie psiaki :P
misiamw pochwal się nowym psiakiem o którym pisałaś kiedyś gdzieś ;)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
misiamw
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:53 pm
Lokalizacja: Tychy/Żarki

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: misiamw »

Oki no to sie pochwale :) Najpierw krótka historia jak sie u nas psinka znalazła .

to był chyba piątek 15 marca około 23 zauważyłam małą kulkę biegającą po ogrodzie w śnieżycy wtedy spadło u nas sporo śniegu. Więc jako miłośnik wszystkich zwierzątek zmobilizowałam męża żeby poszedł że mną zobaczyć cóż to tam biega. Po 20 minutach pogoni za psiakiem i przeskakiwaniem do sąsiadów przez płot mąż złapał małą . Było za późno żeby brać ją do domu zresztą mam 2 letnie dziecko i inne zwierzęta nie mogłam ich narażać na choroby które mógł piesek mieć.Piesek spędził noc w pomieszczeniu gospodarczym gdzie mamy piec i jest ciepło ale mój teść chciał zobaczyć pieska i uciekł mu na ogródek i śladu po nim nie było 2 dni :/Okazało sie że sąsiedzi zrobili to co my a gdy piesek też im uciekł przyleciał do nas no i po długiej pogoni i pogryzieniu ręki męża piesek został u nas już na szelkach i smyczy żeby nie uciekł :)

A teraz coś o małej

Mała wyglądała na młodego szczeniaka ale po oględzinach okazało sie że ma komplet stałych zębów i mleczaki zaczęły jej wypadać mleczaki potwierdził to również wet mała ma już ponad 4 miesiące ale jak powiedział wet to straszna kruszyna wazy 1,5kg jest chudziutka ale prawdopodobnie jej matka tez jest zaniedbana i stąd taka miniaturka. Wet powiedział że będzie rozmiarów Yorka.Małą ktoś musiał wyrzucić z domu ponoć ktoś widział jak z auta ktoś małe pieski wyrzucił . Piesek był tak zaniedbany że nawet nie nauczyli go z miski wody pić ciągła wodę ze strzykawki jak miesięczny piesek :-\ Mała została z nami i na pewno jej już nie oddam .

pierwsze zdjęcie jakie jej zrobiłam

Obrazek

tu już wykąpana Pusia :)

Obrazek
szelki po moim króliku miała za duże ...
Obrazek
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Moja 'koleżanka' chce uśpić swoją ok 5 letnią suke ONka długowłosego. Sucz chyba nie ma wstępu do domu- jej psy zawsze mieszkały głównie na dworze i miały dostęp do garażu i piwnicy.
Powód? Podobno zagryzła dwa koty (moje pewnie zrobiłyby to samo, gdyby kot wskakiwał przez płot do ogrodu). A w domu jest małe dziecko i sie o nie boją ::) Pies podobno jest w ogóle nieszczepiony (swoją drogą, kto posiadając małe dziecko [nie mówiąc o tym, że w ogóle powinno sie to robić] nie szczepi i nie odrobacza psa?).
Rozmowy osobiście nie słyszałam, a żałuje, bo nie pozostawiłabym tego bez komentarza. Owa 'koleżanka' kiedyś była baaaardzo dobrą kumpelą, obecnie jest tylko znajomą z klasy (taką z którą sie w ogóle nie rozmawia).
Teoretycznie wet nie może uśpić zdrowego psa, ale podobno jakiegoś mają już załatwionego :-\
Ręce mi w takich momentach opadają. Sucze poznałam jako szczeniaka, cudowny pies! Jako dzieciak była duża, masywna, łagodna. Taka puchata kulka. No i wtedy właścicielki były w niej zakochane choć ich podejście do zwierząt nigdy nie było całkiem właściwe :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: zalbi »

Nina pisze:ale podobno jakiegoś mają już załatwionego :-\
zgłoście to..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

zalbi, ale jak? Nie wiem nic poza tym, że chcą psa uśpić i mają kogoś kto to zrobi. Przecież nikt mi na słowo nie uwierzy, zwłaszcza, że osobiście tego nie słyszałam.
Gdybym miała jak, to zwyczajnie bym tego psa zabrała i przetrzymała. Ale nie mam takiej możliwości.

Podobno podejrzewają, że ma wścieklizne ::) Ale przecież podejrzenia to nie powód do uśpienia psa. Niech ją chociaż oddadzą do przytułku.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Shy_Lady »

zacznijmy od tego że suka trafi do schronu bo żaden wet nie uśpi zdrowego psa. Nikt nic owej koleżance nie zrobi za to że pozbywa się jednego i nabywa drugiego psa. Najgorsza jest ta bezsilność... Bo tak na prawdę nic nie można zrobić.
konto nieaktywne
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Shy_Lady pisze:zacznijmy od tego że suka trafi do schronu bo żaden wet nie uśpi zdrowego psa.
Shy, w jakim Ty świecie żyjesz? Ona ma już tego weta umówionego. Ma przyjechać i psa uśpić.
A nowy będzie na pewno. Najpierw mówiła, że suke trzeba uśpić a po chwili, że będą musieli znaleźć nowego psa :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Shy_Lady »

więc sprawę należy od razu zgłosić to TOZu.
W jakim żyję świecie? W świecie normalnych wetów a nie morderców!
Żaden zdrowy pies nie może zostać uśpiony, Pies jeśli nie pogryzie człowieka nie kwalifikuje się do eutanazji
konto nieaktywne
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Shy_Lady pisze:W jakim żyję świecie? W świecie normalnych wetów a nie morderców!
Niestety nie każdy wet jest wetem z miłości do zwierząt...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”