PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

I niech ktoś powie, że nie są śliczne. O0
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Przydałaby się ta opcja edytowania postów, ech. :D
Chciałam dodać, że o ile febe nie ma nic przeciwko, ja wstępnie rezerwuję oba Złamaski. Jeśli okaże się, że jeden to panienka, to niestety wezmę tylko jednego, tego, który będzie chłopcem. Jeśli obaj okażą się panienkami, to będę musiała niestety zrezygnować z obojga.. Ale o ile obaj są facetami, biorę obydwóch. Najwyżej mnie matka z domu wyrzuci. 8)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Super Blanny, Złamaski panowie są Twoi :) no chyba,że nie są chłopakami ( u nich naprawdę trudno stwierdzić przez to, z takie pomarszczono-suche są ) ... Złamaski są tym bardziej urocze, że są drobniutkie i takie delikatne :) ale nie poddaja się i walczą do upadłego o uwagę :) ... to co zaczynamy licytację? najgorsze, że nie do końca wiem, który ma jaką płeć tak to bymożna już na pewno się decydować ... a moze wyjść tak, ze jednak przez to zostanę pseudohodowcą :) i jeszcze mam pytanie ... no bo wiele osób piszę z miast odległych od Łodzi o "parę" dobrych kilometrów ( Gdańsk, Wrocław, Warszawa itd) na jakiej zasadzie odbywają się takie transporty? jak np ktoś będzie jechać po trasie i zabierze dla kogoś takiego szczurka to jak to wygląda? ja nie posiadam 9 klatek czy jakis miłych pomieszczeń dla szczurków, żeby je tam wsadzić, jak wtedy to sie odbywa? :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

poczytałąm sobie to co pisaliście i to są moje wnioski:

* Nina jest w stanie załatwić transport Łódź-Wrocław/Opole
* Blanny adoptuje dwa Złamaski o ile są chłopakami i o ile załatwimy transpoert do Warszawy
* Guśka210 adoptuje dziewczynkę ( najlepiej czarną) i jeśli będzie transport do Warszawy ( i Guśka ma jako pierwsza prawo wyboru koloru samiczki )
* Repuzel - szaro-biała dziewczynka ( z tym, że jak juz mówiłam Guśka wybiera jako pierwsza), ale Guśka gustuje podobniez a ciemnych to być może szarak będzie wolny :)
* Roabli7- szary chłopak z tym, że jeśli będzie transport do Poznania lub Zielonej Góry :)


Trochę mnie martwią te wszystkie " jeśli" ... ale mam nadzieję, ze pozałatwiamy transporty i będzie ok. I mam nadzieję, ze każdy wybierze sobie takiego co mu sie spodoba i że każdy bedzie zadowolony. Póki jeszcze płcie nie sa na 100% potrwierdzone trudno rozporządzac tym stadkiem, ale damy radę :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: LaCoka »

Zakochałam się w nr 2 i 7 <3 :-*
Cudowne maluszki, kciukam za dobre domki :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: WildHeart »

Szczur 7 ja bym sie chetnie skusiła :) w sumie z warszawy mam latwy dojazd teraz :) daj znac jak bedzie je mozna odbierac :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

gietkafredka bardzo mnie cieszy Twoje zainteresowanie szczuraskiem :) dam Ci znać wieczorem czy szarak jest wolny na pewno bo musze dostać info od Guśki ( ogólnie rezerwuję go dla Ciebie jesli dla Guśki znalazła by się czarna dziewczynka) i fajnie, ze masz transport to może byś od razu dla dziewczyn ( dla Guśki i Blanny ) zabrała ich maluszki :)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Tili »

febe pw
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

dobra musiałam jeszcze raz ogarnąć wszystkie prywatne wiadomości i inne informacje od Was ,,, chciałabym bardzo, żeby każdy napisał czy sie z tym zgadza, bo mogłam coś pomylić i nie chciałąbym, żeby potem było, że obiacałam a ktoś inny dostał,bo tu łatwo się mozna zgubić, ale patrząc na kolejność waszych odpowiedzi wywnioskowałam takie coś :) :

*ROBALI 7 (Poznań/Zielona góra) -szary chłopak numer2 (jesli się znajdzie transport) lub TILI ( Gdynia) jesli Robali by się rozmyślił

*BLANNY (Warszawa?) bierze dwa złamaski gdy okażą się facetami

* GUŚKA210 ( w-wa) czarna dziewczynka ( jak się znajdzie) lub jeden ze złamasków okaże się dziewczynką, lub jesli złamaski będą chłopakami i Blanny je zabierze to czarno biała dziewczynka ( może być numer 6?)

* KANA007 (Gdańsk)- jeśli by się znalazła cała czarna szczurzyca

* REPUZEL i GIETKAFREDKA chcą foczkę z białą łatką (numer7) z tym, że Repuzel była pierwsza, ale nie wiem czy załatwi transport, a gietkafredka transport ma i ( mam nadzieję), że wtedy mogłaby zabrac dla Blanny i Guśki szczurki :) wiec może dziewczyny się jakoś dogadają ( ale ogólnie pierszenstwo ma Repuzel bo była pierwsza)

i to chyba wszystko :) napiszcie czy to tak miało wygladac, najlepiej tu na forum to wtedy się zobaczy ... mam nadzieje, ze czarne chłopaki też znajda domek :)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Tili »

Zgadza sie
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

a czy szczur nr 5 jest wolny?:D Oczywiscie, jesli bedzie facetem:D
Pati ;)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Paati924 szczurek numer 5 jest wolny!!!! :) i on na 99% jest facetem ( z nim miałam najmniej kłopotu) rezerwować? napisz skąd jesteś, może będzie jakis transport zbiorowy :) :)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

Tak zarezerwuj wstępnie:):D:D Mama mnie zabije hahaha jestem z Brzegu Dolnego (30km od Wrocławia) Ale do Wrocławia mogę dojechać, także będę załatwiać transport;)
Pati ;)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Super :) mama na pewno Cie nie zabije, jak zobaczy to cudo :) to czarno- biały chłopak numer5 zarezerwowany, teraz tylko trzeba jakiś transport, ale na to mamy troszkę czasu jeszcze ... maluszki urodziły się 4 czerwca, więc jeszcze ze 3 tygodnie musza byc z mamą :) pozdrawiam .... został więc jeszcze szczurek numer jeden (czarny z białą łatką na brzuszku) i dwa całe czarne ( prawdopodobnie chłopaki) , no chyba, że złamaski okażą się dziewczynami to wtedy będzie większy wybór :) i piszczie ludziki kto bierze na pewno a kto tak byc może, bo nie chciałabym zostać później z 8 szczurasami :)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

Jak będziesz miała chwilę czasu porób szczurkom zdjęcia a szczególnie pare mojego zarezerwowanego:D On jest taki słodki od razu wpadł mi w oko:) :-*
Pati ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”