KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

denewa pisze:Jakie ona ma cudnie pomarszczone przy ogonku :D
Ona cała już jest ślicznym pomarszczuchem! :D ..w dodatku różowym! :D Mój robakowaty robalek ;D :-*

Wczoraj, pierwszy raz od kilku tygodni, zrelaksowałam się podczas szczurzego wybiegu. ;D Cudownie było poprostu otworzyć klatkę i cieszyć się tym jak radośnie wszystkie z niej wybiegają. ;)
Usiadłam przy biurku żeby postudiować forum, ale po 15minutach musiałam zejść do parteru :D Właziła na mnie cała 6, więc położyłam się na podłodze i pozwalałam na wszystko (oprócz wygryzania rzęs - co ubustwia Fibi i Vilemo ::) ) :D

Wspaniale jest mieć znowu jedno stado! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: *Delilah* »

http://img299.imageshack.us/i/sdc19433.jpg/
Te jeżozwierze od razu przypominają mi łączenie Noktuli i Kokardy, kiedy ta ostatnia wyglądała własnie tak i to bez olejku waniliowego ;P
Ogromna najeżona kula :)

Cieszę się ,że Villemo powoli sie uspokaja w stosunku co do Rosski. Z doswiadczenia wiem, ze jak dziwolągi się na kogoś uwezmą to nie ma zmiłuj.;)

Obrazek

He he nietoperz-wampir i niczego nieswiadoma ofiara:D

Strasznie mi się zaczyna podobać to Twoje różowe :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Ostatnie ważenie i rezultaty granulatowej diety (efekty po 2tyg sypania granulatu)

(29.04 ---> 22.05)

Fibi: 462 ---> 435
Pampuszek: 435 ---> 417
Vilemo: 504 ---> 475
Meggy: 530 ---> 511

Dzieci dokarmiane na boku gerberkami ;)

Celica: 198 ---> 233
Rossa: 179 ---> 245

Długa droga przed nami, ale cieszy poprawa. :)

Zdjęcia z opisami będą jutro. ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
shia.raena
Posty: 53
Rejestracja: śr lut 25, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: shia.raena »

Czemu dręczysz szczury granulatem? (ja jakim swoją, drogą?Bo nadejdzie moment, w którym smoła osiągnie tak kosmiczne rozmiary, że trzeba będzie)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Nue »

Czyli wszystko zgodnie z planem - ciotki zrzucają wagę, a dzieciaczki rosną ;)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Akka »

http://img194.imageshack.us/i/sdc19548.jpg/ umarłam ;D
Brawo dziewczynki!! Tylko jak one znoszą granulatową dietę ? Bo u mnie za nic się nie dało wmusić przecież takieeego zdroweeego jedzonka ;)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

shia.raena pisze:Czemu dręczysz szczury granulatem? (ja jakim swoją, drogą?Bo nadejdzie moment, w którym smoła osiągnie tak kosmiczne rozmiary, że trzeba będzie)
Wcale nie dręczę. ;)
Dostają Rat&Mouse na zmianę z Rat Complete. Bardziej im smakuje R&M, więc przy tym zostaniemy. :)
Akka pisze:Tylko jak one znoszą granulatową dietę ? Bo u mnie za nic się nie dało wmusić przecież takieeego zdroweeego jedzonka ;)
Nie słyszę żeby narzekały ;D :P Przez pierwszy dzień patrzyły na mnie z wyrzutem: "Naprawdę to mamy jeść??" Poważnie?Nie będzie gerbera??" "Jaja sobie kobieto robisz??" :P :D
Teraz już pałaszują R&M chętnie. :) Dostają raz w tyg miseczkę normalnej karmy. :) No i oczywiście warzywka są praktycznie codziennie. ;) Ostatnio dostały nawet kolbę...obskubywały ją jak piranie ;D Pojechałam w odwiedziny do Białej, a jak wróciłam wisiał już tylko badylek. ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: odmienna »

