Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

odinstaluj gg i zainstaluj najnowsze ze strony www i wtedy sproboj
Obrazek
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

jordan pisze:odinstaluj gg i zainstaluj najnowsze ze strony www i wtedy sproboj
Tylko, że ja już mam tą najnowszą wersję (o ile 10 jest najnowsza :P)
Mimo wszystko odinstalować?
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Nina pisze:Po szczurach planuje wzięcie do siebie grupki myszoskoczków (wszystko przez brata...)
po szczurach tzn że już nie będziesz mieć szczurów?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

lacoka tak tak zrob :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

jordan pisze:lacoka tak tak zrob :)
Z moim anty talentem komputerowym będzie ciężko, ale postaram się. Będę na bieżąco zdawała relację ;D
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

jordan to nic nie dało :(
Chyba jedyne co mogę zrobić to wbić się na stary numer na web gadu i ustawić sobie opis z informacją, że mam nowy numer (co już zdążyłam uczynić :P) ale tęsknie za starym, byłam do niego przywiązana :P
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

alken pisze:
Nina pisze:Po szczurach planuje wzięcie do siebie grupki myszoskoczków (wszystko przez brata...)
po szczurach tzn że już nie będziesz mieć szczurów?
W najbliższej przyszłości owszem. Może kiedyś.
Pewnie na początku będzie mi trudno, ale patrząc z innej strony - łatwiej.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

Myszoskoczki to nie to samo...Fajne,milusińskie,ale...czegoś im brakuje.Takie trochę większe myszki.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

nie przestawiłabym się na żadne inne gryzoniowate. nie potrafiłabym...a już zupełnie nie z zamiarem "zastąpienia" szczurów...

szczury to jednak jedyne w swoim rodzaju stwory ::)

kurde ząb na raty mi rośnie. dziś na egzaminie dalej zaczął mądrości rosnąć ::) ło matko, rychło w czas :P
...czyż nie dobija się koni...?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

A kto tu mówi o zastępowaniu? Z gryzoniowatych szczurom żaden gatunek nie dorówna. Inteligencją i przywiązaniem przede wszystkim.
Ale nie dorówna im również pod względem chorowania, niszczenia budżetu i czaso/pracochłonności.
Mieszkając w małym mieszkanku z łownym kotem nie będe sobie mogła pozwolić na szczury. A skoczki mogą mieszkać w terrarium, do którego kot sie nie dostanie. Są mało wymagające a bardzo interesujące do obserwacji.
No i moje uczulenie na szczury sie niestety nasila...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

ja wiem Nina, że u Ciebie to niestety konieczność. ale ja mówię raczej o takiej świadomej zamianie- nie ty, ale niektórzy tak robią.
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

hahaha, przed chwilą leciało na classicu-

Tom Waits: Little Drop Of Poison
piosenka geeeeeeenialna!
...czyż nie dobija się koni...?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

matrix mogla pojsc Tobie tasma w monitorze i automatycznie lapciak sie nie wlaczy, bo jest mu za goraco, lacoka, gg 10 jest jeszcze pelne dzior, wiec jesli masz z nim problemy to mozesz zainstalowac starsza wersje.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

sssouzie pisze:nie przestawiłabym się na żadne inne gryzoniowate. nie potrafiłabym...a już zupełnie nie z zamiarem "zastąpienia" szczurów...
oj jakbyś nie mogła mieć szczurów a chciałabyś mieć jakieś zwierzę to byś zastąpiła;)

ja bardzo lubię świnki morskie i gdybym miała miejsce i mogła mieć równolegle ze szczurami to bym się nie zastanawiała ani chwili. ludzie twierdzą że świnki są głupie ale ja bym powiedziała że dorównują inteligencją szczurom. tylko może inaczej jej używają :P szczury żeby się gdzieś dostać i zdewastować a świnki żeby mieć święty spokój i żarcie (chociaż w sumie podobnie jest z samcami szczurów ;)

ale w takich warunkach jak Nina pisze, nie da się mieć więcej niż jednego "absorbującego" gatunku. chciałabym mieć kota ale pewnie musiałabym go wyrzucać do przedpokoju na czas wybiegów szczurów a to by było nie fair i pewnie i szczury i kot by na tym cierpiały. ze świnkami podobnie, osobne wybiegi itp.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

alken, wiem o co wam chodzi ;) ja też mam kota łownego i wiem, że gdybym mieszkała nie w domu a w mieszkanku, to bym nie mogła sobie pozwolić na trzymanie ich pod jednym dachem.

ale wiem również, że świnek morskich nie lubię, nie wzięłabym. myszki...no może jeszcze.
ogólnie nie lubię patrzeć na zwierzęta w akwariach, klatkach, i nie zdecydowałabym się na takie "posiadanie".
wolałabym już właśnie kota przygarnąć jakiegoś z ulicy.

::)
...czyż nie dobija się koni...?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”