Urwiski trzy - Sky, Graphi i Bess oraz dziennik Cleo[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: sssouzie »

[*] ja tu siedzę i płaczę..Cleoniu dla ciebie na drogę :'(
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: Ogoniasta »

[*] na drogę niezwykła dzikusko :(
...tak strasznie mi przykro :'( Ta cudowna historia skończyła się zdecydowanie za szybko :'(
Pocieszająca jest myśl, że swoje ostatnie tygodnie życia spędziła otoczona miłością, w ciepełku, z pełnym brzuszkiem.

Ciężko na serduchu po rozstaniu z tak niezwykłym stworzonkiem...ale czas leczy rany...jestem przekonana, że dzięki Cleo, Twoja przygoda ze szczurkami dopiero się rozpoczęła. ;)

Trzymaj się cieplutko!
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
fram
Posty: 110
Rejestracja: śr lip 08, 2009 9:48 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: fram »

Strasznie mi przykro ,że tak krótko trwała ta przyjażń.
Dla Cleosi ode mnie i moich córek [*] [*] [*]
Trzymaj się Aga.
"Zginę w skrzydłach, przeżyję w praktycznych pazurkach..."

Ze mną FIFI
Za TM TOSIA [*] i MILA [*]
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: Arve »

ja wiem, że muszę się wziąć w garść ale nie jest łatwo... wiem, że czas leczy rany i że będzie mi lżej jak przyjadą za kilka dni dziewczynki - Graphite i Sky... ale póki co mam oczy w mokrym miejscu i wielką dziurę w sercu... wiedziałam od pierwszej wizyty u weta że to starsza pani jest i że nie będzie żyć wiecznie ale liczyłam na więcej niż 24 dni...

jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim serdecznie za wsparcie i ciepłe słowa i światełka dla Cleosi...
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: Berdog »

Cleo [*]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: Sky »

Śledzę tą historię od początku i naprawdę mnie urzekła. To było wielkie zaskoczenie dla mnie, kiedy przeczytałam, że Cleo odeszła. Było dla mnie niemal pewne, że wyjdzie z tego, bo to był szczurek szczęścia... .
Podziwiam Cię Arve, za samozaparcie i poświęcenie dla tej istotki, którą mogłaś przecież wyrzucić i zostawić samej sobie.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: Licho »

Brak słów, żeby opisać jak bardzo mi przykro....[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dzikuska Cleo

Post autor: Arve »

bardzo mi brak tego małego ryjka... a wielka klatka stoi obok biurka i świeci pustkami.
Cleo niestety nie doczekała przyjazdu dziewczynek od merch. Ale cóż zrobić takie jest życie, a żeby nie Cleosia to pewnie bym nigdy nie wpadła na pomysł posiadania szczurka...
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Arve »

Wiosna idzie... więc jak to z wiosną coś nowego się pojawiło w naszym domu - a mianowicie dwie merchowe dziewczynki z miotu L.
Domowe imiona - Sky i Graphi - na razie mocno zajęte zwiedzaniem klatki.

Wieczorem postaram się o jakieś foty :D

szkoda tylko, że Cleo nie doczekała ich przyjazdu...
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Arve »

O 11:10 odebrałam dziewczynki od TŻ merch :D a potem biegiem do pociągu i jazda do środmieścia ze wschodniego... szybko do metra w którym spędziłyśmy 20 minutek i potem już tylko 2 przystanki autobusem i byłyśmy w domu.

Sky już w trakcie jazdy pociągiem i metrem wciskała nosek we wszelkie otworki transportera i obwąchiwała moje palce, a Graphi udawała że jej wcale nie ma.
W domu stopniowo wyjaśniałam dziewczynkom że ta wielka klata to teraz ich apartament. Stopniowe wyjaśnianie polegało na sukcesywnym wyjmowaniu polarków z transporterka który stał na środku klatki a następnie zabraniu tegoż transporterka i pozostawieniu tylko 1 kawałka polarku, który leży do tej pory na jednej z półeczek.

przez ostatnie dni zastanawiałam się czy nie powinnam osiatkować góry bo istniała szansa że dziewczyny wpadną na pomysł iż da się tamtędy wyjść... no to po 5 minutach zwiedzania klatki przez Sky przekonałam się że takie wyjście górą to coś oczywistego.
Sky po prostu chciała wejść na moje ramię no i szybko wprowadziła pomysł w życie, droga od parteru do góry zajęła jej kilka sekund a potem siedziała już sobie na mnie. A ja przełożyłam panienki do transportera i biegiem pognałam do OBI po siatkę.

Klatka została zabezpieczona a my w końcu mogłyśmy poświęcić całą uwagę dziewczynkom. Przygotowując się na przyjazd ogonków przewertowałam raz jeszcze forum i dział oswajanie.. i zastanawiałam się jak to będzie...

No to jest tak, że Graphi przesiaduje w kapturze bluzy mojej córki i tylko czarny ogonek widać między blond kosmykami, a Sky u mnie na szyji myjąc mnie zresztą dokładnie... albo po prostu obie siedzą u mnie na plecach zmieniając tylko miejsce w zależności od tego co robię. Klatka została już zwiedzona cała, poukrywane w różnych miejscach dropsy odnalezione i zjedzone.
Dziewczyny wiedzą też gdzie jest poidełko i patrząc na to co się działo przez ostatnią godzinę trudno byłoby powiedzieć że dopiero dziś do mnie przyjechały.

Pewnie merch mnie za to zabije ale muszę napisać: To złoto a nie szczurki :D :D :D w doskonałej kondycji fizycznej - tłuściutkie, z błyszczącym futerkiem, i psychicznej - miziaste, do człowieka podchodzą z pełnym zaufaniem i najchętniej by z niego nie schodziły - cud, miód, malina :D :D D: Zresztą co do tego, że tak będzie to ja nie miałam wątpliwości.. jedyne czym się martwiłam to to, czy aby one nas polubią...
W każdym bądź razie my jesteśmy w panieneczkach zakochane po uszy :D Merch - jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaufanie i powierzenie maluszków!

Co do zdjęć to nadal niestety jest to kamerka internetowa... więc daję miniaturki bo na nich coś jeszcze widać
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Rhenata »

gratulujemy doszczurzenia ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Arve »

doszczurzenie, jak doszczurzenie... mam żywy cieplutki dwudzielny termoforek na plecach - Sky praktycznie większość dnia spędziła dziś na mnie, a Graphi na Asi... a teraz obie śpią grzecznie na mnie :D
Merch przed chwilą zapytała czy one aby nie chore ;D
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Izabela »

Jedno jest pewne - Arve zakochana jest po czubki włosów, nie tylko po uszy :) Ale wcale sie nie dziwię, miałam okazję bliżej poznać wszystkie maluchy i po raz kolejny czapeczniki zawładnęły moim sercem :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Berdog »

Jak miło czytać takie nowiny.
Arve jak ty wytrzymasz w pracy odseparowana od swoich termoforów? :D
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dwie urwiski - Sky i Graphi oraz dziennik Cleo [*]

Post autor: Arve »

Berdog pisze:Jak miło czytać takie nowiny.
Arve jak ty wytrzymasz w pracy odseparowana od swoich termoforów? :D
no i cały urok polega na tym, że ja pracuję głównie w domu :D
na razie to takie mini-termoforki, ale wczoraj wujków i resztę rodziny i coś czuję że jak dorosną to będę dźwigać całkiem spory ciężar :D
Nie dziwię się, że niemcy byli zachwyceni chłopcami z miotu G :D bo to wielkie, długie i miziaste szczurasy są!
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”