A widzisz! Mogłabym właściwie powiedzieć Kwarkom, że ich stół, nie jest uboższy, niż królewski :D . Mogłabym, ale po co? Skoro już kilka dni temu obwieściłam im koniec odchudzania. Musiałam dietę zaaplikować, bo skutkiem ubocznym chorób Dara i Gacusia, był nadmiar sadełka na dupkach ich towarzyszy. Ale wystarczy 8) . Królewny, to pewnie co innego – w końcu dla laski, smukła talia, to ważna sprawa.
Ja tam zresztą nie wiem, po co je odchudzasz, są śliczne, jak zawsze (ja jestem całe życie za szczupła i mi się odmawianie przyjemności dla utraty kilku gramów durnotą i podwójną utratą wydaje ).

to Różowe... no, przesłodkie! A jakie zmyślne!!! A Rossa po prostu mnie rozwala
Obrazek – nie powinnam oglądać takich obrazków...chcę chociaż pogłaskać kapturkaaaaa!
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

odmienna pisze: Ja tam zresztą nie wiem, po co je odchudzasz, są śliczne, jak zawsze
Śliczne i pulchniutkie... ;) Jak troszkę zrzucą, to swobodniej im się będzie rozrabiało. ;)
odmienna pisze:chcę chociaż pogłaskać kapturkaaaaa!
Zapraszamy na głaskanie! ;D U nas aż dwie zakapturzone Królewny. ;D

Dzisiaj dowód na to, że Rossa NIE JEST SZCZUREM!!! ::) Ona jest małą małpeczką! :D W dodatku baaardzo upartą. ::)

http://www.youtube.com/watch?v=hWmd97TZKYs

:D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: ol. »

Kapturzasta akrobatka :D
i Pampuszek pogromca myszy ;)

Nigdy bym nie uwierzyła, że Meggy jest taka duża ! I ona i Vilemo są większe od Dżuma, a wcale tego po nich nie widać :o
Też w najbliższym czasie zamiawiam granulat (supreme science selective), choć mam obawy czy zasmakuje szczupłym i czy nie zasmakuje za bardzo klusce (bo jemu wszystko smakuje ::) ).
Awatar użytkownika
shia.raena
Posty: 53
Rejestracja: śr lut 25, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: shia.raena »

Ja się zastanawiam jak one wyczuwają, gdzie nie wolno. Moje drzwi w kuchni, przesuwane, wypadły z dolnego zawiasu. Kiwaczek, wyobraź sobie, była w stanie te ciężkie drewniane drzwi przesunąć tak, żeby wbiec do pokoju z kuchni. Żadne tłumaczenie nie skutkuje:D
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

shia.raena pisze:Ja się zastanawiam jak one wyczuwają, gdzie nie wolno. Moje drzwi w kuchni, przesuwane, wypadły z dolnego zawiasu. Kiwaczek, wyobraź sobie, była w stanie te ciężkie drewniane drzwi przesunąć tak, żeby wbiec do pokoju z kuchni. Żadne tłumaczenie nie skutkuje:D
:D Znam to doskonale! U mnie Pampuszek nauczyła się, że jak dociśnie lekko drzwi, to odskakują (nie działająca dobrze klamka). ;D ..naciska, drzwi wyskakują a ona łapkami odchyla je od futryny i droga na nieznane tereny otwarta. :D Muszę zastawiać drzwi deską... ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Veerena »

A jaaa wczoraj dotykałam łysego szczuraska Ogoniastej ;D jakie to milusie :D a Jawa zerkała na mnie z progu :D
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Ogoniasta »

Veerena pisze:A jaaa wczoraj dotykałam łysego szczuraska Ogoniastej ;D jakie to milusie :D a Jawa zerkała na mnie z progu :D

Różowe zachowuje się jak dzikus przy obcych. :) Pampunio za to zawsze bardzo towarzyska. ;D


Moja tymczasowiczka MAŚLANKA :-*
Obrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Veerena
Posty: 889
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 1:22 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Post autor: Veerena »

piękność, ale już nie mogę przygarnąć :'(
Fiona Filipinka -(Myszor) Felicity

[*]Freja [*]Ganja [*]Fifka [*]Frisbi [*]Fobia [*]Kropka [*]Fimi [*]Fiszka [*]Flo [*]Fibi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”