Mój element chaosu

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
frommicrowave
Posty: 376
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 12:01 am
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój element chaosu

Post autor: frommicrowave »

anathema22 pisze:Hehe ;) Może założymy jakieś stowarzyszenie na rzecz doszczurzania kobiet? ;D Tak mi się marzy czwarty ogonek do gromadki, żeby była taka ładna, parzysta liczba :D
anathema ja mam natręctwo na liczby nieparzyste, wszystkiego musi byc 3 - 5 - 7 etc aletego doszczurzam do pięciu ogonów :)

fotki nowości - poka poka, daj się poślinić :)
dwa półroczne szczurki do adopcji - PILNE!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój element chaosu

Post autor: Astry »

Piękne ogony! Jak nie miałam szczurów byłam bałąganiarą. A od czasu jak mam szczury nadal jestem bałaganiarą xD. Ale może trochę mniejszą ;)
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Mój element chaosu

Post autor: anathema22 »

Dawno nas nie było, więc odświeżam;) Wrzucam kilka fotek mojego stadka, teraz już czteroogonkowego ;D Podaję też wagę chłopców, bo jednak już nie są takimi maluszkami:

Na początek Cookie, małe rude i strasznie ruchliwe, wszystkie jego fotki są rozmazane, dla tego tylko dwie(170g):
Obrazek
Obrazek

Teraz Igi - mój biały miś polarny (643g)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Itachi - mój mały królewicz, cichutki i delikatny, też wiecznie zajęty i zabiegany ( 540g)
Obrazek

I Pedro - mój miś o małym rozumku, najbardziej spokojny i przytulaśny, drepta za nami po mieszkaniu jak mały piesek ( 564g):
Obrazek
Obrazek

I na koniec Igi i Pedro, wyglądają z klateczki Cookiego, wprosili się w gości;)

Obrazek
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój element chaosu

Post autor: Babli »

Mały miś polarny? Mały... ;) ? Piękny misio :) I jaki czyściutki! Pomijając oczywiście brudny nosek... ::)
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Mój element chaosu

Post autor: anathema22 »

Wszyscy chłopcy mają mięciutkie, błyszczące futerko. Nie mają jeszcze roku, toż to dzieci prawie;) A Igi to w ogóle myje się chyba 100 razy dziennie i jest przepięknie kremowy.
Właśnie Itachi wlazł na kuchenny stół i kradnie chrupki kukurydziane.. i jak tu ich nie kochać? :P
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój element chaosu

Post autor: Babli »

i jak ich tu nie kochać? :P
nijak... :>
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój element chaosu

Post autor: IHime »

Jakie milaki słodziuchne!
Czego użyłaś jako argumentu, żeby zatrzymać Itachiego do zdjęcia?
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Mój element chaosu

Post autor: anathema22 »

Itachi w przeciwieństwie do reszty bardzo lubi różne owoce i warzywa, tu akurat pozuje dzięki listkowi sałaty ;)
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój element chaosu

Post autor: Akka »

A ja straciłam serce dla Pedra :-* jaki przepiękny czarnuszek :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Mój element chaosu

Post autor: anathema22 »

Pedro to jest sama słodycz ;) taki misiu mięciutki, jak bierze się go na ręce to od razu robi z siebie taki bezwładny woreczek.

A ja od wczoraj mam jakiś problem w stadzie, Itachi mój łagodny książę lata napuszony i wszystkich tłucze, wieczorem już cała klatka się trzęsła i wylądował na dwie godziny w chorobówce. Burza hormonów? ::)
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mój element chaosu

Post autor: merch »

Tak nagle ? raczej nie. Wydaje mi sie ze moze jednak zmiany w stadzie. Musisz poobserwowac. A czasemtz zachowac zimna krew. Przy wiekszej ilosci pretendntow do alfowania czasem mzoe byc goraco , naogol jednak szczurki , ktor sa ze soba od dawna nie robia sobi krzywdy i z czasem ustalaja kto tu rzadzi.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Mój element chaosu

Post autor: anathema22 »

U mnie ciężko z tym zachowywaniem zimnej krwi :-[ Tym bardziej, że boję się, że te słonie tłukące się nawzajem zrobią coś Cookiemu :-\
Itachi już od jakiegoś czasu prześladował Pedro, ganiał go na wybiegu, podgryzał, ale nic groźnego. Za to wczoraj godzinę wybiegu trzymał go pod wersalką i nie dawał mu wyjść cały napuszony, a potem tak się kotłowali w klatce, że Pedro jak otworzyłam drzwiczki wyskoczył na mnie i nie chciał wrócić :-\ Może to jednak kwestia pojawienia się nowego malucha? Od nowa coś ustalają? Nawet Igiemu nie udała się wczoraj jego sztuczka z daniem lania obu delikwentom ;)
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mój element chaosu

Post autor: merch »

Może to jednak kwestia pojawienia się nowego malucha? Od nowa coś ustalają?
Tak mi sie wydaje.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: Mój element chaosu

Post autor: anathema22 »

Od wczoraj spokój w mojej gromadce, Itachi na razie odpuścił, straszy tylko trochę Cookiego, a ten piszczy biedaczek. Ale krzywdy mu nie robi, więc dałam im spokój.
Tylko mam wątpliwości odnośnie oswajania małego rudego. Bardzo zżył się "wujkami" i jak się czegoś np przestraszy leci od razu do któregoś z nich ;) Ręki raczej unika, daje się brać na ręce, ale zaraz się wykręca i ucieka. Próbowałam go brać do kieszeni, na kanapę, ale i tak układa się w jej drugim końcu. Taki mały indywidualista :D Powinnam się bardziej starać dopóki jest malutki czy nauczy się od dużych, że człowiek jest fajny?
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mój element chaosu

Post autor: merch »

Zalezy na czym ci zalezy , jesli na wieksze zazylosci z amluchm oswajaj teraz na sile.

Moja zasada jst prosta zwierzeta dosrosle oswajamy pomalu , zwierzeta male mozna na sile.

Jesli nie masz ochoty na oswajanie na sile , to daj spokoj , najprawdopodobnij maluch sie w koncu nauczy od wujkow ze czlowiek jest OK.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”