Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Przypomne, że rozmowa zaczęła sie od tego, że z wielkim oburzeniem zareagowałaś na upomnienie związane z pisownią.
Mi na prawdę wisi i powiewa za co dostałaś tam ostrzeżenia i cała reszta związana z tamtym forum. To Ty zaczęłaś roztrząsać sprawe tekstami o tym, że powinnam Cie wspierać a nie upominać za niechlujne pisanie. Dopiero wtedy zainteresowałam sie owymi postami na tamtym forum.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Tili pisze:Lavena Ty to chyba lubisz ludziom dop..., i najpierw prowokujesz, a potem piszesz jaka ta osoba nadpobudliwa i w ogole ::) Dam cie do ignora i przynajmniej nie bede musiala sie niepotzrebnie denerwowac Twoimi niewinnymi uszczypliwosciami. :-*
Masz rację zupełnie niepotrzebnie się denerwujesz ;)
A czym Ci tak dop...? Że zwróciłam uwagę na orta? Dodawaj se mnie gdzie chcesz... jak byś nie zauważyła jestem ostatnio na tyle rzadko na forum że jakoś to przeżyję. A czy w druga stronę też to działa? Twoich skarg, płaczów i rozpaczy też nie będę widziała?


W kwestii wielkiego focha za poprawianie błędów... wkleiła bym ty linka ale wtedy już w ogóle będę BE. Jak chcesz to poszukaj sobie na jutubje.. hasło dysmózgia ;) Tylko żeby nie było że to do Ciebie... po prostu tak mi się jakoś skojarzyło ;)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Bo znalazlas sobie czas i miejsce, zeby przyczepic sie do pisowni. NIe odpisalas co myslisz o tym wszystkim, a skoro tak Ci to zwisa i powiewa to po kij sie w ogole pytalas. Zreszta moja wina, ze nie napisalam po prostu olac temat nie chce juz do tego wracac, ale napisalam co napisalam i zamiast pojezdzac o pisownie moglas napisac zle zrobili koniec kropka. Btw, piszesz, ze kazdemu zwraczasz uwage na pisownie, a ja odkad jestem na tym forum nigdy takiego "upomnienia" nie dostalam.
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Poprawka rozmowa zaczela sie wczesniej po tym jak napisalas, ze jestem przewrazliwiona i na forum trzeba byc wyluzowanym. Pozniej Solza napisala swoje i wtedy dopiero przyczepilas sie do pisowni. Co po nazwaniu mnie przewrazliwiona doprowadzilo do wrzenia. I teraz czytam, ze od poczatku zle zinterpretowalas moje posty. Jesli nie doczytals sie sedna w tym tasiemcu to zaraz potem napisalam dokaldnie co mnie tak wzburzylo, ale Ty ciagnelas sprawe pisania na forum. Wiec jaknbym byla Shy to bym Ci napisala "czytaj ze zrozumieniem" ;)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

W kazdym razie juz mnie znudzil ten temat calkowicie.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Tili pisze:Bo znalazlas sobie czas i miejsce, zeby przyczepic sie do pisowni. NIe odpisalas co myslisz o tym wszystkim, a skoro tak Ci to zwisa i powiewa to po kij sie w ogole pytalas.
Tak sie składa, że to pierwszy temat w którym miałam okazje widzieć większą ilość Twoich postów.
Co do nieodpisywania, nie mam obowiązku pisać co sądze na temat Twoich ostrzeżeń na innym forum. Byłam ciekawa wyłącznie tego o co poszło, niczego więcej.
Co do tego, że Tobie nie zwróciłam uwagi: ostatnie miesiące prawie nie czytałam forum, więc ciężko żebym telepatycznie znalazła Twoje posty ::)

Chodzi mi o kierunek w którym poszła rozmowa. A zaczął sie właśnie od Twojego oburzenia.

Gdybyś pisała po polsku może potrafiłabym czytać Twoje posty ;]
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

Tili, nie wrąbuj nas na minę, jeśli jakikolwiek mod stąd napisze, że na innym forum coś zrobiono nie tak, nie wyobrażasz sobie nawet, jaka będzie afera ;) [stąd w ogóle wzięło się tamto forum. z afery.]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: kulek »

Ale mam dobre ciasto! Z truskawkami! ::)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

a ja mam sloik poziomek ;-) i wiejskie jajka :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Wentzowa pisze:Ale mam dobre ciasto! Z truskawkami! ::)
Ja też !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Wentzowa pisze:Ale mam dobre ciasto! Z truskawkami! ::)
A nam mama jutro zaczyna robić ;D Ze świeżutkimi truskawkami prosto z pola (umytymi rzecz jasna) i dzisiaj był koktajl truskawkowy, mniami ^^
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

mmm poziomki, truskawki :)
ja miałam czereśnie ale już wtrąbiłam :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: kulek »

matrix360 pisze:A nam mama jutro zaczyna robić ;D Ze świeżutkimi truskawkami prosto z pola (umytymi rzecz jasna) i dzisiaj był koktajl truskawkowy, mniami ^^
No ja miałam właśnie z truskawkami prosto z pola, mniam! Koktajl też był! A szczury miały ryż z truskawkami na obiad ;D
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Jak moje do mnie wrócą to im zrobię truskawkowy dzień :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Wczoraj moje gapy dostały po kawłaku truskawki , wyglądały przesłodko ! A potem upaprały truskawke w żwirku i rozdeptały na półce. I jak tu nie kochac tych naszych ogonów ::)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”