Flip i Flap - to już dwa lata

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Leia »

StasiMalgosia pisze:O kurcze my tez ostatnio zauważyliśmy strupki u większości paskud ale też obstawialiśmy ze to dlatego że trochę się ostatnio piorą. Czy wiecie co to za pasożyty?
Wet nie powiedział jednoznacznie co to, ale widziałam na własne oczy, więc wiem, że są. Wyglądają jak malusieńkie brązowe ziarnka piasku. Szczerze mówiąc, jak oglądałam chłopów w domu, to ich nie widziałam, ale pod tymi magicznymi wetowymi lampami wszystko widać, jak na dłoni. Zauważyłam strupki nawet u Geralta, chociaż on ma tak gęstą sierść, że mógłby nią obdzielić jeszcze dwa szczury.
Merch wet nie dał ivermektyny tylko coś innego. Za diabła nie pamiętam nazwy, tylko to, że zaczynała się na F. Mówił, że ten lek jest od ivermektyny bezpieczniejszy.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: lavena »

Leia mam nadzieje że na F to nie Frontline, bo to ni cholery bezpieczne nie jest.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Leia »

Nie nie Frontline bym wiedziała, bo moja siora to chyba kiedyś aplikowała swoim Yorkom. Poza tym ta nazwa w ucho wpada, a tamta jakoś nie. Zapytam jeszcze raz jak pojadę po drugą dawkę i na kontrolę.
Awatar użytkownika
_runa_
Posty: 1048
Rejestracja: czw maja 15, 2008 1:12 pm
Numer GG: 6256121
Lokalizacja: z Nimi po drugiej stronie tęczy też jestem czasem
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: _runa_ »

hem...sorki z gory nie chce mi sie przegladac tych wszystkich stron zeby uzyskac odpowiedz...
jakie umaszczenie nosi Geralt? ::) ;D :-*
ze mną:HenanYaraThujaRufioNamViggo
pamiętam zawsze: gwiazdki wokół tęczy <:3)~
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: merch »

russian dove , takie jak Gabrysia , Gaja Hanki i jedna z dziewczynek Izabeli :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Leia »

Tak jak mówi merch. Ale ja go nazywam cholerny elegancik. Na oko to wcielenie szyku i elegancji. A w rzeczywistości... łobuz paskudny - ale kochany :p
Awatar użytkownika
_runa_
Posty: 1048
Rejestracja: czw maja 15, 2008 1:12 pm
Numer GG: 6256121
Lokalizacja: z Nimi po drugiej stronie tęczy też jestem czasem
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: _runa_ »

tak też myślałam, ale że się za grosz nie czuję pewnie w tych wszystkich kosmicznych nazwach to wolałam się upewnić...
ciekawe ma to wdzianko trzeba przyznać >:D
pozdrawiam
ze mną:HenanYaraThujaRufioNamViggo
pamiętam zawsze: gwiazdki wokół tęczy <:3)~
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Babli »

Wszystkiego najlepsiejszego z okazji ćwierćwiecza :D Żeby Ci się spełniło wszystko o czym marzysz i w ogóle cmok! :D
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Leia »

Bardzo Ci Babliś dziękuję. Chociaż, jak tak sobie pomyślę, że to ćwierć wieku, to mnie coś ściska w dołku.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Jessica »

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :*:*:*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Dorotka96 »

Leia, wszystkiego najszczurzejszego! :-*
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: merch »

Wszystkiego Najlepszego :) Duzo zdrowia i milosci i radosci ze sciulkow i Gosi
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Akka »

Dołączam się do życzeń :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Leia »

No to teraz mogę już oficjalnie ogłosić, że nasze mieszkanie na strychu jest gotowe. Oczywiście nie w stu procentach, bo do tego jeszcze trzeba trochę czasu i kasy. Ale da się w nim mieszkać. Dziś wykończyliśmy pokój Małgosi i właśnie poszła sobie spać - pierwszy raz śpi sama, tzn. bez nas na łóżku obok. Jest tym swoim królestwem bardzo zachwycona, tym bardziej, że dostała własne biurko, na którym może rysować, malować i lepić z plasteliny.
W naszym starym pokoju zostało jeszcze do przeniesienia masę rzeczy. Ale myślę, że uwiniemy się z tym w przeciągu tygodnia, a pokój przejdzie w ręce teściów.

A u szczurów po staremu właściwie. Walczymy z robalami. To, co było żywe zostało wybite. Ale jest jeszcze masa jaj w sierści i wet mówi, że nic z tym nie zrobimy dopóki się nie wyklują.
Z tego, co widzę, to Flip właśnie myje się leżąc na samym skraju hamaka, więc spodziewam się, że zaraz może narobić hałasu spadając na tyłek :P
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: fallen.yoda »

No i trochę zdjęć z nowego wybiegu. Przepraszam za słabą jakość, ale foty z manualnego obiektywu, przy słabym świetle i małej matówce.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”